Şimdi Ara

Ücretsize Düşen Kalıcı Oyun Fırsatları ve Key Paylaşımı [ANA KONU] (272. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: GercekUykucu
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.762
Cevap
2.090
Favori
2.393.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
101 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: icem45

quote:

Orijinalden alıntı: teoska

Elimde Epigenesis için fazladan bir Steam Key'i var. Burada paylaşıyorum.

Kullanan arkadaş bu iletimden alıntı yapıp kullandığını belirtirse iyi olur.

RYF0K-9T7G7-MKNME

biri kullanmış bile. yorum da atmamış :(

Aslında forum üyesi olmayıp konuyu takip eden misafirler de var, onlardan biri de kullanmış olabilir. Onları düşünemedim.

Sağlık olsun.

• Garry's Mod %50 indirim kuponum mevcut ihtiyacı olan ilk alıntılayan kişiye verebilirim. Son geçerlilik tarihi: 30.09.2015

- AGA CİNAYET VAR nickli arkadaşa kupon verilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andromeda2B -- 25 Eylül 2015; 1:23:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AGA CİNAYET VAR

quote:

Orijinalden alıntı: Chloe Price

Garry's Mod %50 indirim kuponum mevcut ihtiyacı olan ilk alıntılayan kişiye verebilirim. Son geçerlilik tarihi: 30.09.2015

alabilirim oyunu istiyorum

Hocam tavsiye etmem oyunu. Buyuk bir zevkle almıştım oynamadim fazla duruyo oyle. Hele arkadas grubun yoksa hic tavsiye etmem. Iyi arastirin derim. Iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SendqrenS

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chloe Price

Garry's Mod %50 indirim kuponum mevcut ihtiyacı olan ilk alıntılayan kişiye verebilirim. Son geçerlilik tarihi: 30.09.2015

alabilirim oyunu istiyorum

Hocam tavsiye etmem oyunu. Buyuk bir zevkle almıştım oynamadim fazla duruyo oyle. Hele arkadas grubun yoksa hic tavsiye etmem. Iyi arastirin derim. Iyi forumlar

oynayanlar var arkadaşlarımdan da oynarımd iye alabilirim 9tl ye

Peki dostum iyi eglenceler

• ücretsiz dead-bits şu an çıktı

http://whosgamingnow.net/giveaway/deadbits

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lucius dağıtımı bitti mi ? Kaçırdım mı ? Tühh... :(
  • Ücretsiz Galactic: Hitman steam keyi

http://www.bundleblitz.com/

Sayfada aşağı inin "Giveaways All The Time!" diye bir bölüm var. Orada iki tane boş kutu var üsttekine "Galactic1" yazacaksınız alttakine mail adresinizi yazacaksınız. Register Now a tıkladıktan sonra tamamdır. Keyler 29 eylülde gönderilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 25 Eylül 2015; 9:16:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

Ücretsiz Galactic: Hitman steam keyi

http://www.bundleblitz.com/

Sayfada aşağı inin "Giveaways All The Time!" diye bir bölüm var. Orada iki tane boş kutu var üsttekine "Galactic1" yazacaksınız alttakine mail adresinizi yazacaksınız. Register Now a tıkladıktan sonra tamamdır. Keyler 29 eylülde gönderilecek.

10 dakikadır bakıyorum "Giveaways All The Time!" nerede?
  • sayfanın sağ alt tarafında bir bölüm..
  • Sayfada;çekiliş kayıtları yakında açılacak daha sonra gelin diyor.

• Bu bundleblitz.com niye sahtekar dolandırıcı sitesi gibi arkadaş. :)
  • Takip

• Key tükenmiş

https://eu.alienwarearena.com/giveaways/coffin-dodgers-steam-key-giveaway
    adresinde ücretsiz Coffin Dodgers dağıtılıyor.

- Vay arkadaş 1 saat bekledik ben bile alamadım keyi tükendi diye e-mail geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andromeda2B -- 25 Eylül 2015; 22:02:59 >
  • teşekkürler aldım sonunda bu oyundan.
  • bir saatte 5k oyunu bitirmişler alamadım :)
  • Steam konusunda gördüm, hafta sonu denemek için ücretsiz eklenen Warhammer oyunlarıyla ilgili. Ben henüz denemedim

quote:

Arkadaşlar Warhammer® 40,000: Dawn of War® - Game of the Year Edition oyununda glitch varmış sanırım. Oyunu yükle dedikten sonra sağ tıklayıp cd keyi göster dediğinizde karşınıza key geliyor. Ürün etkinleştirmeye girdiğinizde de etkinleştirme başarılı diyor. epicbundle facebook sayfasından duydum denedim oldu. Kısa zamanda açık kapanabilir denemekten zarar gelmez derim :)

Dawn of War Thirdparty Retail olarak kayıt oldu. Oyunu tekrar almak isteyince bu oyun zaten var hediye olarak satın al çıkıyor

Diğer oyunlarıda ekleniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Steam konusunda gördüm, hafta sonu denemek için ücretsiz eklenen Warhammer oyunlarıyla ilgili. Ben henüz denemedim

quote:

Arkadaşlar Warhammer® 40,000: Dawn of War® - Game of the Year Edition oyununda glitch varmış sanırım. Oyunu yükle dedikten sonra sağ tıklayıp cd keyi göster dediğinizde karşınıza key geliyor. Ürün etkinleştirmeye girdiğinizde de etkinleştirme başarılı diyor. epicbundle facebook sayfasından duydum denedim oldu. Kısa zamanda açık kapanabilir denemekten zarar gelmez derim :)

Dawn of War Thirdparty Retail olarak kayıt oldu. Oyunu tekrar almak isteyince bu oyun zaten var hediye olarak satın al çıkıyor

Diğer oyunlarıda ekleniyor

****-****-****-**** bu şekilde key çıktı etkinleştirden yazdım geçersiz dedi sanırım geciktik

• onder.t O kullanıcısına yanıt
    Hocam bana gelmedi bir turlu,siz alabildiniz mi?

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    dead bits için soruyorsanız bilmiyorum, daha önceden başka bir kampanyayla yine ücretsiz almıştım ben.

• Arkadaşlar 25 Eylül 11:06 pm'e kadar geçerli Garry's Mod %50 indirim kuponu halen envanterimde, süresi dolmadan ilgilenen varsa ulaşsın.
  • 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.