Şimdi Ara

UEFA Avrupa Uluslar Ligi ile ilgili herşey (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
521
Cevap
0
Favori
28.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu spiker torpilli herhalde bu kadar berbat bir ses görmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çağlar gibi bir kalas nasıl milli takımda ? Bu öküz amatörde bile oynayamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milli takim antrenorlerinin Calhanoglu'da ne gördüğünu merak ediyorum. Tercihleri baştan sona yanlış bir futbolcu. Oyun görüşü kıt. Cengiz içeri kaçıyor, bu adam sol ayağıyla sut çekiyor. Forvete de etkisiz elemani koymuş. Yasli diye olmaz dediği Umut Bulut en dogru tercih olur aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: help21

Stoperlere şöyle bir bakayım dedim Kaan takımı sondan ikinci çağlar daha 15 haftada kadroya girememiş 80 90 dklarda tek oyuna girmiş. Stoper mi yok derken aklıma semih kaya geldi açıp bakınca bu sene 15-15 oynamış adam çek liginde ulan lusecsu efendi hangi performansla seçtin sen bu 2 stoper sorsan stoper yok der semih bu ikisini stoper diye cebinden çıkarır Buda gösteriyor ki milli takım kadrosu performansla falan seçilmiyor
    Gökhan Zan ve Servet Çetini nasıl çağırmaz asıl ona hayret ettim ben.

• allah belalarını versin ya bu nası futbol
    ayda yılda duran top kazandık onları da paslarla kaleciye döndük
  • Bir kaç tanesi hariç hicbirinde özgüven yok. Herkes top benden gitsin diyor.son saniyelerde Sinan'ın topu tutup ileri vurmak yerine taca çıkmasına izin vermesinden bunu anlayabiliriz

• WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt

Bir küme düşmediğimiz kaldıydı. Durmak yok hedef San Marino’nun olduğu lig!!!

• Bu TFF iş başında olduğu müddetçe milli takımı desteklemem. Destekleyen de Galatasaraylı'nın da Galatasaray'lılığını sorgularım. Üstüne bir de Serdar sakatlanmış bu gereksiz maç için. Lanet olsun böyle işe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Gökhan Zan ve Servet Çetini nasıl çağırmaz asıl ona hayret ettim ben.

Alıntıları Göster
    Yazıyorsun bari boş yazma be valla aldığınız oksijen zarar

• Milli maç oluyor ama benim heyecanım kalmamış. 2008'den sonra yavaş yavaş o heyecanı öldürdüler. Bravo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: help21

Yazıyorsun bari boş yazma be valla aldığınız oksijen zarar

Alıntıları Göster
    sen çok dolu yazıyosun boş yer bırakmamışsın ki
  • Milli maç aralarından nefret ediyorum.

• Avrupa liginde küme düşmüşüz. Beşiktaş'ı neredeyse batıran Demirören federasyonu Türk futbolunu bitirir demiştim seneler önce.
  • Beşiktaş iyi itelemiş Cenk'i 27 milyona.Burak Yılmaz bu haliyle bile 3 tane Cenk Tosun eder.Sordukları zaman da takımıyla problemi vardı ondan almadım kadroya diyor adamda bahaneler bitmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

sen çok dolu yazıyosun boş yer bırakmamışsın ki

Alıntıları Göster
    Sen neden sürekli milleti eleştirme dersindesin . Semih Kaya’yı geçtim dün stopere 2 tane sandalye koysak daha faydalı olurdu

• Bundan 8 yıl kadar önce bu Demirören BJK'den ayrılıp , TFF başına geçince taraftarları" Şimdi Türk Futbolu Düşünsün" demişlerdi.
    Ne kadar haklılarmış.Nasıl bir torpiliniz var ulan sizin ?

Hem yerli ve millikten bahsedeceksin, hemde Futbolda en üst düzey temsilcin olan milli takımı 80'lik yabancı dedeye armağan edeceksin.
    Yerli paradan dem vuracaksın, millli takımın başındaki zevata euro'ları saçacaksın

herif 16 maçta 4 galibiyet elde etmiş

şu başarısızlığın yarısı "TERİM", "GÜNEŞ" VE "AVCI" da olsaydı çoktan sepeti koluna takıp şutlanmıştı.

ama sorun bu TFF denen kurumda

Herif GS ile uğraşmaktan Milli takımı unuttu. Nasıl bir komplekse kapılmışsa artık.
    Acısını çıkartır. Bir iki maç daha ekler Terim'e .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 18 Kasım 2018; 11:50:51 >
  • Mert günok formdayken adam Sinan’ı koymuş kaleye , stoperler desen zaten biri kümeye oynayan takımın stoperi diğeri oynamıyor bile.Oynayan adamları almamış ondan sonra “stoper yok yia” diye ağlıyor.Ondan sonra gitti bu sene hiç maça çıkmayan Mehmet topalı aldı milli takıma , bunun nedenini çözemedim sanırım aralarında bi ilişki falan var.Cenk tosunda ısrar ediyor tamam olabilir ama sen Burak Yılmaz’ı neden almazsın be adam ? Al en azından yedekte dursun

• Demirören konusunda haklısın adam Türk futbolunun kanayan yarası nereye gitse orayı batırıyor.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.