Şimdi Ara

ucuz otogaz kayseri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
4
Favori
11.642
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, malum gaz fiyatlarında farklılıklar oluyor bu başlık altında bildiğimiz gördüğümüz fırsatları paylaşalım.

Bugün üniversite karşısındaki aytemiz'de gördüm 2.36 idi.

• Full yok mu oralarda:)
  • aytemiz çok ucuz değil OPET'lerdede 2.40 TL, ANKARA yoluna doğru TOTALLerde ucuz genelde
  • bir ara inciroğlunun yanındaki akpette en ucuzdu bir de arka belsin yolundaki milangaz uygun oluyor
  • kayseride gaz pahalı..
    full geleydi bi..

iki hafta önce istanbuldaydım.. kayseride 2,49-tl iken istanbulda marriot otel karşısında opette 2,36 idi...kazığın babasını kayseri yiyor haberimiz yok.!

aytemiz yerine ipragazdan alıyoruz daha temiz ve güvenli.
  • galericiler sitesinin ordaki ipragaz da da 2.36 (eski shell)... ambar yolundaki luk oil ve po da lpg 2.29 tl...
  • TP ne kadar güvenilir peki gerçi ipragaz yazıyor ama orasıda fena değildi fiyat olarak. milli ptrol filan diyerek reeklam yapıyor?
  • çok ucuz olanlara da fazla güvenmemek lazım 1 depoyla 50 km yol gittiğimi biliyorum ben hava basabiliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi englishmuallim -- 6 Mayıs 2012; 0:29:54 >
  • Arkadaşlar hortlatmış gibi olacak ama bu zamlardan sonra yeniden bilgi paylaşımında bulunmak yararlı olacaktır diye düşünüyorum.
  • kayseripark ın ilerisindeki soil de 2.92...
  • 2.36 dı kozaklıda yeni petrol açıldı rekabet çok güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: wehby

kayseripark ın ilerisindeki soil de 2.92...

yeni üniversite yolundaki shell de aynı fiyat yanlış bilmiyorsam. oradan almak daha mantıklı.
  • Selgaz Milangaz istikbal outlet yani 2.89 az ilerisinde Belsin arkayolu girisinde Imamoglu Aygaz 2.94

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankaradayım, kutsal topraklara selam olsun..
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    evet orda da aynı fiyat...
  • Kayseride en ucuz gaz her zaman tramvay yolu tarafından sanayiye girişte Milangaz var orası :)
  • Ben kayseriliyim is ariyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ePeP

Ben kayseriliyim is ariyorum

ciddiysen pm at, yardımcı olabilirim.
  • Üniversite yolu Shell 2,94 - Köşk sOil 2,92 (ipragaz)
    Ucuz etin yahnisi derler. Araca farklı aldığım zaman hemen belli ediyor.
    Bunlardan başka yerden almam :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş ne kadar kayserili var maşallah, hep sıcak fırsatlar adios başlığında denk geldiğim kişiler:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lvnt38 -- 1 Şubat 2014; 0:31:42 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.