Şimdi Ara

Udemy'de İlk 100 Kişiye Özel İndirimli Kurs: R Programlama, Veri Bilimi ve Machine Learning (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.343
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: J.McNulty

Tartışmalara dahil olma amacında değilim. Ancak eğitim içeriği çok ama çok yetersiz. Decision Tree, Random Forest ve Regression ile Machine learning mi öğrenilir. Bilmiyorum Eğitmen siz misiniz ama bana çok ama çok eksik göründü. Giriş için bile eksik. Tabi bu yorum, ilk dediğim gibi tartışma amacıyla değil öneri amacıyla yazıyorum.

Hocam unutmadım sizi arkadaşımdan anca dönüş aldım benim yabancı olduğum konular çünkü.

Ders tam olarak machine learning dersi değil dersteki amaç bazı yöntemlerden bahsetmek ve bunları bir projede uygulamalı olarak göstermek dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emege saygi duyuyorum arkadasinizada basarilarin devamini diliyorum.Kurs ilgi alanim degil ama yazmadan gecmek istemedim burdaki insanlar oluculuge alismis insanlar siz paylasiminizi yapin konunuz uygun gorulmezse zaten kaldirilir iyi aksamlar

• YouTube da Sadi evren şeker hocanın videoları var bu işin kralını bedava anlatıyor işte size sıcak fırsat.

• quote:

Orijinalden alıntı: 5kursun

Emege saygi duyuyorum arkadasinizada basarilarin devamini diliyorum.Kurs ilgi alanim degil ama yazmadan gecmek istemedim burdaki insanlar oluculuge alismis insanlar siz paylasiminizi yapin konunuz uygun gorulmezse zaten kaldirilir iyi aksamlar

Çok teşekkür ederiz hocam iyi akşamlar

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.