Şimdi Ara

Ücretsiz (freeware) Panda Cloud Antivirus Paylaşımı - Özellikler, Sorunlar ve Çözümleri (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
4
Favori
15.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunda bi sorun oluştu panda açılışta açılmıyo , elle de açılmıyo bi dosyayı tarat deyince de hata ile karşılaştı vs diyo güvenlik merkezinde çalışıo görünüyo nedir bu durum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jrsmith&5

bunda bi sorun oluştu panda açılışta açılmıyo , elle de açılmıyo bi dosyayı tarat deyince de hata ile karşılaştı vs diyo güvenlik merkezinde çalışıo görünüyo nedir bu durum?

Sisteminizde aşırı bir zararlı söz konusu o yüzden pandanın simgesinin görülmesini ve düzgün çalışmasını engelliyor önce super anti spyware ile sisteminizi baştan sona taratınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 1 Mart 2012; 22:21:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

quote:

bunda bi sorun oluştu panda açılışta açılmıyo , elle de açılmıyo bi dosyayı tarat deyince de hata ile karşılaştı vs diyo güvenlik merkezinde çalışıo görünüyo nedir bu durum?

Sisteminizde aşırı bir zararlı söz konusu o yüzden bandanın simgesinin görülmesini ve düzgün çalışmasını engelliyor önce super anti spyware ile sisteminizi baştan sona taratınız.

dediğinizi yaptım 4 trojan 8 adware bulundu dedi kaldırdı tekrarda başlattım ama sorun devam ediyor..
  • quote:

quote:

quote:

Sisteminizde aşırı bir zararlı söz konusu o yüzden bandanın simgesinin görülmesini ve düzgün çalışmasını engelliyor önce super anti spyware ile sisteminizi baştan sona taratınız.

dediğinizi yaptım 4 trojan 8 adware bulundu dedi kaldırdı tekrarda başlattım ama sorun devam ediyor..

antivirusu kaldırın ve tekrar sitesinden güncel sürümünü kurun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

antivirusu kaldırın ve tekrar sitesinden güncel sürümünü kurun.

ben güvenlik işlerinden anlamam ama bu panda cloud un zaafımıdır?

• Arkadaşlar ben ilk çıktığından beri kullanıyorum Panda Cloud Antivirus programından siz de kesinlikle kullanmalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szrylmz -- 2 Ocak 2012; 16:17:37 >
  • Bende format attım bi antivirüs kuracağım Panda önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İtalian Stallion*

Bende format attım bi antivirüs kuracağım Panda önerir misiniz?

Panda iyidir.Nette arat facebook kampanyası 6 aylık yasal lisans sahibi olursun.(pro sürümü için)Ben o şekilde kullanıyorum.
    Bu arada sıcak fırsatlar bölümünde arkadaşın biri 3 aylık eset 5 de paylaştı.İkisi de sağlam birini seçebilirsin.Şahsen laptopta panda cloud pro,desktopda eset smart security 5 kullanıyorum.
  • Allah'a çok şükür sonunda kurtuldum sayenizde şu panda domain****or denen lanetten..

• evet gençler memnunmuyuz ?
  • sırf bu başlık için üye oldum diyebilirim açıklamalarınız için teşekkür ederim bi antivirüs programı arıyodum ve burda yazanalrdan sonra pandayı kurdum herhangi bi terslik yok sadece bi sorum var bilgisayar özelliklerim iyi deil ve bilgisayarı açtığım andan itibaren panda tarama yapmaya başlıyo ve bu pcyi kasıyo yani bu tarama sürekli oluyomu her açtığımda ? ayrıca bu taramayı devre dışı bıraktığımda virüsten koruma durduruldu dio yani sadece ben kendim tarattığımda işlem görmezmi bu program böle sürekli tarıyınca pc kasıyo rahatsız oluyorum yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkn04

sırf bu başlık için üye oldum diyebilirim açıklamalarınız için teşekkür ederim bi antivirüs programı arıyodum ve burda yazanalrdan sonra pandayı kurdum herhangi bi terslik yok sadece bi sorum var bilgisayar özelliklerim iyi deil ve bilgisayarı açtığım andan itibaren panda tarama yapmaya başlıyo ve bu pcyi kasıyo yani bu tarama sürekli oluyomu her açtığımda ? ayrıca bu taramayı devre dışı bıraktığımda virüsten koruma durduruldu dio yani sadece ben kendim tarattığımda işlem görmezmi bu program böle sürekli tarıyınca pc kasıyo rahatsız oluyorum yardımcı olursanız sevinirim

sadece ön belleği tarıyor ve bunu nerdeyse tüm antiviusler yapıyor.
  • onun dışında sorun yok şuan bi tarama yaptım buldu bişiler kapatıp açınca hepsinin yanında silindi yazıyo sanırım artık tehdit oluşturmuyolar ilgilendiğiniz için teşekkür ederim
  • Bilgisayarıma geçince garanti deniyeceğim bukadar olumlu oyrum ozrladi beni.
  • 4-5 yıldır avira free kullanıyordum. ilk başlarda bilgisayarı en kasmayan av'lerden biri idi. 2012'den sonra netbook'umda hissedilir yavaşlama olmuştu avira'dan sonra. zaten virüs silme meselesinden pek memnun değildim. (bazen çok sıkıştırılmış dosyaları virus olarak algılıyor; benim izin ver dememe rağmen her seferinde aynısını yapması canımı sıkıyordu) panda cloud'u 2012 av test sonuçlaında gördüm deneyeyim dedim. gerçekten çok iyi. tam anlamıyla "hafif". bilgisayarı hiç kasmıyor. oldum olası firewall kullanmam ama kullanacaklar yanına zone alarm free'yi yüklesin tamamdır. aman zone alarm antivius+firewall free'yi kurmayın. acayip kastı netbook denediğimde...

kesinlikle tavsiye ederim...
  • Benim 3.yıl oldu nerdeyse , çok memnunum size de tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 20 Ekim 2012; 1:36:36 >
  • Konuyu Bi hortlatalım bakalım söyle saglam bir şekilde

Bizde yükledik bakalım pandamızı hadi hayırlısı :D
  • Ben 1 yıldır kullanıyorum kesinlikle güzel ve tavsiye edilir bir virüs programı. Pandaya teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -SoloTurk-

Konuyu Bi hortlatalım bakalım söyle saglam bir şekilde

Bizde yükledik bakalım pandamızı hadi hayırlısı :D

2014 yılına taşımakta bana nasip oldu hadi hayırlısı

Program gayet başarılı, COMODO Firewall ile uyumlu olması nedeniyle format sonrası kurulacak, güvenlik kombinesi olarak listemde yer alan 2 programdan birincisi.

Sistemi yormadan sessizce işini yapan, sürekli güncel ve etkili, ücretsiz bir kombine.

Ücretsiz olması kısmına ''crack, patch, fix, ilaç'' kullanarak Lisanslı bir ürüne ücretsiz sahip olan arkadaşlar eminim ''benim için zaten ücret dert değil nede olsa'' diye bıyık altından güldüklerini tahmin edebiliyorum ancak ''crack, patch, fix, ilaç'' tarzı yazılımlar içerisinde virüs barındıra bilir (% 0,1 bile ihtimal olsa da) bu nedenle ''Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan - Ava giderken av'' olmayalım.

Kendi elinizle kendi bilgisayarınıza virüs kurmayın derim. Gayet başarılı ücretli yazılımlardan bile daha stabil alternatifler varken üstelik.

• Laptopda bir süre sonra güç seçeneklerini değiştiriyor. Bilgisayarı uyku moduna geçir seçeneğini 'Hiçbir Zaman' olarak ayarlıyor. Eskiden yoktu yeni olmaya başladı. Bir ayarı falan var mı acaba bunun ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.