Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ücretsiz Eğitim Fırsatı - (Kayıtlar tek gün İSMEK)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
91
Cevap
10
Favori
15.690
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Ücretsiz Eğitim Fırsatı - (Kayıtlar tek gün İSMEK)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    506 Mesaj
    Nerede bu uzaktan eğitimler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cebo01 -- 9 Eylül 2019; 18:1:59 >
    |
    |

İsmek güzel gerçekten. Bir dil biliyorsanız ve yanına ikinci bir dili eklemek istiyorsanız çok yardımcı oluyor. Hafta sonu ve yakında İspanyolca açılırsa cuma günü mutlaka kayıt olup gideceğim.
    |
    |
    piyano yine full dolmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Keman kursuna kayıt oldum ama alımlar sınavla olacak yazıyordu.Ne müzik hakkında ne de keman üzerine teknik bilgim var.Sınavı geçme şansım var mı?Bunun dışında 2 sorum daha var.Aşçılık kursuna baktım 9-16 arası gözüküyor.Herkes için mi 7 saat yoksa gruplandırma yapıyorlar mı.9-11,11-13 vs. gibi.7 saat çok uzun hiç başvurmayayim yoksa.Yarın da dil kursları başvuruları var.3 senedir almanca öğreniyorum ama konuşmada zorlanıyorum.Sırf konuşma pratiği için kursa gidilir mi?Yani özellikle pratik yaptırıyorlar mı bu konuda.
    |
    |
    Ağ teknolonileri veya Siber güvenliğe merakimdan gidecektim kontenjan müsade etmedi.
    Depo yönetimi kursuna gidecektim o da olmadı. Bir gün kayıt ne demek arkadaş..

|
    |

İngilizce a2 den baslama ihtimalimiz var mı?

|
    |
    molku kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam, en yakın kurs merkezlerine giderek direk hocalar ile iletişimde olmanız çok sağlıklı olacaktır.
    |
    |
    Bahsedilenler: TheSpiRiT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Bykclk
    Acaba kayıtlar bittikten sonra uzaktan eğitim için kayıt alırlar mı? Ben sınavına gidemeyeceğimi bildiğim halde bir kursa kayıt yaptırdım ki belki uzaktan eğitim olursa bir avantajımız olur diye. Sadece kayıt yaptıranlar uzaktan eğitim alabiliyor falan derler bu ülkede hiçbir şeye şaşırmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cebo01 -- 12 Eylül 2019; 22:49:56 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: TheSpiRiT

Keman kursuna kayıt oldum ama alımlar sınavla olacak yazıyordu.Ne müzik hakkında ne de keman üzerine teknik bilgim var.Sınavı geçme şansım var mı?Bunun dışında 2 sorum daha var.Aşçılık kursuna baktım 9-16 arası gözüküyor.Herkes için mi 7 saat yoksa gruplandırma yapıyorlar mı.9-11,11-13 vs. gibi.7 saat çok uzun hiç başvurmayayim yoksa.Yarın da dil kursları başvuruları var.3 senedir almanca öğreniyorum ama konuşmada zorlanıyorum.Sırf konuşma pratiği için kursa gidilir mi?Yani özellikle pratik yaptırıyorlar mı bu konuda.
    dostum öyle hayal ettigin gibi bi ortam yok yani pratik vs zaten gelenlerin çoğunun seviyesi en altta olur,ben ing kursuna gitmistim sinifta ingilizce saymayi bilmeyen kursiyerler vardi hocalar kaliteli ama seviyelere göre ayrım yoktu ben daha sonra başka bi gruba gectim nispeten daha iyi oldu,yani sende gidip bakarsin eğer çok vasat ise boşuna gitmezsin

|
    |

• Teğmen
    169 Mesaj
    Bizim ilçede şaka gibi 1 tane ders açılmış oda haftaiçi farklı ilçedekine gidilebiliyor mu?
    |
    |
Reklamlar
haberler
Mobilya Takımları
üniversite
son dakika
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.