Şimdi Ara

Uçağa binerken hes kodu sorgulaması nasıl oluyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar pazar günü (3 ekim) uçağa binmem gerekiyor. Ben daha önce bir doz aşı yaptırmıştım.
    Dün (28 eylül) akşamda ikinci dozu yaptırdım.
    Pazar günü uçağa binerken sıkıntı olur mu. Verdiğiniz bilgiler için
    Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spdial -- 29 Eylül 2021; 20:5:3 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• ikinci dozun ardından 14 gün geçmesi gerekiyor.geçitği zaman aşı kartı oluşuyor. sizin geçmediği için ayrıcı pcr test isteyebilirler hem yabancı ülkeler hem yurt içi .Ama 14 günü geçince bazı ülkeler direk iki doz yeterli bazılarıda hem aşı kartı iki doz hemde grişte negatif test istiyor. ama bence istemesede negatif test siz yinede yaptırın giderken havalimanında

• Alemdar11 A kullanıcısına yanıt

Genelgeyi bakınca şöyle bir şey gördüm.

6. BAĞIŞIKLIK+AŞI: Süreye bakılmaksızın hastalığı geçirmiş ve uçuştan en az 14 gün önce düzenlenmiş tek doz Covid-19 Aşı sertifikasına sahip olunması gerekmektedir.

yılbaşında koruna geçirdim 2 ay öncede bir doz aşı olmuştum.

www.flypgs.com
    Covid-19 Kapsamında Yurt İçi Uçuşlar İçin Bilgilendirmeler
    https://www.flypgs.com/faydali-bilgiler/ucusun-icin-bilgiler/yurt-ici-ucuslar-icin-bilgilendirmeler
  • OZAMAN SIKINTI OLMAZ İNŞALLAH nereye uçucaksınız ?

• ilk pozitife dönen testin 28. gününden 180. güne kadar olan sürede iyileşmiş belgesi verilir - yıl başı diyorsunuz o yüzden 180 günden fazla

sinovac ve biontech2in 2. dozunun üzerinden 14 gün geçmesi

Jonson and Jonson aşısının 1. dozundan sonra 14 gün geçmesi - bu aşı ztn tek doz aşı kabul eder.

28 Eylül'den daha 14 gün geçmedi.

siz uçamazsınız.

• winwin35 kullanıcısına yanıt
    Genelgede şöyle bir madde var. Süreye bakılmaksızın diyor

6. BAĞIŞIKLIK+AŞI: Süreye bakılmaksızın hastalığı geçirmiş ve uçuştan en az 14 gün önce düzenlenmiş tek doz Covid-19 Aşı sertifikasına sahip olunması gerekmektedir.

yılbaşında koruna geçirdim 2 ay öncede bir doz aşı olmuştum.

• Bagajları vermeden önce HES sorgulaması yapılıyor. İkinci doz aşının üzerinden en az 14 gün geçmeli, aksi takdirde negatif PCR testini oraya sunmanız gerekiyor; aynı durumu ben de yaşadım.

• Normalde geçirenler için 1 doz aşı yeterli diyor ama hatta bunu Pegasus müşteri hizmetlerine sorup teyit ettim ama şimdi bir değişik denk gelir uğraşmayayım diye gititm test yaptırdım. 5 saatte çıktı sonuç

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.