S

Teğmen
20 Nisan 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 63 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar. 2021'de sınava girdiğim puanı kullanarak yatay geçiş yapmak istedim, lakin başvuracağım okulda ilgili bölümün fakültesi ikiye bölünmüş. Bu yüzden kontenjanın açılmadığı söylendi. Bu durumda ne yapmam gerekiyor? Benim bildiğim bütün bölümlere %30'luk bir kontenjan zorunluluğu var, lakin başvurmak istediğim bölüm ve fakültelerle ilgili bölümler hiçbir şekilde başvuru ekranında görünmemekte.

Sorum başlıkta.

Perşembe günü pasaport başvurusunda bulundum ve bana 15-20 gün sonra pasaportun geleceği söylendi, ancak pasaportu 24 saatten kısa sürede veya bir hafta içerisinde gelen bir sürü insan var. Cidden bu süre bu kadar uzun mudur?

Merhabalar. Bundan yaklaşık üç yıl önce Instagram hesabımı dondurdum. Ancak, cuma günü hesabımı açtığımda hiçbir gönderimin profilde gözükmediğini fark ettim. Arşiv kısımına baktığımda da gönderilerin olmadığını gördüm. Bu durum hala aynı, hiçbir değişiklik yok. Instagram'a sorun bildirdim ancak hiçbir şekilde takan olmadı. Ne yapmalıyım, bu sorun çözülür mü?

Beyler, bunun bir zararı olur mu? Şu ana kadar tek doz BionTech aşısı yaptırdım, şimdilik ikinci dozu yaptırmayı düşünmüyorum.  

Belirlenmiş tarihler arasında bu aşıyı yaptırmazsam ne olur?

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Mesaj Sayısı: 117
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 220
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 74)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 51 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.