Şimdi Ara

Ücretsiz VPN Fırsatı (seed4.me) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
16
Favori
12.450
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen
  • ben üye olurken zaten 1 yıl verdi, üstüne de 1 yıl ben aldım ama bikaç lokasyonda hız testi yaptım ( isveç, avusturya, almanya gibi ) hızda ciddi düşüşler oldu, normal hızım 25mbit ama bu lokasyonlarda en fazla 5mbit alabildim. sanırım dezavantajı da bu..

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Sınır yok alınabiliyor hala bolca

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberShooter

Sınır yok alınabiliyor hala bolca

Bende üçüncüden sonra böyle bir yazı çıkıyor, diyor ki başkalarına da kalsın

Ücretsiz VPN Fırsatı (seed4.me)
  • quote:

Orijinalden alıntı: luckylukegs

Dostlar bu kodlar android uygulamasında nereye konuyor göremedim ben

Tarayicidan hesabina gir extend de voucher mocuher biseyler yazacak oraya tıkla yapistir yolla hocam. Uygulamada yok bu. Kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu firma her sene böyle dağıtıyor kodları nereden kazanıyorlar anlamadım birde ben bunu manuel olarak program sevmediğim için o şekil denemiştim çalışmamıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: vocalzone

Amateurs..

Ben geçen sefer almıştım boş zamanım da vardı. 2060'la rekorun bende olduğunu düşünüyorum şu an. Ayrıca öyle çok uzun alanların üyeliklerini banlamıyorlar. 1,5 seneyi aştı ben bunu alalı. Tık yok maşallah.

Boşa uğraşmışsın 2060'a o firmanın açık kalacağı bile meçhul internet bile şuankinden çok farklı bir yapıda olabilir ciddi ciddi 2060 a kadar kullanabileceğini düşünüyor musun ?

• Faydalandım, Konu sahibine teşekkürler.

Arkadaşlar son zamanlarda eski hızları bulamıyorum. Hangi ülkeleri kullanıyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vocalzone kullanıcısına yanıt

en azından 30-50 mbit gibi hız alabilseydim ben de 2030'a kadar alacaktım şimdilik kenarda dursun başka lokasyonla signup falan yapmak gerekirse işe yarar sunucu sayısı çok çünkü

• Şuan 30 yaşındayım. Sanırım ömür boyu yetecek kadar aldım

Ücretsiz VPN Fırsatı (seed4.me)
  • Ben bu lisans uzatma işini anlamadım nasıl oluyor 2030 a kadar 2060a kadar.?

• talyurt T kullanıcısına yanıt
    Nasıl hesap uzatılıyor böyle anlamadım?

• cemone_2 C kullanıcısına yanıt
    Kod alıp, hesap ayarlarınızda vouncer bölümünden giriyorsunuz
  • Pc uygulamasında var o bölüm.
  • 100 mbps internet 15 oluyor bununla. Düşük hızlarda daha da düşüyor. Çok iyi olmasa da idare eder bir süre.

• Ben normalde VPN ihitiyacım olunca DnsCrypt kullanıyorum ne üyelik istiyor nede kod vs istiyor tamamen ücretsiz ve hızlı. Bunu da denemek istedim 2023 yılına kadar alabildim süreyi uzatabilirim belki biraz daha. Ama dediğim program da iş görüyor hız kaybı neredeyse yok.

• uygulama da kullanma şansı yokmu dur hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: meeb

uygulama da kullanma şansı yokmu dur hocam?

Hocam oncelikle bu vpn'den hesap açın. Tarayicidan da uygulamadan da olur bu. Sonra hesabiniza hediye gelen kodları girerek kullanim surenizi uzatiyorsunuz.

Ama bu uzatma muhabbeti telefon uygumalasinda yok. Onun icin olusturdugunuz hesabiniza tarayicidan giriniz. Ardından extend gibi bi tus olcak gorursunuz. Ona basin ardından voucher gibi biseyli bi secenek cikcak ona basin. Oraya kodu girin. Hesabinizin kullanim suresi 6 ay uzamış olacak. Her kod girisiniz +6 ay verecek. Bunlari yaptiginizda telefon uygulamasinda da ayni hesap açık olacagi icin uygulamaya girince gorursunuz surenin uzadigini. Yani bu kodlar ile uygulama ile vpn kullanılıyor. Ancak aktif etmek icin üye olup tarayıcıdan kodlari girmeniz lazim. Kolay gelsin

• cevabınız için teşekkür ederim.Süreyi uzattım ilk 1 yıl verdi sonra dediğiniz gibi 4 yıllık yaptım ancak mobil uygulama da nedense üye giriş kısmını bulamadım?

buldum hocam yeşil kısımdaymış😂😁

teşekkür ederim tekrardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 14 Nisan 2021; 21:36:11 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.