Şimdi Ara

ÜCRETSİZ Firefox by Mozilla Resmi VPN Hizmeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
61
Favori
33.023
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Firefox indirme linki:https://www.mozilla.org/tr/firefox/new/

Siteye girdiğinizde "This extension is currently available to US desktop users only" uyarısıyla karşılaşacaksınız. Normalde ABD IP'siyle(proxy/VPN) erişebilirsiniz. Doğrudan XPI dosyasını aşağıdaki adresten indirebilirsiniz
    Eklenti indirme linki:
    https://web.archive.org/web/20191122131020/https://private-network.firefox.com/dist/secure-proxy.xpi

NOT: Linke girdikten sonra yüklenmezse, adres satırına tıklayıp bir kez enter tuşuna basmalısınız.

Hızı da hiç fena değil. Hem de diğer VPN sağlayıcılardan daha güvenilir.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Farkinda olmayan cok insan var hocam, o kadar para ödüyorlar ama aldigi hizmet berbat. Ben buranin parasiyla 40 lira veriyorum

apple tv ücretsiz (250 kanal var + cihaz)
    sabit telefon ücretsiz
    sinirsiz fiber internet

bizimkiler de yol yaptik diye övünüp dursunlar :) ben burda otobanlar icin de yillik 40 lira veriyorum, adam bir köprüden geciyor kac katini ödüyor :) ama türkiye'yi süper güc olarak görüyor.. Cahillik mutluluktur diyorlar ya dogru

edit: telefon icin de; aylik 30 lira veriyorum

isvicre icinde sinirsiz internet
    sinirsiz konusma
    sinirsiz sms/mms
    türkiye + ab ülkelerinde 500 mbit aylik roaming
    türkiye + ab ülkelerini aylik 1 saat ücretsiz arama
  • Ileride ücretli olur mu ki hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkürler paylaşım için. Merak eden varsa denedim, sorun yok.
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    hocam vallahi çok teşekkürler, bi gün sizinle bi yerde oturup bir şeyler içsek ve sanki konuşma arasına böyle sıcak fırsat sıkıştıracakmışsınız gibi hissediyorum 😂 artık bi işinizmiş gibi yapıyorsunuz. tekrar teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Erpek

hocam vallahi çok teşekkürler, bi gün sizinle bi yerde oturup bir şeyler içsek ve sanki konuşma arasına böyle sıcak fırsat sıkıştıracakmışsınız gibi hissediyorum 😂 artık bi işinizmiş gibi yapıyorsunuz. tekrar teşekkürler.
    Dışarı çıktığımda kişi sayısı kadar mutlaka yemek ve içecek için indirim kodları temin ederim. Hissiyatınız boş değil Artık yaşam tarzı gibi oldu.
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    bende seneden seneye dondurma kampanyasında yardımcı olmaya çalışıyorum, diğer türlü bi faydam olmuyor ve üzülüyorum açıkçası bu duruma, kovalayamıyorum yeteri kadar

• vpn de operayı kullanıyorum. en azından giremediğim siteleri açıyor. bunu da denemek lazım
  • Firefox taki birçok eklenti gerçekten ücretsiz ve sıcak fırsat.
    Haber verdiğinz için teşekkürler

• İleride ücretli olacak gibi duruyor bu yazıya göre:

Try it free during our beta trial.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxx ve opera ))))
  • Teşekkürler üstat. Verilerimizi birazda Firefox alsın satsın.
  • teşekkürler dostum

• Mobilde firefox +ublock origin eklentisini kullanıyorum. 10 numara 5 yıldız.

Ancak pcde ne yazık ki hiçbir tarayıcı chrome kadar sorunsuz ve stabil çalışamıyor. Kimi zaman youtubedan video izlerken yeşil ekran hatası veriyor. Ram kullanımları tüm tarayıcılarda neredeyse aynı artık. Hiçbir albenisi olmadığı için böyle bir şey gerekiyordu. Ücretsiz olduğu sürece değerlendirilebilir. Fırsat için teşekkürler

• teşekkürler. acaba vpn moudun açıp kapamak için ayrı bi yere basılıyor mu. yoksa direk vpn li mi oluyor bu işlem sonrası
  • opera'nın vpn nasıl, tavsiye eder misiniz?
  • Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    Opera kraldır

• Hocam eklentiyi başka bir yere yükleyebilir misiniz? Yandex disc' e kaydet diyor, benim üyelik yok indiremiyorum, bunun için üyelik açmayayım şimdi.

• Teşekkürler.

• Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Faustus -- 12 Eylül 2019; 10:25:5 >
  • Download limit reached. You can still save this file to your Yandex.Disk diyor hocam.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.