Şimdi Ara

U.S Polo Assn. tüm ürünlerde %40 indirim çok uygun fiyatlar.Yanıyorrr!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
12.766
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk halleri oldukça uygundu, paylaşım için teşekkürler.
  • İlk fiyatlari kacirmisiz, trendyol-morhipo seviyesine donmus fiyatlar. Bi kac polo yaka basic sweatshirt alirdim yakalasaydim. Diger markalarda bulabilmek pek mumkun olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 8 ay önce kendi sitesinden 37 liraya aldığım sweat 77 lira olmuş. 72 Liraya aldığım Jean kod ise 107 lira olmuş. Bunlar en düşük fiyatları. bazı ürünlerde %100 zam var maalesef.

fason yazanlar filan olmuş. Ürünler orijinal us polo. Direk kendi mekanlarından gönderiyorlar. Yok yinede güvenem derseniz. Knedi sitesinden alsın. Aynı fiyat oluyor genelde hatta bazen daha uygun.
    https://tr.uspoloassn.com/erkek-sweatshirt/
  • ben de indirim var sandım. her sezonda düştüğü fiyatlar işte. trendyol aylarca bu fiyattan satmıştı zaten tişörtleri.

• MoÇü kullanıcısına yanıt
    Arkadaş ilk paylaştığında o 77 küsürlük fiyat %40 daha indirimliymiş yanlışlıkla. O yüzden fırsat demiş zaten. Eğer göndereceklerse ki bence gönderir çünkü TR satıcısı zaten Aydınlı firması yani kendisi..
  • abrooke139 kullanıcısına yanıt
    Ondan bahsediyorum ben de zaten. Uzun süredir alışveriş yapıyorum yapmaya da devam ediyorum. Başta girilen fiyat 7 8 önceki normal olan fiyatlardı yanlış anladınız yazdıklarımı sanırım. Büyük ihtimal yanlış yüzde indirim girdiler. Alanlar varsa zaten yollarlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    37 parça aldık bakalım gelecek mi ihtiyacım vardı 3 sene kafa rahat 😀

Evet senin aldığın zamanlar kış sonuna denk geldiğinden o fiyatlara inmiş. Benimde yazın aldığım J&J sweat black friday de bile o fiyata düşmedi. Boyner fiyatları en az %50 arttırmış. Yani bu giyim kuşam işinde en az %200 kar var. Botlar bile bu yıl %100 artmış görünüyor. Fırsatçılar sanırım piyasayı dolar sanki 8 tl gibi fiyatlamışlar.
  • Samsunlu9090 kullanıcısına yanıt
    37 parça maşallah. gönderirler ama kargoyu geç veriyorlar 1 hafta 10 gün beklersiniz.
    https://tr.uspoloassn.com/urun/bordo-regular-sweatshirt.html

Şu ürünün fiyatı kaç liraydı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 4 Aralık 2019; 0:56:7 >
    Hocam bekleriz sorun değil uspayı seviyorum ben %100 pamuk favorim her elbisem öyle neredeyse polyester giyeceğime bunu giyerim. Bu tarz sweatlar 77 lira idi sanırım bakarken öyle görmüştüm

• quote:

Orijinalden alıntı: abrooke139

Evet senin aldığın zamanlar kış sonuna denk geldiğinden o fiyatlara inmiş. Benimde yazın aldığım J&J sweat black friday de bile o fiyata düşmedi. Boyner fiyatları en az %50 arttırmış. Yani bu giyim kuşam işinde en az %200 kar var. Botlar bile bu yıl %100 artmış görünüyor. Fırsatçılar sanırım piyasayı dolar sanki 8 tl gibi fiyatlamışlar.
    Dediğim gibi temiz %100 zaman var ve tüm markalar zamlandı. Dediğiniz gibi dolar sanki 8-10 lira gibi hesap ediyorlar. O eski fiyatları bir daha maalesef göremicez artık. lc waiki defocto fiyatlarına bakınca polo'nun fiyat artışı normal kalıyor. Örnek vermem gerekirse 2010'lardan 2019 başlarına kadar us polo fiyatları hep aynıydı değişim çok az oldu. geçtiğimiz yaz 40 45 arasına polo yaka tşörtler satılıyordu şuan kışın ortasına girdik en uygun fiyat şuan 54 lira almaya düşünen varsa alsın şimdiden yazın 70 den aşşa olmaz gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Samsunlu9090

Hocam bekleriz sorun değil uspayı seviyorum ben %100 pamuk favorim her elbisem öyle neredeyse polyester giyeceğime bunu giyerim. Bu tarz sweatlar 77 lira idi sanırım bakarken öyle görmüştüm
    Güzel fiyat kaçırdık valla
    katılıyorum hocam, millet USPA giyince bizi zengin sanıyor herhalde, halbuki bu fiyatlara XX markaları geçtim pazarda bile kaliteli gömleği zor bulursunuz. geçen seneki USPA indiriminden yine HB'den aldığım fiyatlara baktım, 60 TL ödemişim gömleğin tanesine. bu sene 5-10 lira koymuşlar bu kampanya ile üzerine fiyatların, keşke şu sweatshirt'lerden de kapatsaydım bir iki tane onlara üzüldüm o kadar, özellikle siyah ve gri çok güzeldi. %100 pamuklular ise gerçekten çok kaliteli ve klas hissettiriyor insana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Altyazar -- 4 Aralık 2019; 1:5:27 >
  • Altyazar kullanıcısına yanıt
    Ben sömürdüm dayanamayıp 3 senelik stoğu yaptım gönderirler umarım uspa bana göre çok rahat gidip lcw koton defacto alacağımaa %100 pamuk alır rahat ederim. Fiyatlar bana göre efsaneydi yazın bile bu fiyata bulunmuyor ki yeni sezon ürünler bunlar.

katılıyorum hocam, fiyat o kadar önemli değil de desenli güzel pek gömlek yoktu, geçen sezon çok daha güzel renkler vardı, bu sezon da 4 gömlek kapattık sıradaki indirimde özel etiket atarsınız :D hatta polo indirimleri başlığı açılmasını öneriyorum. gerçi sizin stok dolu, artık sizi bağlamaz
    300/100'de trendyol sepetteki indirimleri silmeseydi tanesi 45 liraya falan geliyordu gömleklerin, HB'ye nasipmiş
    Genede takip ederim hocam her model ve rengini aldım ama bakarım yeni ürün gelirse 😀😀 hb de 100 e 50 kuponla uyguna geliyordu ama ordada sepette indirimli ürünlerde geçmiyordu.uspoloyu kötüleyenleri anlamıyorum ben sadece ya paraları çok yada marka takıntıları var😊

valla indirim olursa ilk bana gönderin hocam özellikle gömlek ve sweatlerde USPA'dan daha güzel markalar da vardır elbet ama ateş pahası. bu fiyata bu kalite pes dedirtir adama, olsun onlar almasın da bize kalsın indirimler
    Yetişemediğinize üzüldüm sipariş verdim 5 dk içinde hemen paylaştım ama foruma konu açınca arttı fiyatlar sanırım firma yöneticileri takip ediyor burayı 😀😀😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samsunlu9090 -- 4 Aralık 2019; 1:30:0 >
    yok hocam yetiştim ben, şu anda bile aldıklarıma (toplamda) 50₺ zam gelmiş, fakat o sweatler'e yetişemedim onlar kaçtı ya kesin takip ediyorlardır kesin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.