Şimdi Ara

Udemy'de İlk 100 Kişiye Özel İndirimli Kurs: R Programlama, Veri Bilimi ve Machine Learning

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.343
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kurs yazılımcı bir arkadaşımın kendi hazırladığı bir kurs, burada paylaşmak için indirim kodu talep ettim kendine özel bir indirim kodu tanımladı.

35 lira yerine 25 liraya bu kursu alabilirsiniz. İlk 100 kişi ile sınırlı.

Kurs tamamen Türkçe.

İndirimli alım için link:https://www.udemy.com/r-veri-bilimi-egitimi/?couponCode=OB25DISCOUNT

İnanmak istemeyenler olursa diye indirimsiz normal link:https://www.udemy.com/r-veri-bilimi-egitimi/

İndirimsiz link üzerinden "OB25DISCOUNT" kodunu girerek de aynı indirime sahip olabilirsiniz.

Umarım birilerinin işine yarar, herkese iyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeş bunun neyi sicak Allah aşkına. Tamam reklam yapıyorsun paylaş üzerine gitme. Ayrıca madem foruma özel bişey olucak düşer 5 e 10 a sıcaktır. Bedava sıcaktır. 10 lira indirim mi sicak fırsat. Bazen 35 liraya 10 set alınıyor takip edilirse. Tanımadığım bir adamın setine 25 lira vericem bayagi sicak.
  • zaten 24.99 a satılıyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosark

zaten 24.99 a satılıyor?

Açık açık da yazdım aslında ama bu kanıya nereden vardınız acaba?

• Udemy de indirim olup duruyor zaten

25 e düşüyor her şey

Yani ihtiyaç yoksa almayabilirsiniz, ilerde tekrar düşer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Neticede şuan indirim yok ve bu sıcak fırsat.

• Lepanto kullanıcısına yanıt
    Kardeş bunun neyi sicak Allah aşkına. Tamam reklam yapıyorsun paylaş üzerine gitme. Ayrıca madem foruma özel bişey olucak düşer 5 e 10 a sıcaktır. Bedava sıcaktır. 10 lira indirim mi sicak fırsat. Bazen 35 liraya 10 set alınıyor takip edilirse. Tanımadığım bir adamın setine 25 lira vericem bayagi sicak.

• Yanlış anlamayın ama gerçekten öğrenci ve en önemlisi yorum toplamak isterseniz ilk 10 kişi bedava. Sonraki 10 kişi 5tl. Sonra 10TL falan yapın da millet denesin.

Ama gerçekten kursa katılacak ve tamamlayacak kişiler denesin. Alıp unutacak ve yorum yazmayacak kişiler hiç bulaşmasın.

Nacizane önerim nokta atışı yapın bedava verin ama sağlam yorum toplayın. Yoksa hiç yorum olmayan hiç öğrencisi olmayan derse 25tl istemek hem de indirim koduyla vs garip geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: inanlı

Kardeş bunun neyi sicak Allah aşkına. Tamam reklam yapıyorsun paylaş üzerine gitme. Ayrıca madem foruma özel bişey olucak düşer 5 e 10 a sıcaktır. Bedava sıcaktır. 10 lira indirim mi sicak fırsat. Bazen 35 liraya 10 set alınıyor takip edilirse. Tanımadığım bir adamın setine 25 lira vericem bayagi sicak.

Tamamen boş, farazi şeyler üzerine konuşuyorsun. Ölücülük diye dalga geçilen kısım bu işte, bedava olsunmu?. İnsanlar emek verdikleri bir ürünü sana neden bedavaya versinler acaba?

Sıcak fırsatın tanımını öğrenmeni ve forum kurallarını okumanı tavsiye ederim.

Bu kurs için piyasada daha düşük bir fiyat var mı? Hayal ürünlerini ve tahminlerini bir yana bırakırsak, yok. Üstüne mevcut fiyattan 10 lira, yani %30'a yakın indirim yapılmış. O zaman sıcak fırsattır, nokta.

Gerisi tamamen kuru kalabalık oluyor konuda. Küçümsediğin 10 lira indirimin %30 indirime tekabül ettiğini de tekrar etmek isterim.

Sana yaramıyor olabilir, orası ayrı konu. Ama bu sana karalama yapma hakkını vermez. Ölücülük hislerinizi bırakıp biraz etik değerlerle hareket edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepanto -- 6 Mart 2018; 16:55:13 >

• Lepanto kullanıcısına yanıt
    Kardeş yazilimciyim piyasayı biliyorum. Böyle bir işe atılan birinin bu fiyata alıcı bulması zor. Ayrıca ekstra indirim olarak sunuyorsun bu fiyatı. Sicak fırsat bana göre ki genel kanıdır bu %40-%50 olmalıdır. Bana ahlaki ve etik dersler vermenize gerek yok haddinize de değil. Ayrıca ölücülükle ne alakası var. Dünyaca ünlü 100lerce liralık setler bedava dağıtılıyor. Eğitim seti bedavaya almak mıdır ölücülük.

• quote:

Orijinalden alıntı: inanlı

Kardeş yazilimciyim piyasayı biliyorum. Böyle bir işe atılan birinin bu fiyata alıcı bulması zor. Ayrıca ekstra indirim olarak sunuyorsun bu fiyatı. Sicak fırsat bana göre ki genel kanıdır bu %40-%50 olmalıdır. Bana ahlaki ve etik dersler vermenize gerek yok haddinize de değil. Ayrıca ölücülükle ne alakası var. Dünyaca ünlü 100lerce liralık setler bedava dağıtılıyor. Eğitim seti bedavaya almak mıdır ölücülük.

Daha fazla konuyu kirleterek küçülme lütfen. Zira yazdıkların mantık çerçevesinde değil, tam olarak yukarıda anlattığım çerçevede. Hangi üründe %40-50 indirim paylaşılıyor bu forumda? %10 bile ihtiyacı olan insan için sıcak fırsattır ki o şekilde onlarca konu var.

%30 dediğim için en az 40-50 dedin tabi, 20 deseydim en az 30-40 diyecektin belki de.

Senin şahsi yorumuna kalmıyor sıcak olup olmama durumu, genel kurala göre bu ürün sıcak fırsat. Aksini iddia ediyorsan sildir konuyu zira sıcak fırsat olmayan ürün paylaşımı yasak.

Son olarak bu kurs şuan kulvarında tek, sadece bir rakibi var onun da seviyesi bu kursun altında. Yani öğrenmek isteyen için gayet de sıcak bir fırsattır.

• konu kilit üye ikaz lütfen

• konu kilit üye kick

• Arkadaşlar canınız öyle istiyor diye ne konu kilitlenir, ne de üyeye ceza verilir, bu forum kurallarla yönetiliyor, bilginiz olsun.

• Arkadaşın arkaplanı güzel. Boğaziçi yönetim bilişim sistemleri mezunu, Japonya da da eğitim görmüş biriymiş. Ancak Udemy deki ilk dersi.

Ders detaylarına baktım güzel şeyler var. Benim gibi makine öğrenme ve data analitiğine girmek isteyenlerin ilgisini çeker.

Sen son bi konuş hocam arkadaşınla şu fiyatı psikolojik sınırın altına çeksin. 19,90 müşteri getirir :)

Ne zaman koydu dersleri bilmiyorum ancak şimdilik öğrencisi yok.

• dönem dönem daha uygun fiyatlı benzer ürünler olabilir...

şuan güncel durumda bu rakamdan daha uygun aynı türde set yoksa konu paylaşımda kalabilir, daha uygunu bulunana dek...

• quote:

Orijinalden alıntı: KaZAaRa

Arkadaşın arkaplanı güzel. Boğaziçi yönetim bilişim sistemleri mezunu, Japonya da da eğitim görmüş biriymiş. Ancak Udemy deki ilk dersi.

Ders detaylarına baktım güzel şeyler var. Benim gibi makine öğrenme ve data analitiğine girmek isteyenlerin ilgisini çeker.

Sen son bi konuş hocam arkadaşınla şu fiyatı psikolojik sınırın altına çeksin. 19,90 müşteri getirir :)

Ne zaman koydu dersleri bilmiyorum ancak şimdilik öğrencisi yok.

Ben sisteme çok hakim değilim hocam indirim oranını kendi mi belirliyor onu da bilmiyorum ama konuşacağım oluyorsa bahsettiğin fiyattan güncellerim tekrardan.

Yorumun için de teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

dönem dönem daha uygun fiyatlı benzer ürünler olabilir...

şuan güncel durumda bu rakamdan daha uygun aynı türde set yoksa konu paylaşımda kalabilir, daha uygunu bulunana dek...

Teşekkürler sayın yönetici.

• Tartışmalara dahil olma amacında değilim. Ancak eğitim içeriği çok ama çok yetersiz. Decision Tree, Random Forest ve Regression ile Machine learning mi öğrenilir. Bilmiyorum Eğitmen siz misiniz ama bana çok ama çok eksik göründü. Giriş için bile eksik. Tabi bu yorum, ilk dediğim gibi tartışma amacıyla değil öneri amacıyla yazıyorum.

• VeRMİNaaRD kullanıcısına yanıt
    Fırsat degilse size göre satın almazsınız ve düzgün bir üslup ile bunu belirtirsiniz. Ama bununla karalamak arasında fark var.

Kendi kendinize cevap vermişsiniz işte, Türkçe bu kurs. Buna binaen alanında tek dedim zaten.

Sizin için kursun Türkçe olması fark oluşturmuyor olabilir, ama herkes için böyle değil. Sizin için sıcak fırsat olmayabilir, ama herkes için böyle değil. Siz sansasyonel bir indirim bekliyor olabilirsiniz, bunun için öğrenme sürecinizi geriye atmak sizin için sorun değildir, ama herkes beklemek istemeyebilir.

Zira sizin aksinize kurs ile ilgilenen ve satın alan arkadaşlar da var, tabi size göre onlar "salak"tır sanırım, lakin hayat size göre işlemiyor.

Kendi durumunuzu ve fikirlerinizi mutlak doğrularmıs gibi anlatmaktan vazgeçin, yapılan işe ve verilen emeğe saygı duyun, yorumlarınızı yıkıcı değil yapıcı yapın, benden size tavsiye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepanto -- 6 Mart 2018; 20:29:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: VeRMİNaaRD

Herkesin uslubuna laf sallayacağına bi dön kendine bak. Karşı görüş belirten herkese uslupsuz diye atar yapıyorsun. Arkadaşının kursu mu senin mi şüpheye düştüm. Alanında tek demek başkası yapmamış demektir. Dil farketmez. Neyse senin gibi biriyle tartışmayı devam ettirmemin bir anlamı yok. Senden tavsiye isteyen de yok! Kendi görüşünü mutlak doğru olarak görüp karşı görüşlere saldıran da kim herkes görüyor. Hadi sana bol kazançlar!

Türkçe olarak alanında tek işte arkadaşım daha bunun nesini anlamıyorsun? Herkes İngilizce biliyor mu? Ne demek dil fark etmez? Bu mantıkla hala yazıyorsun bir de yahu...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.