Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (646. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Arthura , Arthura , deepbreathe_
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24.480
Cevap
1.293
Favori
1.469.827
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 bin mil lik bir bilet için yardımcı olacak var mı?
    Dolandırıcılar uzak dursun, beni dolandırcak adamın başını çok pis yakarım...
  • ankara antalya arası firma farketmez 5 kişi 26 mart gidiş 1 nisan eğer 31 martta daha ucuzsa saat 17 den sonrada olabilir dönüş uçak bileti alınacaktır. yardımcı olacak arkadaşlar lütfen ilgilenebilir mi.
  • Maximum 6000 TL değerinde Amerika/Uzakdoğu biletlerinizi acenta fiyatı üzerinden %25 indirimle alabiliriz,bu biletlerden ilgili havayolunun sadakat programı dahilinde mil/ödül de kazanabilirsiniz. Havayolu ve tarih kısıtlaması yoktur. Uçuşunuzu netleştirdikten sonra iletişime geçerseniz yardımcı olmaya çalışırım
  • Pegasus ile Türkiye'den çıkışlı, tüm yurt dışına uçuşlarda geçerli, 3 adet yeni satılık uçak bileti kodu var.

Kullanım şartları:

- 25 Mart 2017 tarihine kadar (bu tarih de dahil) uçuşun yapılması gerekiyor.
    - Biletlerin uçuştan en az 10 gün önce alınması gerekiyor, yani biletler üstteki kural gereği en geç 15 Mart tarihine kadar alınmalıdır.
    - Biletler Süper Eko paketinde geçerli, yani sadece 8 kg el bagajı hakkı var. Ancak 24 TL ödenerek 20 kg daha ilave normal bagaj hakkı alınabiliyor.

Kod başına fiyat 200 TL'dir. 3 kod birden alındığında pazarlık yapılabilir.

Hatırlatma: Pegasus kodları bugün itibariyle en erken 11 Mart, en geç 25 Mart tarihli uçuşlar için kullanılabiliyor. Biletlerin uçuş tarihinden 10 gün önce alınması gerekiyor.
  • Arkadaşlar merhaba

laclipperss nickli üye forumda yeni ve çok uyguna mil satıyor kendisiyle telefonla görüştüm hiç güven vermedi ayrıca verdiği tk hesabı kayıtlı değil

lütfen alışveriş yapacaklar çok dikkatli olsun
  • PEGASUSTAN YURTİÇİ UÇUŞLAR İÇİN 25 Mart 2017 TARİHİNE KADAR GEÇERLİ BEDAVA 6 ADET UÇUŞ KODU 450 TL'dir. Toplu olarak satis önceliklidir. TEK SATİS FİYATI 75 TL'dir. Kodlar benim ve eşimin yaptığı uçuşlarda kazanilmistir sorunsuzdur.

https://www.flypgs.com/...lana-1-bedava-kampanyasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://i.hizliresim.com/69Zn2P.png Şu uçuş için fiyat bekliyorum

• Borajet 25 marta kadar geçerli 2 tane yurtiçi kod fiyat tane 50 TL

• Antalya-Gaziantep bu cunartesiden haftaya cumartesiye kadar uçuş fark etmez teklifleri bekliyorum pm den yazın arkadaşlar
  • alicanykbl A kullanıcısına yanıt
    Hocam 2si 100 olsun 2 tane alayim

• 50 TL ve üzeri tüm yurtiçi uçak biletlemeleri 10 TL indirim ile yapılır.
  • merhaba,

18.Haziran.2017 Saat 11:20 İstanbul Atatürk Havalimanı - Dalaman THY

2 Yetişkin 1 Bebek

Fiyat bilgisini PM iletebilirmsiniz.
  • Uçak bileti
    Yurt içi ..... 20 TL indirim..... bilet ücreti 90-99 TL ise
    Yurt içi ..... 25 TL indirim ..... bilet ücreti 100-110 TL ise
    Yurt içi ..... 30 TL indirim ..... bilet ücreti 111-121 TL ise
    Yurt içi ..... 35 TL indirim ..... bilet ücreti 122-132 TL ise

*Tüm thy, pegasus, sun express, atlas jet sitesindeki fiyatlar geçerlidir. Tek yön bu fiyat yada gidiş/dönüş bu fiyat olmalıdır.
    *Fiyat 133 TL üzeri ise yardımcı olamıyorum.
    *Bilet almak isteyenler firmanın kendi sitesinden fiyatı kontrol ettikten sonra, tam uçuş detayını mesaj attıktan sonra 1 saat içinde dönüş yaparım.
    *Ayrıca fiyatlar değişken olduğu için firmanın kendi sitesinde fiyat değişti zaman haliyle benim fiyat da değişir bu yüzden hızlı karar vermek gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirbayke -- 3 Mart 2017; 11:50:54 >

• Pegasus 1 alana 1 bedava kampanyasindan kazanmis oldugum bir adet yurt ici bedava ucus kodu satiliktir.

Son kullanma tarihi 25 marttir

Biletleme 10 gun sonrasi icin yapilabilir

• Güncel Son 1 adet kod kaldı.

Pegasus ile Türkiye'den çıkışlı, tüm yurt dışına uçuşlarda geçerli, 3 adet yeni satılık uçak bileti kodu var.

Kullanım şartları:

- 25 Mart 2017 tarihine kadar (bu tarih de dahil) uçuşun yapılması gerekiyor.
    - Biletlerin uçuştan en az 10 gün önce alınması gerekiyor, yani biletler üstteki kural gereği en geç 15 Mart tarihine kadar alınmalıdır.
    - Biletler Süper Eko paketinde geçerli, yani sadece 8 kg el bagajı hakkı var. Ancak 24 TL ödenerek 20 kg daha ilave normal bagaj hakkı alınabiliyor.

Kod başına fiyat 200 TL'dir. 3 kod birden alındığında pazarlık yapılabilir.

Hatırlatma: Pegasus kodları bugün itibariyle en erken 12 Mart, en geç 25 Mart tarihli uçuşlar için kullanılabiliyor. Biletlerin uçuş tarihinden 10 gün önce alınması gerekiyor.

• 11 Eylül İstanbul Atatürk- Male (Maldivler)

18 Eylül Male - İstanbul Atatürk

İndirim sağlayacak arkadaşlar mesaj atabilir.
  • Borajet Vodafone bilet alınık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackeyes B kullanıcısına yanıt
    hangi hatlarda geçerli..
  • Elimde 1 alana 1 bedava kampanyasından PEGASUS YURT İÇİ bilet var. Tek yön olarak yurt içinde ücretsiz uçak bileti alabilirsiniz.
    https://www.flypgs.com/kampanyalar/1-alana-1-bedava-kampanyasi

Bilet ile:
    25 Mart 2017 tarihine kadar (bu tarih de dahil) uçuşun yapılması gerekiyor.

Biletlerin uçuştan en az 10-11 gün önce alınması gerekiyor yani biletler en erken 14 Mart, en geç 25 Mart tarihli uçuşlar için kullanılabiliyor.

SATILDI : CarBuyer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmrecan -- 3 Mart 2017; 19:38:14 >
  • Vodafone'nin verdigi Borajet 3 adet uçuş kodu mevcuttur.
    Adet fiyati 40 tl'dir.
  • 
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.