Şimdi Ara

Ücretsiz Eğitim Fırsatı - (Kayıtlar tek gün İSMEK) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
9
Favori
16.095
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler bilgi için. İSMEK gerçekten kaliteli. Ve işe girdiğiniz zaman da etkisi oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden bütün yılın kayıdını yaz boyu alıyorlardı. Bu sistem daha iyi olmuş. Bende ingilizce temelimi ismekte attım kaliteliydi. Tabii hoca faktörü önemli

• Neye göre seçim olacak, ne zaman belli, ne mekân?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ares24

Sağolsun imamoğlu ismek leri bir bir kapatıyor bütün eğitmenlerin sözleşmelerini fes etmiş ismek yerine halkevleri açacakmış devrimci yetiştirmek için bu nedenle az kişi kayıt olsun diye kayıt sürelerini 1 güne indirmiş halkını ne güzel kucaklıyor valla ohhhhhh mis
    hocam intikam alırsa erkenden gider
  • paylaşım için teşekkürler, ama bu gidişle ismek falan kalmayacak, yeni başkan daha rahat kucaklamak için kapatacakmış
  • Çevremdeki iki ismek, İmamoğlu'nun ismi bile yokken kapandı zaten.
    Özellikle Altıntepe İsmek, depreme dayanıklı değil gerekçesi ile 3 yıl kadar önce kapatıldı. İsmek'in altındaki dükkanlar ve yine tam altındaki Cami hala açık. Geçen yıl en son gördüğümde, bilmem ne vakfına verilmiş ve kuran kursuna çevrilmişti. Sanki kuran kursu olunca depremden etkilenmeyecek. Bu yıl hali nicedir bilmiyorum...

Bu arada bilgi için teşekkürler, kıymetli bir paylaşım olmuş gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bar_Fedaisi -- 8 Eylül 2019; 22:14:14 >
  • Sadece 1 kursa mı kayıt hakkımız var ?
  • Haber için teşekkürler saz kursuna yazılmak gerek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu an arama filtresinde hiç kurs bulmuyor. Gece 00:00'dan sonra mı çıkacak ama kurslar?
  • ceyhunistanbul kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, gece 00:00 'da başlayacak alımlar.
    Branşlara göre kayıt gününde kayıtlarını yapabileceksiniz.
  • shalom kullanıcısına yanıt
    Hayır, birden fazla kursa kayıt yapabiliyorsunuz ama ders saatleri aynı olmaması gerekiyor.
    Birde aynı kategori içinde olmalı.

Örnek: Bilişim teknolojileri içinden,
    Hem PHP ye hemde SQL'e hemde Python dersine kayıt olabilirsiniz.
  • Online da olursa iyi olur.

• Branşlara göre kendi seçiminizi siz yapacaksınız.
    Örnek: Almanca öğrenmek istiyorsanız, Cuma günü kayıt olmanız gerekiyor.
    Mekan olarakta, kayıt olmak istediğiniz bölümü seçiyorsunuz ve hangi İsmek Kurslarında o bölümde sınıflar olduğunu görüyorsunuz.
    Ders saatlerini de var, size uygun olanına kayıt oluyorsunuz.
  • molku kullanıcısına yanıt
    Saatleri nereden goruyoruz. Ona gore plan yapmak istiyorum da?

• molku kullanıcısına yanıt
    Hem bilişim teknolojilerinden hemde yabancı dilden ders seçemiyormuyuz ?

• ayca_22 kullanıcısına yanıt
    Ders almak istediğiniz bölümün günü geldiği zaman, sisteme giriş yapıyorsunuz hocam.
    Daha sonra, dersinizi seçiyorsunuz. Dersinizin verildiği İsmek merkezlerini görüyorsunuz.
    Size uygun olan ismek merkezinin saat kaçta ve hangi gün ders verildiğini o zaman görebilirsiniz.
  • Emrhnn kullanıcısına yanıt
    Geçen senelerde, aynı anda farklı branşlarda ders seçmeye izin vermediler.
    Bu senede aynı şekilde olacağını düşünüyorum. Aynı branşın içinde farklı bölümler seçebilirsin.
  • Her program her şubesinde varmi ? Mesela bilisim teknolojileri sadece Fatih'te mi var acaba ?

• Ben olsam hepsini kapatırım. Belediyenin cebinden beleş kurs, ohh miss. Kapatılınca yok imam kapattı. Belediyeler batik haberiniz var mu. Böyle böyle batıyor işte. O eğitmenler bedava mu çalışıyor? Haa imkan olsun, belediyenin durumu iyi olsun yapsın. Şu anki durumda nerden nasıl kisariz diye bakıyorlar. Not: chp akp mhp vs vs hiç bir partili değilim.tum siyasetçilerden nefret ediyorum.

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Bilişim Teknolojileri deyince, tek bir bölüm olarak düşünmemek lazım.
    HTML ve CSS'i bir çok kurs merkezi veriyor.
    Yada Bootstrap eğitimini..

Fakat, Php, SQL, C#, C++, Phyton, Jquery, Java vs. gibi daha derinlemesine bir eğitim almak istiyorsan Fatih Bilişim Okullarında var.

Ve hepsi kendi içinde seviye seviye. Mesela SQL 3 seviyeye ayrılıyor. SQL Big Data bölümü bile vardı.

SQL beni çok cezbermiyor ama artık o kadar çok gereksiz bilgiler var ki, ileride bir çok firma Big Data için personele ihtiyaç duyacak..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.