Şimdi Ara

UEFA Şampiyonlar Ligi 6.Maç | Dinamo Kyiv - Beşiktaş | 6 Aralık Salı | 22.45 (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.570
Cevap
2
Favori
35.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim takımlar yemeden oynayamaz zaten.Bu maçi Bjk alirr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adriano kanadından gol geldi.adriano son kullanma tarihi geçmiş gibi
  • Rakip taraftarlar niye bu kadar seviniyo anlamadım ülkeyi temsil ediyoruz ayıptır yazıktır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kiev taktik antremanını tamamlamak üzere.Haftaya Şahtar Donetsk maçı var

• ulan ne kadar cok vatan haini var be.ulan turk takimi be.yazıklar olsun size.suratınıza tukureyim.vurdugun gol olsun kievmiş.puuu size.
  • Adam sıfıra kadar iniyor topla bizimkiler mal gibi bakıyor. İlkini Fabri kurtardı ikincisi gol oldu. Şenol hoca çok riskli bir kadro seçimi yaptı demiştim. İlk cezayı kestiler.
  • cok ucuz oldu ama olsun gol erken geldi oynar besiktas bundan sonra.

• Bayılıyorum şu yarmolenkoya arkadaş ya. Tabanca gibi adam.
    trt nin web sitesi açılmıyor. maçı trt den izleyemiyoruz ama alakasız bir siteden rahatlıkla izliyoruz. Maç günü çalışmayacaksa hangi gün çalışacak o yayın acaba?
  • Bu renkliler nabiyor burda

• Iste bu yuzden BJK Turkiyue de ucuncu buyuk ! 1 ve 2 Fb ve Gs.
    Turkiye de hakemler BJK yi Gs ve Fb nin arasina sokmak istiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deli Komutan

Rakip taraftarlar niye bu kadar seviniyo anlamadım ülkeyi temsil ediyoruz ayıptır yazıktır

Acaba neden? Bi düşünün bakalım. 20 yılda bir şampiyon oldunuz bi tarafınız kalktı. Yok barcelona'yı evimizde yeneriz ederiz diyordunuz noldu? Daha kiev'3 karşı 10 dakika dayanamadınız be

• Ülke puanı için beşiktaşı destekliyorum. Hadi Beşiktaş!

• Benfica maçına bi geçiş yapayım bakalım 0-0 'a yatmışlar mı
  • Arkada çok boşluk bırakıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

quote:

Rakip taraftarlar niye bu kadar seviniyo anlamadım ülkeyi temsil ediyoruz ayıptır yazıktır

Acaba neden? Bi düşünün bakalım. 20 yılda bir şampiyon oldunuz bi tarafınız kalktı. Yok barcelona'yı evimizde yeneriz ederiz diyordunuz noldu? Daha kiev'3 karşı 10 dakika dayanamadınız be

Senin gibi bi arkadaş vardı buralarda geçen hafta ilk yarıdan sonra dırdır ediyodu, 90 dk sonunda 37 kasap bıçaklarıyla linç edip öldürdüler haberin olsun

• Beraberlik durumunda 2.olarak çıkma şansı var mı? Başka gol yememek lazım Benfica maçındaki gibi çevirmesi zor olabilir.
  • bu tosic böyle bir topçu Kadıköy'de Roberto Carlos gibi oynuyordu oyuncular maç seçiyor net büyük takıma karşı baska napoliye benficaya kieve başka

• quote:

quote:

20 yilda bir şampiyon olmak bizim iç meselemiz onu karıştırmıyorum.

Barcelona yi yeneriz vs diyenlerin sayısı 3-5 troll çocuk.

Kiev e 10 dk dayanamadik ezik olduk benfica yi 3-0 da 3-3 yapinca dev mi oluyoruz? Mac 90 dk hava zemin kötü olur böyle şeyler.

Bunların hiçbiri gelip yabanci rakibi desteklemek için yeterli bi sebep değil

• Üzülmeyin beyler Real Madrid ile birlikte namağlup iki takımdan birisisiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana.

quote:

quote:

Senin gibi bi arkadaş vardı buralarda geçen hafta ilk yarıdan sonra dırdır ediyodu, 90 dk sonunda 37 kasap bıçaklarıyla linç edip öldürdüler haberin olsun

Burdayım bekliyorum kiev'i yenin bakalım kolaysa çakma barça sizi

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.