Şimdi Ara

U.S Polo Assn. tüm ürünlerde %40 indirim çok uygun fiyatlar.Yanıyorrr!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
12.768
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Samsunlu9090

37 parça aldık bakalım gelecek mi ihtiyacım vardı 3 sene kafa rahat 😀
    3 sene içinde kilo falan almamaya dikkat edin, baya iyi bir yatırım olmuş sizinkisi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkür ederim hocam ben 15 senedir aynı seviyelerdeyim aşağı düştüğüm olur yukarı çıktığım olmaz 😀

• Bu da kaçar mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fırsatı da mı kaçırdık

• hector81 kullanıcısına yanıt
    Saç ektiren

• Mağazadaki ürün kalitesiyle internet mağazası arasında ciddi fark var. Ben kendi sitesinden aldığım 4 farklı model ürünü ki hepsinde yeni sezon yazıyordu. Beğenmedim mağazasına götürdüm. Bu modellerin hiçbiri gelmez bizim mağazalara kargoyla iade yapacaksınız dedi. Mağazada baktım karşılaştırdım iki farklı kaliteydi gerçekten. İade ettim sonuç olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

Mağazadaki ürün kalitesiyle internet mağazası arasında ciddi fark var. Ben kendi sitesinden aldığım 4 farklı model ürünü ki hepsinde yeni sezon yazıyordu. Beğenmedim mağazasına götürdüm. Bu modellerin hiçbiri gelmez bizim mağazalara kargoyla iade yapacaksınız dedi. Mağazada baktım karşılaştırdım iki farklı kaliteydi gerçekten. İade ettim sonuç olarak.
    mağazada satılan ürün daha mı kaliteli?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

mağazada satılan ürün daha mı kaliteli?

Alıntıları Göster
    Benim aldıklarımla ciddi fark vardı. Daha önceden boynerden çok aldım bu markayı. Net mağazasından ve bir kez de trendyoldan aldım iade ettim. Mağazadakiler daha canlı ve sıkı duruyorken, netten satılanlar daha bir soluk ve bol duruyordu. Sebebini bilemiyorum ama mağazada olmayan ürüne yeni sezon denmesi de tuhafıma gitmişti. İnşallah alanlar memnun kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

Benim aldıklarımla ciddi fark vardı. Daha önceden boynerden çok aldım bu markayı. Net mağazasından ve bir kez de trendyoldan aldım iade ettim. Mağazadakiler daha canlı ve sıkı duruyorken, netten satılanlar daha bir soluk ve bol duruyordu. Sebebini bilemiyorum ama mağazada olmayan ürüne yeni sezon denmesi de tuhafıma gitmişti. İnşallah alanlar memnun kalır.

Alıntıları Göster
    mağazada olan çoğu ürün olmuyor nette. doğru. ama kalite farkı olduğunu nedense pek zannetmiyorum.

• Bu sene mayıs ayında hepsiburada dan 3 tane polo tisört almıştım.tanesi 35 tl civarındaydı.kalite rezalet , 1 yıkamada yakası falan bozuldu.Evde 10 senelik bir tane polo tişört var, hala yeni gibi.Bunlara 59 tl vereceğinize gidin lcw den tişört alın veya amacınız sadece logo göstermek ise pazardan çakmasını alın daha iyi.
  • chh73 C kullanıcısına yanıt
    benim şahsi amacım %100 pamuk olan ve üzerime giydiğimde rahat hissedebildiğim,fiyatı kalitesi ile orantılı ürün almaktı.Nedense bahsedilen sorunlari hiç yaşamadım desem yeridir.Uzun zamandır uspa kullanırım böyle bi derdim olmadı.
  • Kaçtı diye üzülen arkadaşlar fırsat ilk yayınlandığında bakmıştım normal fiyatlardı. Bu çakal firma %90 indirim yapsa yine de fiyat değişmiyor. Kaçırdım diye üzülmeyin kendi sitesini takip edin sürekli indirim yapıyorlar. Fiyatlar hep aynı değişmiyor.

Ürün kalitesi maalesef kötü ama önlem alırsanız biraz giyersiniz.

Mutlaka 30 derecede renkliler için perwoll tarzı sıvı deterjan ile ters çevirip yıkayın. Güneşe asmayın. Sık sık yıkamayın. Kısa program kullanın. Kolay ütüleme seçin.

Eğer bunları yapmazsanız renkli ürünler en fazla 2 defa giyip çöp oluyor. Benden söylemesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatin

Kaçtı diye üzülen arkadaşlar fırsat ilk yayınlandığında bakmıştım normal fiyatlardı. Bu çakal firma %90 indirim yapsa yine de fiyat değişmiyor. Kaçırdım diye üzülmeyin kendi sitesini takip edin sürekli indirim yapıyorlar. Fiyatlar hep aynı değişmiyor.

Ürün kalitesi maalesef kötü ama önlem alırsanız biraz giyersiniz.

Mutlaka 30 derecede renkliler için perwoll tarzı sıvı deterjan ile ters çevirip yıkayın. Güneşe asmayın. Sık sık yıkamayın. Kısa program kullanın. Kolay ütüleme seçin.

Eğer bunları yapmazsanız renkli ürünler en fazla 2 defa giyip çöp oluyor. Benden söylemesi.
    Kesinlikle katılıyorum. Adı indirim diye geçiyor ama nafile...
  • Bir ekleme yapayım. İnternetten satılan kötü mağazadan satılan iyi gibi bir algı var. Çok yanlış bir algı oluşuyor. Ben mağazadan 2 tane hırka aldım. Lacivert hırka 1 ay sonunda gri oldu. O kadar dikkat etmeme rağmen. Eskitilmiş bir görüntüsü var. Ama aynı hırkanın grisi var o renk olarak sağlam. Genel olarak lacivert ve siyah ürünlerde sıkıntı var. Lacivert pantolonum var 3 tane farklı faklı 3ünde de eskimiş görüntüsü oluştu.

Yani daha iyisi var mı? Yok! LCW aynı Defacto daha kötü Koton aynı Altınyıldız Kiğılı Sarar ben bütün markaları denedim. Son kararım şu oldu. Çok ucuzsa al giy ve at. Çok para verme. Markaya aldanma.
  • theory of a dead man kullanıcısına yanıt
    mağazada kaliteli / internette kalitesiz gibi bir olay yok. 5-6 tane gömleği var bende bir tane dokuma gömleğinin ipleri takılmalardan dolayı çıktı, fakat diğerleri gayet iyi durumda. yaklaşık 1.5 senedir hepsini aktif olarak giyerim çok memnunum. mağazalarına da sık sık bakarım daha geçen hafta gittim hatta bir tanesine belki geçen sezondan kalan ürünler bie internettekiler 2 katınaydı. eğer sizin aldığınız ürünün aynısı mağazada farklı ise öyle yazın, yok sizin modeliniz yada kumaşınızdan olmayan gömlekler var ise durum sandığınız gibi değildir. sonuçta bunlar aynı markanın malları belli bir standarttan aşağısını kullanmazlar.
  • Geçen Yıl uzun kol polo yakalardan internet üzerinden 5 farklı rengini aldım. Hepsi aynı beden aynı fit aynı fiyat. Bir baktım birinin boyu kısa. Birinin önü iyi arkası kısa. Birinin boyu iyi kolu kısa. Hiçbirinin standartı yoktu. Veya defolu üründü.
  • sorun yaşayan insan sayısından çok memnun olan sayısı var.Hadi onuda geçtim hiçbir marka en dandik ürün bile 2 yıkamada atmaz rengini abartılıyor sanki biraz bana öyle geliyor.Bende kullanıyorum polo ama bahsedilen seviyelerde sorun yaşamadım.Her zaman f/p taraftarıyım ben.
  • Altyazar kullanıcısına yanıt
    İnternet üzerinden aldığım ürünlerin hepsi bugün mağazalarını gezdiğimde de ordalardı, fiyatları artmış o kadar :)

• Eskiden mağaza ürünüyle internette satılan ürün farklıdır konusu bana da saçma geliyordu ancak artık mağaza ürünlerinin daha kaliteli olduğunu düşünüyorum bende..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.