Şimdi Ara

Über Yardım Başlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • malum bu paragon 2.0 olayı açıklandığından beri herkes paragon lvl kasmaya başladı..hell fire ringde experience kasma konusunda oldukça faydalı oluyor..forum içerisinde 3 infernal machine'i olanlar ve mp10 über kesme konusunda yardım isteyenler beni ekleyebilirler..255k unbuff cm wizardım var duruma göre barbar yada dh arkadaşla birlikte yardım edeceğiz..grupta 2 kişilik boşluk var bu yüzden 2 kişi toplam 3 portu tamamlayabilirse oda olabilir..mp10 über kesme konusunda yardım isteyenler ekleyebilirler.. nihaterdi#2984

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askan505 -- 23 Eylül 2013; 16:37:09 >

• Valla accountu sattıktan sonra uzun bir ara verdiydim bir sene sonra tekrar sıfırdan başladım. 1 aydır anca kem küm ite kaka ilerliyoruz. Geçen MP5'te solo attım 6 überide ama düşe düşe bir tane organ düştü.

Kısmetse yeniden key farm yapıp 5-10 tane makine yapacağım. Eski arkadaşlar kalmadığı için adam yok takılacak ama fark etmez .
  • aynı başlığı diablo official forumda da açtım..yabancılar baya ilgi gösterdi..bu gece için toplam 7 run olacak..yani bu gece doldu sayılır :)
  • 3 adet infernal machine im var.. uygun olduğunuzda portalları açabilirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhanytu -- 23 Eylül 2013; 13:58:43 >
  • oyundan eklersen bugün ayarlamaya çalışırım..yabancı forumdanda birisi über yapmak istiyor eğer aynı zamana denk getirebilirsem 2 kez uber boss kesebiliz..
  • dun akşam güzel bir run gerçekleştirdik.. buradan çok teşekkür ediyorum..
    çok enteresan bir wizard build gordum ama harikaydi :)

not: benim hellfire ring tırt çıktı maalesef :( ama arkadaşımın ki gayet iyi.. :)
  • rica ederim..en kısa sürede sana yeni ring yapalım o zaman :)
  • Ring icin banada yardimci olabilecek varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala 1 adet infernal machine var zulada :)
    daha da yapacagim :) ring ten ziyade keyifli de oldu :)
  • Bende de 10 tane infernal machine var.aksam 10.30 dan sonra girebiliyorum.ekleyin keselim karamarat#1861

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İhtiyaç olursa ben de cm wizard ile kesmenize yardımcı olabilirim...
  • HkNcY #2369

bi tane ring yapmam lazım sadece 4 tane machine var yardımcı olursanız sevinirim.
  • arkadaşlar uber yardımı isteyenler yada uber kesmemde yardım etmek isteyenler oyun içinde eklerse ve donanımhaberden olduğnu belirtirse yardımcı olmaya çalışıyorum devamlı(bu gece arkadaşlarla exp kastığımız için uber yapamadık)..bu gece dışında son 3 günde 20den fazla uber kestik genelde yabancılara yardımcı oldum..eğer forumdan eklediğinizi belirtirseniz 3 makineyle 2 run yapacak şekilde grup ayarlamaya çalışırım sizin için...herkese iyi oyunlar..
  • Valla müsait durumda olursanız bende 3 tane makine var.
  • elimden geldiğince herkese yardım etmeye çalışıyorum ancak 2 gündür barbar arkadaşım oyunda olmadığından uber yapamıyorum..ancak arkadaş listemdeki bazı arkadaşlardan bikaç tur için yardım isteyebiliyorum..uber yapmaya grup arkadaşı bulmak ne kadar zor olsada devam..
  • Ekledim dostum seni. Sanırım kabul etmişsin. Müsait olduğunda yapalım .
  • Rhodes#2305 cm wiz ile yardim edebilirim portal deviceda var fark etmez
  • Abi charları bozmuşsun galiba. Öyle dps barbar varsa ben yardım ederim überde diyecektim sanırım hem bırakmışsın überi hemde charları bozmuşsun :D
  • über yapanlar varsa eklesinler portal var boşa gitmesin Desikator#2565
  • karakterler duruyor ama bu ara oyuna pek sık giremiyorum o yüzden über işleri grubu kurmak filan biraz zor oluyor..eğer oyunda görürseniz ve über grubu hazırsa her türlü yardım ederim..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.