Şimdi Ara

U.S polo assn nasil bu kadar popüler oldu ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
101
Cevap
3
Favori
11.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: omer_Faruk.

quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

Pahalı olduğu için oradan giyinince havalarının olduğunu sanıyorlar ayrıca gösteriş meraklısı apaçiler bastı o yüzden.oradan tek bir ürün bile almadım ve almayacağımada adım gibi eminim.

Hocam pahalı ürün aratışında olsalar zara benetton gap gibi yerlere bakarlar bence

hayır hocam onları yemiyor bir yerleri hem onları giyseler kendi aralarında popüler olmadığı için boş yere para vermişsin falan derler umarım anlatabilmişimdir.

• quote:

quote:

quote:

Pahalı olduğu için oradan giyinince havalarının olduğunu sanıyorlar ayrıca gösteriş meraklısı apaçiler bastı o yüzden.oradan tek bir ürün bile almadım ve almayacağımada adım gibi eminim.

Hocam pahalı ürün aratışında olsalar zara benetton gap gibi yerlere bakarlar bence

hayır hocam onları yemiyor bir yerleri hem onları giyseler kendi aralarında popüler olmadığı için boş yere para vermişsin falan derler umarım anlatabilmişimdir.

Evet maalesef şimdiki durum hep bu herkezde bir hava atma cabasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• polo fiyatına göre iyi t-shirtler satıyor. lacoste aldım geçen sene bir daha anca bedava olursa alırım. konu polo için değil lacoste için olmalıydı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzak_dogu

quote:

quote:

zara mı, benetton mu ?

pahalı ürün almak isteyen CK, Armani, diesel gibi mağazalara gider, ne alaka zara benetton :D

yazdığın gibi okuyorsun di mi? cidden?

• Bence polo zengin ürünlerinde en ucuzu olduğu için buna yöneliyorlar.
    Açıkcası ben 800 liraya çalışan birisiyim ancak babamın durumu iyi.2-3 evi var ve kirasını bir abimle bana bağladı.Ancak benim değil.Sadece bir gelir.
    Çokta alışveriş meraklısı değilim zaten.Yaz ve kış aylarında Mavi ve Zaradan genel alışverişimi yapar mevsimleri geçiririm.
    Mesela lacosteye girdim geçen yakalı üst 400 TL.Tabikide hemen çıktım.Mesela bütçesi 1000 lira olan ailenin çocukları bence polodan falan giyinmemeli.
    Ne kadar ucuz olsada bu ucuz haliyle bile kendilerinede zarar.Ama 1500-2000 arasıysa gelir giyinmeli.Yada daha fazlası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bbai

polo fiyatına göre iyi t-shirtler satıyor. lacoste aldım geçen sene bir daha anca bedava olursa alırım. konu polo için değil lacoste için olmalıydı bence.

Lacoste tshirtler 200 liradan aşağı değil.Yakalılar 300 liradan aşağı değil.Senin bahsettiğin yolda gördüklerin çakma lacoste giyinenler.
    Sen almış olabilirsin bu fiyatlara ancak yoldakilerin %95i çakma.
  • "Marka" olan US Polo degil aslinda gencler, cakmacilara dusende bu US Polo degil.. Bu konustugumuz markada zengin markasi degil orta kesime hitap eden markadir.. Sizin gordugunuz ve US Polonun bir nevi taklit ettigi "MARKA" Ralph Lauren'dir..

• quote:

Orijinalden alıntı: Elle Sid Pierre

quote:

Orijinalden alıntı: Bbai

polo fiyatına göre iyi t-shirtler satıyor. lacoste aldım geçen sene bir daha anca bedava olursa alırım. konu polo için değil lacoste için olmalıydı bence.

Lacoste tshirtler 200 liradan aşağı değil.Yakalılar 300 liradan aşağı değil.Senin bahsettiğin yolda gördüklerin çakma lacoste giyinenler.
    Sen almış olabilirsin bu fiyatlara ancak yoldakilerin %95i çakma.

demek istediğim tam olarak o değildi. lacoste sırf markadan dolayı satılıyor. o parayı kesinlikle haketmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PVH

"Marka" olan US Polo degil aslinda gencler, cakmacilara dusende bu US Polo degil.. Bu konustugumuz markada zengin markasi degil orta kesime hitap eden markadir.. Sizin gordugunuz ve US Polonun bir nevi taklit ettigi "MARKA" Ralph Lauren'dir..

3 tane polo var en iyileri ralph lauren sonra us polo sonrada beverly hills polo club bu üçüde birbirleri ile davalıktı en son
  • Ucuz olduğu için herkes giyiyor, aynı zamanda çok kalitesiz birkaç yıkamada bozuluyor zaten.

Bir de amblemi Ralph Lauren ile neredeyse aynı, Ralph Lauren üst sınıf bir marka, fazla satış yapmasının sebeplerinden biri de bu.

Halbuki taklit desek yalan olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: norening

quote:

Orijinalden alıntı: bydemirci

Lacoste 4 ever

bi t-shirt'e 200 lira veren insanda beyin olduğunu düşünmüyorum nedir bu marka aşkı ?

seviyorum giyiyorum sanane senmi veriyorsun parasını
  • Zaten asıl polohttp://www.ralphlauren.com budur.Türkiyedeki u.s polo kendi başına çakması durumunda.Bir de polo lisanslı bir oyun olduğu için kendine üzerine alamıyorlar patenti.O yüzden bir sürü polo çoğaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzak_dogu

nası meşhur oldu, tabiki çakmacılara düştüğü için.
    us polo ve paul shark montlarımı aşağı yukarı 9-10 yıl önce almıştım. yani aslında bilinen ve kullanılan bir markaydı fakat çakmacılarda olmayan bir markaydı =)

tiger, yıllardır giydiğim bir ayakkabıydı ama maalesef artık giymiyorum, örnekleri çoğaltabilirim

nokta. herkesin ulaşabileceği bir yere düşünce ünlü oluyor bu ülkede, mesela turkcellin blackberry kampanyasından sonra blackberry kullanmayan ergen kalmadı gibi.
  • Ne zaman ürünlerin de kullandıkları armalarını at nalı şeklinde yaptılar. O zaman iyice popüler oldular.
    bknz: göşteriş budalası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farego

Yazık ona verilen para.
    O kadar karnını doyuramaz insan varken..
    Eli vicana koymak gerek.
    Onlardan senin farkın ne ki?

o kadar pahalı değilki bence .yazın t-shirt almıştım 1-2 tane 40 tl idi tanesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimdevrim

Çakma giyen insanlar keyfinden çakma giymiyordur bence, parası yetmiyordur heves ediyordur mecburen orjinal olmayanını alıyordur. Gençleri bu duruma düşüren kapitalist sistemin ta kendisidir. Tüketim çılgınlığı.

Çakma mal giyip özentilik yapacağıma ucuz markalardan giyinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Çakması çok geçen yolda denk geldim 2 kişi konuşuyordu 20 liraya mı ne alıyorlarmış. Ama görsen üzerinde gördüm bir tipsiz bir kalitesiz t-shirt çakma olduğu 10 metreden belli. Biz salak mıyızda 70-80 lira veriyoruz dedim ama tshirte dikkatli bakınca dedim bu ne iğrenç bir şey böyle. Ayrıca müşteri memnuniyeti çok önemli adamlarda. İki tane t-shirtümü rengi attı diye fişsiz faturasız US Polo mağzasından değiştirmiştim. Onlardaki özel kodla hangi mağzadan kaça aldığını görebiliyorlar. Aynı şey Kiğılı'da da vardı. Trikonun dokusunda bir tuhaflık vardı topak topak olmuştu değiştirdiler direk.

hocam bende krem renk uzun kolllu lacoste t-shirt lerinden almıştım.tek yıkamada rengi bembeyaz oldu krem rengiyken.gecen gittim fişsiz işlem yapamayız dediler.hadi onu anladımda.fişle getirsem dahi incelemeye gidecekmiş anında değişim yokmuş.bu nasıl saçma bir olaydır yahu.tek bir yıkamada krem rengi şey şimdi kar beyazı oldu.şimdiye kadar coğu şeyimi polodan alıyordum.artık 2 kere düşüneceğim.USPA'dan kot alacaklarada bir uyarıda bulunayım.bazı kot modellerinde bu ürün indigo boyasıyla renklendirilmiştir.yıkamada rengi değişebilir tarzında çok saçma bir açıklama vardı.fakat aldığım t-shirt te böyle bisey yazmıyordu.zaten ordaki elemanda renk koduna baktığında bana hak verdi.

• polonun 10 çeşidi var ülkemizde
  • Ya hacı kaliteli ürün yapıyo bu adamlar türkiye pazarına giriyolar tutunduk tutunacaz derken yillar geçiyo sonra türk halkında bi marka özentiligi basliyo bi ünlü bisey giysede taklit etsek gibi örnek gokhan ozen convers i cikardi millet yalan etti gibi sonra bi unlu polo takilmaya baslandi fiyatlarda yuksek oldugu icin bizim halk oluuum hem pahali hem adam giyiyo baksana guzeldir diyip basladilar almaya falan filan. Birazda pazarlama politikası diyelim bak mesela abercrombie hic girmedi bu pazara yani türkiyeye nedenini bilmiyorum ama orjinal bi abercrom kazagim var gayet kaliteli yani poloya tercih ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: PVH

"Marka" olan US Polo degil aslinda gencler, cakmacilara dusende bu US Polo degil.. Bu konustugumuz markada zengin markasi degil orta kesime hitap eden markadir.. Sizin gordugunuz ve US Polonun bir nevi taklit ettigi "MARKA" Ralph Lauren'dir..

Ralph Lauren bu marka polonun babasıdır us polo alt tabakadır benzerliği ile çok satıyor Ralph Lauren en dandik tşrtü bile 200'den aşağı değildir açıkcası forumda böyle düşünen insanları görmek mutlu etdi beni :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.