Şimdi Ara

Ücretsiz VPN Fırsatı (seed4.me) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
17
Favori
12.438
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tarayıcı üzerinden hiç denemedim hocam, bir de programı indirip deneyin isterseniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çok teşekkürler IPad için 3 yıllık uzattım. Ancak bir kaç yerde daha gördüm en son kopyaladığınız şeyi otomatik yapıştırıyor iOS programı. Bu sebeple bankacılık alışveriş vs uygulamaları ile kullanmanızı önermem.

Ücretsiz VPN Fırsatı (seed4.me)
  • Şahsi fiktim. 6 ya da 12 ay üstü abartanların hatta 2030 yapanların :D hesaplarına bloke koyacaklardır. Yani 10 yıllık ücretli satış bile yapmamıştır müşterisine. Sistemlerinde dikkat çekecektir ve hesapları donduracaklardır. En makulu 2 yıl yapıp beklemek. Hatta ben yedek kod aldım hesaba eklemedim. Hesap patlarsa yeni üyelik alıp deneriz.

Sözün özü bir aylık hizmet bedeli bile türkiye şartlarında 50tl olan hizmeti bedava diye abartmanın anlamı yok. aza tamah etmeyen çoğu bulamaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talyurt -- 13 Nisan 2021; 21:59:56 >
  • Teşekkürler hocam

• Daha önceden birkaç yıl kullanmıştım. Hazır bitmesine birkaç ay varken uzattım birkaç yıl daha çok güzel oldu. Hesaba bir şey olur diye 1.5 yıllık başka bir hesap daha ayırdım. Bana yeter de artar. Paylaşım için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Neil Watts

Buyrun hocam.
    https://apps.apple.com/ru/app/vpn-proxy-by-seed4-me-vpn/id860180339

teşekkür ederim beğendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar bu kodlar android uygulamasında nereye konuyor göremedim ben

• unununium U kullanıcısına yanıt
  • Arkadaşlar 3tane kod alıp yaptım ancak 3tane maıl geldi bana. Your payment ($20.00 USD) received. Thank you!

Boyle yazıyor 20şer dolar ödeme çekmış olmasın

• Arkadaşlar 20 dolar çekildi diye mail alan oldumu?Panik oldum 3 tane mail geldi bana ya.Tam olarak gelen mail bu

Hello!

Your payment ($20.00 USD) received. Thank you!

You access was extended for 6 months

Thank you for using Seed4.Me!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luckylukegs -- 14 Nisan 2021; 0:10:59 >
  • luckylukegs L kullanıcısına yanıt

Hocam sakin olun hepimize geliyor o mailler. Adamlar ayarlamamislar voucher koduna ozel bir mail. Sistem sizin 6 aylik voucher degil de 20$ degerinde 6 aylik parali uyelik aldiginizi dusunup yolluyor o mailleri. Zaten kart mart girmediniz, nerden cekebilir ki?

• Yaxis kullanıcısına yanıt

Eywallah dostum.Yani evet kart falan gırmedıkde gmaılde tanımlı odeme kartım vardı dedım acaba ordanmı cektı dıye o yuzden panık oldum biraazda şimdi rahatladım sağolun :)

• luckylukegs L kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam. Kucuk bir tavsiye daha vereyim: Boyle ivir zivir seyler icin ana mail hesabinizi asla kullanmayin. Sonra biryerlerden patliyor ve sacma salak yerlerden spam yagmuruna tutuluyorsunuz. Kendimden biliyorum ve artik boyle guvenmedigim seyler icin hep ayni mail hesabimi kullaniyorum. Zahmetsiz bir mail hesabi ariyorsaniz da https://protonmail.com/ tavsiye ederim. Is goruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yaxis -- 14 Nisan 2021; 0:29:27 >
  • Yaxis kullanıcısına yanıt

Haklısınız hocam bende pek kullanmazdım ana mailide gafil avlandım :)Tavsiyenize uyacağım hocam teşekkür ederim..

• karasac K kullanıcısına yanıt
    Nasıl hallettin, android uygulamada kodu nereye giriyoruz?

• kocaballi kullanıcısına yanıt
    Amateurs..

Ücretsiz VPN Fırsatı (seed4.me)

Ben geçen sefer almıştım boş zamanım da vardı. 2060'la rekorun bende olduğunu düşünüyorum şu an. Ayrıca öyle çok uzun alanların üyeliklerini banlamıyorlar. 1,5 seneyi aştı ben bunu alalı. Tık yok maşallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vocalzone

Amateurs..

Ben geçen sefer almıştım boş zamanım da vardı. 2060'la rekorun bende olduğunu düşünüyorum şu an. Ayrıca öyle çok uzun alanların üyeliklerini banlamıyorlar. 1,5 seneyi aştı ben bunu alalı. Tık yok maşallah.

yuh gerçek mi bu :D:D

• Arkadaşlar android uygulamada kodu nereye giriyoruz, ?

• HayatınıYaşayamayanAdam kullanıcısına yanıt
    Torunlara miras bırakacak adam sanırım. :)
  • bir e-mail adresine alınabilecek kod üç adetle sınırlandırılmış, 40 yıllık alan bir kişinin 28 ayrı e-mail adresine kod alması gerekiyor, önceden böyle miydi yoksa yeni mi başlattılar?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.