Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (647. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: mekinci91
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.480
Cevap
1.293
Favori
1.469.750
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 645646647648649
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mil transferi zaten ücretli.Her 1000 mil için sadece 10 USD.
    3500 mil ile alacağınız bilet de ucuzdur.Attığınız taş ürküttüğünüz kurbağa değmez hocam.
    3500 mil eksiğiniz varsa orası ayrı bir durum tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 3 Mart 2017; 22:13:18 >
  • 26-28 ağustos arası istanbul lisbon için 2 kişi için bilet fiyatı vericek arkadaşlar mesaj atabilir
  • Burdan bilet satan birine bilet aldırtmıştım. Bu biletler bir süre sonra kendiliğinden iptal oldu. Daha sonra bu alan kişide ortadan kayboldu benim bilet parası buharlaştı.

O iptal olan biletlerin yerine gene aynı güne kendi kredi kartımla kendi adıma bilet aldım. Bugün baktım o biletlerde iptal olmuş. Aradım sordum, sahte işlem algılamış sistem diyolar.

Sanırım bu ilk alan kişi illegal işlemle aldığı için beni de mimletmiş oldu ve kendi aldığım bileti bile iptal ettiler.

Biletler için bildirim açtım kimlik fotokopisi kredi kartı bilgisi vs. ile şimdi bekliyorum.

Benden öneri kimseye adınıza bilet kestirtmeyin.

Böyle bir olay başkasının başına gelmişse yazarsa sevinirim. Herkese kolay gelsin.
  • unknown_123 kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler hocam, biraz kâr edelim derken saçma sapan şeylere maruz kalmayalım.
  • unknown_123 kullanıcısına yanıt
    Gecmis olsun.Yeni uyeliklere,referansizlara,cok uygun verenlerde suphe etmek lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alinik borajet kodu

• quote:

Orijinalden alıntı: unknown_123

Burdan bilet satan birine bilet aldırtmıştım. Bu biletler bir süre sonra kendiliğinden iptal oldu. Daha sonra bu alan kişide ortadan kayboldu benim bilet parası buharlaştı.

O iptal olan biletlerin yerine gene aynı güne kendi kredi kartımla kendi adıma bilet aldım. Bugün baktım o biletlerde iptal olmuş. Aradım sordum, sahte işlem algılamış sistem diyolar.

Sanırım bu ilk alan kişi illegal işlemle aldığı için beni de mimletmiş oldu ve kendi aldığım bileti bile iptal ettiler.

Biletler için bildirim açtım kimlik fotokopisi kredi kartı bilgisi vs. ile şimdi bekliyorum.

Benden öneri kimseye adınıza bilet kestirtmeyin.

Böyle bir olay başkasının başına gelmişse yazarsa sevinirim. Herkese kolay gelsin.

forum üyelerini uyarayim diye riskleri sıraladığım bir yorum yazdım, yorumum forum yönetimi tarafından silindi.

ben yönetimde bu hırsızlarla ortak olan tiplerden şüpheleniyorum.

bu konuda gayet ciddiyim.

birde silinen yorum için sebep sorup şikayet oluşturdum, adamların cevabı,

" konu ile alakasız yorum silinir diyorlar."

yani diğer üyelere bilet alma risklerini anlatmak, alakasız konuya giriyormuş.

sizin anlıyacağınız

burada tuz da kokmuş.

benim dediklerimi yalan olduğunu söyleyen yöneticiyede hodri meydan çekerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    Çok haklıymışsın hocam. Bundan sonra kimseden bilet kestirmem. Sadece thy bazı dönemlerde indirim koduyla falan indirim yapıyo. O kodlardan satan olursa onlardan alır bileti kendim alırım. Akıllanmış olduk.
  • Izmirden giresuna 16 nisan 2017 tarihi icin uygun bilet tekliflerinizi bekliyorum arkadasar

• 2 adet pegasus yurtiçi kodu lazım nisan ayı için
  • SATILDI: the_celia, huseyinkarasay teşekkürler...

Pegasus ile Türkiye'den çıkışlı, tüm yurt dışına uçuşlarda geçerli, sadece 1 adet satılık uçak bileti kodu kaldı. 2 gün içinde alıcı çıkmazsa kodu kendim kullanıyor olacağımdan kod satışta olmayacaktır.

Kod fiyatı 200 TL'dir.

Kullanım şartları:

- Biletler Süper Eko paketinde geçerli, yani sadece 8 kg el bagajı hakkı var.
    - Pegasus kodları bugün itibariyle en erken 15 Mart, en geç 25 Mart tarihli uçuşlar için kullanılabiliyor. Biletlerin uçuş tarihinden 10 gün önce alınması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRKN_777 -- 5 Mart 2017; 15:18:12 >
  • Miles & Smiles hesabında 180.000 mili olup satmayı düşünen bir babayiğit var mıdır?

Varsa kaç kuruş ister...
  • SATILDI

Vodafone borajet kodu: 40 ₺

1 adet vardır. Şartları aşağıdaki şekildedir.

SATILDI

BORAJET’TE BEDAVA TEK YÖN BİLET:

Kampanya kapsamında tek yön yurt içi uçak bileti hediye edilecektir. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanya sadece 0850 222 26 72 no’lu Borajet Havayolları Çağrı Merkezi’nden alınan biletlerde geçerlidir.Biletleme için lütfen indirim kodunuzla birlikte 0850 222 26 72 numarasını arayınız. Kampanyada alınan biletler 30 Ekim 2016 - 25 Mart 2017 tarihleri arasında yapılacak uçuşlar için geçerlidir. Biletleme 25 Mart 2017 tarihine kadar yapılabilir. Bilet satışlarında Borajet genel bilet satış kuralları geçerlidir. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır. Şifreler tek kullanımlıktır. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Borajet ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya şifreniz uygulamada 1 hafta boyunca görünecektir, şifrenizi not etmeniz rica olunur. Bu kampanyadan alınan şifre 25 Mart 2017 tarihine kadar kullanılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icolie -- 7 Mart 2017; 3:24:34 >

• Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu)

Merhaba, bu uçuş için fiyat teklifi verebilen ar mı acaba?
  • Vodafone borajet kodu: 40 ₺

1 adet vardır. Şartları aşağıdaki şekildedir.

BORAJET’TE BEDAVA TEK YÖN BİLET:

Kampanya kapsamında tek yön yurt içi uçak bileti hediye edilecektir. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanya sadece 0850 222 26 72 no’lu Borajet Havayolları Çağrı Merkezi’nden alınan biletlerde geçerlidir.Biletleme için lütfen indirim kodunuzla birlikte 0850 222 26 72 numarasını arayınız. Kampanyada alınan biletler 30 Ekim 2016 - 25 Mart 2017 tarihleri arasında yapılacak uçuşlar için geçerlidir. Biletleme 25 Mart 2017 tarihine kadar yapılabilir. Bilet satışlarında Borajet genel bilet satış kuralları geçerlidir. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır. Şifreler tek kullanımlıktır. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Borajet ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya şifreniz uygulamada 1 hafta boyunca görünecektir, şifrenizi not etmeniz rica olunur. Bu kampanyadan alınan şifre 25 Mart 2017 tarihine kadar kullanılabilir.

• 1 HAKKIM VAR

Parafly puanlarımla 250-550 lira arası biletlerinizi %17 indirimli alabilirim.

-www.paraflytravel.com üzerinden çıkan son fiyt üzerinden yapılacaktır indirim

-havayolu farketmez uçuşu saati belirleyip şu tarihte şu uçuş şu fiyat demeniz yeterli bana uçuş baktırmanıza gerek yok fiyt sormanızadawww.paraflytravel.com dan çıkan fiyatdan %17 eksik fiyat neyse o indirim vs yok!

-ödeme alınmadan bilet alınmaz

-alınan bilet puanla alındığından iptal/iade edilemez

-sanırım referanslarımı ve kendimi anlatmama gerek yok

• 50 TL ve üzeri tüm yurtiçi uçak biletlemeleri 10 TL indirim ile yapılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Mil transferi zaten ücretli.Her 1000 mil için sadece 10 USD.
    3500 mil ile alacağınız bilet de ucuzdur.Attığınız taş ürküttüğünüz kurbağa değmez hocam.
    3500 mil eksiğiniz varsa orası ayrı bir durum tabi.

3.500 mil eksiği var :)
  • 13-14 u gibi goruruz pegasustan bedava aldiklari bileti itelemeye calisanlari

• quote:

Orijinalden alıntı: sirri

Izmirden giresuna 16 nisan 2017 tarihi icin uygun bilet tekliflerinizi bekliyorum arkadasar

???

• 
Sayfa: önceki 645646647648649
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.