Şimdi Ara

Ücretsiz 1 Yıllık Mubi Üyeliği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
27
Favori
55.276
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim netflix, prime video, mubi üyeliklerim var. Ama çoğunda aradığım filmi bulamıyorum. O yüzden ücretsiz olan Watched'ı kullanıyorum. Netflix, prime video platformların tek sıkıntısı aradığım filmi bulamıyor olmam. Resident Evil filmini izleyeceğim film yok. Ya da ilk 3 film yok son film var ara film yok. Böyle saçma işler. O yüzden Watched'ı indirdim. Bundle'ı da ekledim. Rahat rahat film veya diziyi izliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrikeen -- 5 Ekim 2020; 12:33:35 >
  • antrenmanKoçu kullanıcısına yanıt
    Ben Haziran'da almışım. O zaman kampanya vardır büyük ihtimalle, tam hatırlamıyorum.
  • Shrikeen kullanıcısına yanıt
    Watched neymis turkce altyazi oluyornmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

Watched neymis turkce altyazi oluyornmu

Tabii ki, filmlere veya dizilere otomatik olarak Türkçe altyazıyı ekliyor. Hatta 3-4 farklı altyazı ekliyor. Kayma sorunu olursa farklı altyazı seçebiliyorsunuz.

Ücretsiz 1 Yıllık Mubi Üyeliği

Ücretsiz 1 Yıllık Mubi Üyeliği

• 90 günlük üyeliği başlattım iptal edeyim dedim. 30 gün daha ekledi. 120 gün oldu. Bir daha iptal denememde üyeliğimi iptal ettiğim için 120 günün hepsini aldılar. Alsınlar işim olmaz. Benim bildiğim bir ücretsiz üyelik iptal edilirse hemen onu da geri almamaları lazım. Deezer, Spotify,Netflix,Amazon Prime gibi üyeliklerde anında iptal edin görgüsüz gibi verdikleri hediyeyi geri almıyorlar. Ben bu görgüsüzlüğü bir Apple Music'de gördüm. Bir de bunlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xjavax

İs yerindeki bos vakitlerimde dizi vs izlemek icin kullaniyorum. İndirme secenegi, buyuk avantaj

İyiymiş. Bedava internetten izlemek daha iyi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

rahatlık.

normalde online dizi sitelerini bile kullanmam tek tek diziyi ve altyazıyı indirir, tv'ye atar öyle izlerim. sırf bununla uğraşmamak için netflix kullanıyorum, netflix'de olmayan diziler için aynı işlemi yapmaya devam ediyorum..

Bedavaya izliyorum internetten. Ücretsiz 1 Yıllık Mubi Üyeliği 

• quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Tek nedeni rahat kullanım. Başka bir nedeni yok. Birazdan aynı kitle seni de linç ederler emek hırsızlığını meşrulaştırma diyerek..

Örneğin ben eve gittiğimde tek tuşa basayım oyunumu oynayayım çıkayım diye Xbox aldım, PC kadar uğraştırdı direk sattım kurtuldum. Bazı ürünler pratik olmalı ki alındığına değsin..

Anlıyorum ama PC den film izlemek korsan da olsa çok kolay hatta telefondan da izleniyor rahatlıkla. Para vermem ben böyle servislere bedava izlerim. Biraz ondan biraz bundan derken aylık 100 lira gidiyor yazık.

• Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Korsan kullanmamak için olabilir mi? Marketten de ürünleri satın almak yerine çalabiliriz ama satın alıyoruz
  • Devam ediyor az önce işlemleri tamamladım ve 30 eylül 2021 e kadar üyeliğin var dedi. Umarım scribd hesabı kapanınca kapanmaz. Bu arada farklı platformlar içinde üyelik veriyor.

• tugrulky T kullanıcısına yanıt
    Scribd hesabımı kapattım. Mubi hesabım etkilenmedi, kullanmaya devam ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sapphiretonic

Korsan kullanmamak için olabilir mi? Marketten de ürünleri satın almak yerine çalabiliriz ama satın alıyoruz

Çalabileceğin fırsat olsa çalmazdın yani?  

Komik yorumlarda bulunmayın lütfen. Bu ülkede gerek işveren gerekse çalışan fırsatını bulduğu zaman çalıyor. Haksız kazanca son derece açık bir ülkeyiz. Gidip marketten mal çalın demiyorum ana en azından böyle servislere her ay para vermek yerine ücretsiz kullanma imkanının neden tercih edilmediğini sorguluyorum. Kaldı ki son derece yanlış bir iş yapıyorsam devlet neden bu siteleri yasaklamıyor?

Evet çalmazdım, elimden geldiğince dürüst yaşamaya çalışıyorum hayatımı. Bu filmler diziler içerikler para harcanıp üretiliyor ve bizlere satışa sunuluyor. Tıpkı marketteki tüm ürünler gibi. Onların sanal olması çaldığınız gerçeğini değiştirmiyor üzgünüm. Ülkeyi ve diğer insanları emsal göstermek çok kısır bir yorum olmuş kusura bakmayın. Hayatınızda başarılar
  • Teşekkürler, deneyelim.

• +rep

Devlet zinayı yasaklamıyor. Evli bir insanın eşini aldatması normal mi ? Sonuçta devlet yasaklamıyor.

• https://mubi.com/tr/t/web/global/dE_qullw

arkadaşını davet edip kaydolursa her iki taraf da 1 ay bedava kazanıyormuş.

linkten gidip kaydolursanız belki 4 ay olabilir ama denemedim.

https://mubi.com/tr/t/web/global/dE_qullw

• Stremio akar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.