Şimdi Ara

Ubisoft: 'PC'de Optimizasyon Pek Önemli Değil' (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
1.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bizde o nedenle oyunu beleş oynayıp karta para veriyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet açık konuşmuş, ama biraz fazla açık olmuş.
  • Hayatımda böyle saçma bir açıklama daha duymadım.Bu bildiğin biz optimizasyon sallamıyoruz çünkü PC oyuncuları salak her türlü yeni kart alır demek.Öyleyse Ubisoft hayatı boyunca orijinal oyun kullanmış Origin , uPlay , Steam hesabını toplasan binden fazla oyunu olan bir oyuncuyu kaybettin bundan sonra her firma orijinal senin oyunların torrent'den iner sonra da niye korsan var diye debelenirsin.
  • Zorla bizim oyunlarımızı alma diyor. PC düşmanlığı bu kadar olur .

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ubisoft kendisi açıklama yapmamışmıydı ac black flag görsellk yönünden konsollardan daha üstün olacak diye ya bu kaliteyi ortalama pcimde yaşamayacaksam o zaman anlamı yok bu oyunu almamın batarsın inşallah ubisoft
  • Ekran kartı dağıtacaksan sorun yok?
  • Adamın açıklamasının özeti şu;
    Ubisoft'un oyunlarını orjinal alan kerizdir..

• önemli olan zaten o performansı daha ucuz kartta verebilmek. gidip kart almasını herkes biliyo

• aynen dogru soylemiş orta pcde kasıyor diyenlere gtx 550 ti ile sso csaa açik oynuyorum gerisini siz düşünün optimasyona gerek yok dogru soyluyolar anlayana tabi kafaniz basarsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcuk6688 -- 22 Kasım 2013; 15:54:18 >
  • Ubisoft hemen yeni bi açıklama yayınlamış.

PC optimization is a key process for all our games,It’s absolutely not true that we don’t care about PC optimization

http://blog.ubi.com/assassins-creed-iv-black-flag-pc-optimization/
  • Ulan bizim istediğimiz oyunun gereksiz yere ekran kartını kastırmaması. Oyun normal oranda ekran kartını kullansın istiyoruz. Niye siz üşendiniz diye sizin oyununuz için ekran kartı alalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

Ubisoft hemen yeni bi açıklama yayınlamış.

PC optimization is a key process for all our games,It’s absolutely not true that we don’t care about PC optimization

http://blog.ubi.com/assassins-creed-iv-black-flag-pc-optimization/

çevir kazı yanmasın durumları hocam bu... ne fail firmalar var.

• E ****pu Ubisoft Revelations'a kadar çok iyi optimizasyon yapıyodun noldu AnvilNext ile mi yaptın Nvidia'yla anlaşmanı?
  • Ula R9 290X ile 50 FPS alıyorum ultra , 4x msaa da neyin optimizasyonundan , kartından bashediyorsunuz ki ?

Burdaki insanlar para s...mıyor 40 $ lık oyun içinde 2000 TL'lik kart alan keriz daha görmedim ,

Sizin oyununuz size kalsın , almıyorum , inadına bu lafı ettikleri için beyler sizlerde hiç bulaşmayın ,

Hani 2si 1 de diyorlar ya oyun verdiğiniz paraya değiyormu diye bu oyun verdiği değer ve hizmet bakımından kesinlikle 1 kuruş vermeye deymez , ubi watch dogs u çıkarsın korsan oynamayan en büyük şerefsiz...

• Korsan oynamaya bahanemiz oldu sen kaşındın ubisoft..

• lan oyunu gtx 670 dc2t ile oynayamıyorum ya düşük ayarlara alsam dahi yine kasıyor deli oldum
  • Far Cry 3 ü black box indirdim very high da kasma yok ac 4 u reloaded indirdim very lowda fps 10 20 arası ac serisine onem vermiyen ubisoft biz ac 4 için 1600 lira para vericez ac 5 cıkınca gine aynı kusura bkmayın ama oc ubisoft ac reve ye o kadar optimizasyon verdin very highda ışık hızında oynuyoruz ac 3 ve ac 4 de ki optimizasyon reziliği size hiç yakışmadı sizden 1 daha oyun alırsam en adi ........ çocuğuyum torrente devam ben o kadar oyun indirdim hiç birinde boyle sorun yaşamadım ea games en iyileri activisionda batırdı cod ghost la cod black ops 2 yi son grafiklerde kasmadan oynarken ghostta very low 10 20 fps torrente devam beyler ubisoft inadına torrente devam
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.