Şimdi Ara

Ücretsiz Eğitim Fırsatı - (Kayıtlar tek gün İSMEK) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
9
Favori
16.095
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sizce bilişim teknolojilerinde hangi bölümler tercih etmeliyiz?
  • Teşekkürler hocam.@molku

Hangi subede hangi bilişim eğitimlerin verildigini ogrenmek için link
    https://ismek.ist/tr/brans_alan.aspx?alanId=11

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elektrikcim E kullanıcısına yanıt
    Valla hocam, orası size bağlı.
    Bilgi düzeyiniz nedir, yada hangi alanda ilerlemek istiyorsunuz?

Örneğin, HTML CSS hiç öğrenmiyim sadece site kurayım diyorsanız, Wordpress kursu var.
    Hiç kodlama yapmadan direk Wordpress öğretiyorlar. Yada alışveriş sitesi mi istiyorsunuz OpenCart derslerini alabilirsiniz.
    Mevcut bir siteniz var ama Google'de üst sıralara mı çıkmak istiyorsunuz SEO dersine girebilirsiniz.
    Yada Google'a reklam mı vermek istiyorsunuz, Google Ads derslerine girebilirsiniz.

Burada önemli olan sizin bilgi düzeyiniz ve tam olarak istedikleriniz.
  • elektrikcim E kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar isletmenligi bence en temel olmasi gereken bir eğitim. Cv de de dikkat çeker. Bir cok subesinde de var eğitimi.
    Ben 2007 de almıştım okulun meb onayli sertifikasini ama hala gecerliligi varmidir bilemem tabi.
    Ileri ofis uygulamalarida mantikli seçim olur o da bir cok subesinde var.
    Ben Ag teknolojileri , sunucu vs biraz daha network uzerine bakiyorum ama hepside Fatih te.

• Siteye girilmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ares24

Sağolsun imamoğlu ismek leri bir bir kapatıyor bütün eğitmenlerin sözleşmelerini fes etmiş ismek yerine halkevleri açacakmış devrimci yetiştirmek için bu nedenle az kişi kayıt olsun diye kayıt sürelerini 1 güne indirmiş halkını ne güzel kucaklıyor valla ohhhhhh mis
    Maşallah yalana vergi almıyorlar tabi. At çamuru kalsın izi.

Bir önceki yönetim zamanında ihale yenilemeyerek bütün part timeların sözleşmesi bitirildi. İmamoğluyla ilgisi yok, bir önceki yönetim bunu yaptı, sözleşmesi bitenler de biliyor.

Ha deyince ihaleye çıkamıyorlar ama yakında çıkacağını söylüyorlar.

Aslında bu part timeların kadroya geçmesi gerekiyordu ama ihale alanlar kazanmaya devam etsin diye hiç birisi belediye kadrosuna geçirmediler, bu da bir önceki yönetimde oldu.

İhale senelerdir adrese teslim şekilde kanal 7 ülke tv ve yeni şafak'ın sahibi olan albayrak holdinge verildi bunu da ekleyelim.

Kapatılan binalar daha önceden kapanmaya başladı ve tek nedeni var binaların depreme uygunluk raporunun zayıf çıkması. Yasal olarak o binalarda eğitim verilmeye devam edilemiyor. Keyfi yapılan bir uygulama değil.

İsmek dün kurulmadı senelerdir var, halk evleri neden yapsın? Halk evleri kim? İlgisi alakası yok , uydurma şeyi buraya yazmayın.

2 seneye ne hale geleceğini göreceğiz, atıp tutmak için çok erken.

• quote:

Orijinalden alıntı: molku

Bilişim Teknolojileri deyince, tek bir bölüm olarak düşünmemek lazım.
    HTML ve CSS'i bir çok kurs merkezi veriyor.
    Yada Bootstrap eğitimini..

Fakat, Php, SQL, C#, C++, Phyton, Jquery, Java vs. gibi daha derinlemesine bir eğitim almak istiyorsan Fatih Bilişim Okullarında var.

Ve hepsi kendi içinde seviye seviye. Mesela SQL 3 seviyeye ayrılıyor. SQL Big Data bölümü bile vardı.

SQL beni çok cezbermiyor ama artık o kadar çok gereksiz bilgiler var ki, ileride bir çok firma Big Data için personele ihtiyaç duyacak..
    hocam online olanlari var mi
    okuldan dolayi saatler uymayabilir benim ama web tasarim veya ağ teknolojileri alaninda online olursa katilmak isterim

• İngilizce ile ilgili kurs baktım ama bitti sanırım

• Java + python kaptım valla temizinden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sesenyoung kullanıcısına yanıt
    13 Eylül'de olacak kayıtları
  • Online kurs göremedim ben hiç. Nereden seçiyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

13 Eylül'de olacak kayıtları
    Anladım teşekkür ederim

• cebo01 C kullanıcısına yanıt
    bende online bakıyordum ama online kurs yok.https://ismek.ist/tr/haber_detay.aspx?RegID=10931
    online verileceği vardı ama bende göremedim...
  • molku kullanıcısına yanıt
    Hayal kırıklığı oldu resmen. Derslere gitme şansım yok, o yüzden uzaktan eğitim olacağını duyunca sevinmiştim. Her kursta olmayabilir ama birazında bekliyordum açıkçası. Belki eklenir gün içinde. Kayıtları 1 güne sığdırıp kursları da geç eklerlerse komik olur :)
  • ayca_22 kullanıcısına yanıt
    program seçiyorum filtrele diyorum uygunluk yok diyor tarihi kafadan seçiyorum tam nasıl yaptınız siz?
  • karasac K kullanıcısına yanıt
    Seçtiğiniz ilçede o kurs verilmiyorsa sonuç da çıkmıyor anladığım kadarıyla. Tarih seçmeyin hiç, tüm tarih ve saatlere göre kurslar geliyor karşınıza zaten. İçlerinde size uygun olanı seçersiniz.
  • Kayit olamıyorum kismetse gün içinde bakarim olmazsa yapacak bir şey yok. Filtre zımbırtısı cok dandik uygun program bulamıyor yoğunluktan heralde.

• Kayıt olanlar nasıl oldu anlamadım gitti. Bir kere sayfa düşmüyor hata veriyor

• cebo01 C kullanıcısına yanıt
    teşşekürler
  • Başvuruların 1 güne sığdırılaması, biz öğrenci almak istemiyoruz anlamına geliyor.... Neyse konu açıldı da haberimiz oldu. Teşekkürler 👍

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.