Şimdi Ara

ucuz otogaz kayseri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
4
Favori
11.642
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En son bu petrolden aldım. Lpg'si ipragaz. Bakalım nasıl gidecek. Km bilgilerini paylaşırım.
    Fiyat 2.58

ucuz otogaz kayseri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eriond -- 10 Mart 2017; 11:27:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEYLER :(

Kayseri Talas yolu - Üniversite hizası

Aytemiz LPG - dün gece 2.86 gördüm.

Oradan asla ama asla almayın.
    2 hafta önce 30-TL'lik gaz aldım, 85 km gitti, şaka gibi. (km de 35 kuruş ediyor) Adamlar bildiğin hava basmış şerefsizler.

Daha önce eski Süha'nın olduğu yerden (Opet) 50-TL'lik gaz aldım 200 km gittim. (25 kuruş).

Geçen hafta Stadın ilersindeki PO'dan (2,58-TL) 120-TL'lik gaz aldım bakalım ne kadar gidecek.
  • Menzil yönünden mahrumlar ın ordaki istasyondan memnunum ancak performans düşük. Performans olarak aygaz cidden farkettiriyor ama katkılı olduğu için almıyorum.

En son karamete den aldım aytemiz. gazdan mı arabadan mı sanki çekişte bi sıkıntı var.

• Gördüğüm en ucuz Sarımsaklı mevkiinde KARA CUMA, geçen hafta 2.65 görmüştüm. Yalnız bir husus var LPG alırken sanki hava basıyor gibi ap ayrı bir ses gelmişti. Performansta etkilenmedi.
  • Arkadaşlar talastaki aytemiz den sakın ha sakın almayın. Hatta opeyyen de almayın. Kayserideki benziliklerin bir çoğunu denedim. İnanın ki fiyat hiç önemli değil ucuz alıyorsun ama verimsiz oluyor bişe farketmiyor. En verim aldığım şalvarlı etin ilersinde yeni açılan GO ipragaz lpg

• Belsin PO 120-TL'lik yakıt ile 390km yol gittim.
    30 kuruşa geliyor, biraz yüksek geldi bana. Aracın sübap ayarı yapılıp buji değişse düşer, biraz da sert ve seri kullandım onun da etkisi olabilir.
  • 57.76 tllik aldığım yakıt 225 km gitti. Bu demek oluyor ki 0.25 kr şehiriçi yakıt tüketimi var. Yaklaşık 100 kmde 10 lt gibi. Şimdi de Orta Anadolu'nun ordaki BP'den 2.64'den yakıt aldım. Bakalım orası ne kadar gidecek.

• Yeni sanayi bitimindeki (Opet Yanı) Milangaz'dan dün 2,65'ten aldım. Onlar hep ucuz satıyor, sadece LPG sattıklarından mıdır bilmiyorum da.. İşin içinde başka iş olmasın
    Yanındaki Opet de düşürüyor fiyatı, evimin yanındak, opette 2.99, milangazın yanındaki opette 2.70lerde.
  • Mezarlığın karşısı Aytemiz 2,58 uzun zamandır. Ayrıca salı halk günüymüş. Yarın salı bakalım değişecek mi?

• slrm186 S kullanıcısına yanıt
    Hocam açıldığından beri bende ordan alıyorum LPG yi banada çok verimli geliyor oranın gazı. Bende gayet memnunum.

• Göğüs hastanesi karşısı aytemizden 2.69'a aldım bakalım ne kadar gidecek.
  • Mezarlığın karşısında Aytemiz salı halk gününde 2.50 yaptı. Normalde 2.58

• Orta Anadolu'nun İstikbal Showrooma yakın olan köşesindeki Milangaz da 2.29 gibi şok bir fiyat var. Beğenmediyseniz rekabete giren 200 metre ötesindeki BP de ise 2.39 şu an.
  • Hocam salı günleri alidağı paraşüt inişpisti karşısı ve üni karşısındaki Aytemiz 2.29 oluyor diğer günler belsindeki po 2.39 satıyor.

• Biraz önce Belsin PO'dan 2,29-TL'den aldım. Yaklaşık 1,5 haftadır bu fiyattaymış rekabet nedeniyle.
    Ayrıca bonus kartı olanlar 4*100 ile 40-TL bonus yakalayabilir bu fırsatla. Daha önce de buradan gaz almıştım gayet memnundum, tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegaWolt38 -- 19 Nisan 2017; 11:55:33 >
  • Komando caddesinde aygazdan 2.39'dan aldım son bı hafta içinde.

• Konuya ters kaçabilir ama ucuz mazot için istasyon önerisi var mı Kayseri'de ?

• Mezarligin karsisinda aytemiz karamete petrol var dun 2.29dan alfik ilgili arkadaslara duyurulur.

• ustegmen kullanıcısına yanıt
    Organize dağ yolunun çıkışındaki Kara Cuma petrolden şimdiki PO'dan alabilirsiniz.
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Fiyat nedir hocam bilginiz var mı?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.