Şimdi Ara

U.S polo assn nasil bu kadar popüler oldu ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
3
Favori
11.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Nz9

Ya hacı kaliteli ürün yapıyo bu adamlar türkiye pazarına giriyolar tutunduk tutunacaz derken yillar geçiyo sonra türk halkında bi marka özentiligi basliyo bi ünlü bisey giysede taklit etsek gibi örnek gokhan ozen convers i cikardi millet yalan etti gibi sonra bi unlu polo takilmaya baslandi fiyatlarda yuksek oldugu icin bizim halk oluuum hem pahali hem adam giyiyo baksana guzeldir diyip basladilar almaya falan filan. Birazda pazarlama politikası diyelim bak mesela abercrombie hic girmedi bu pazara yani türkiyeye nedenini bilmiyorum ama orjinal bi abercrom kazagim var gayet kaliteli yani poloya tercih ederim.

Abercrombie konusunda katılıyorum, Hollister & AE da aynı şekilde, umarım Türkiye'ye girmezler.. Türkiye'ye giren markanın her yerde çakmaları çıkıyor, kalitesizleşiyorlar ve sonunda bi Waikiki olup çıkıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Zenci Forvet

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimdevrim

Çakma giyen insanlar keyfinden çakma giymiyordur bence, parası yetmiyordur heves ediyordur mecburen orjinal olmayanını alıyordur. Gençleri bu duruma düşüren kapitalist sistemin ta kendisidir. Tüketim çılgınlığı.

Çakma mal giyip özentilik yapacağıma ucuz markalardan giyinirim.

Kotonda düz renk tişört 10 lira ama gidip çakmaya 20 lira verirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

quote:

Orijinalden alıntı: Zenci Forvet

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimdevrim

Çakma giyen insanlar keyfinden çakma giymiyordur bence, parası yetmiyordur heves ediyordur mecburen orjinal olmayanını alıyordur. Gençleri bu duruma düşüren kapitalist sistemin ta kendisidir. Tüketim çılgınlığı.

Çakma mal giyip özentilik yapacağıma ucuz markalardan giyinirim.

Kotonda düz renk tişört 10 lira ama gidip çakmaya 20 lira verirler

çok güzel noktaya değindin.kotondan bir örme kazak bide mont tarzı baya kalın bisey almıştım.çok kaliteli çıktı.hemde güzel ürünleri var.fakat lacoste gibi bir timsahı ve polo gibi bir atı olmadığı için harcanıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: SarımsaklıMilkShake

quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Çakması çok geçen yolda denk geldim 2 kişi konuşuyordu 20 liraya mı ne alıyorlarmış. Ama görsen üzerinde gördüm bir tipsiz bir kalitesiz t-shirt çakma olduğu 10 metreden belli. Biz salak mıyızda 70-80 lira veriyoruz dedim ama tshirte dikkatli bakınca dedim bu ne iğrenç bir şey böyle. Ayrıca müşteri memnuniyeti çok önemli adamlarda. İki tane t-shirtümü rengi attı diye fişsiz faturasız US Polo mağzasından değiştirmiştim. Onlardaki özel kodla hangi mağzadan kaça aldığını görebiliyorlar. Aynı şey Kiğılı'da da vardı. Trikonun dokusunda bir tuhaflık vardı topak topak olmuştu değiştirdiler direk.

hocam bende krem renk uzun kolllu lacoste t-shirt lerinden almıştım.tek yıkamada rengi bembeyaz oldu krem rengiyken.gecen gittim fişsiz işlem yapamayız dediler.hadi onu anladımda.fişle getirsem dahi incelemeye gidecekmiş anında değişim yokmuş.bu nasıl saçma bir olaydır yahu.tek bir yıkamada krem rengi şey şimdi kar beyazı oldu.şimdiye kadar coğu şeyimi polodan alıyordum.artık 2 kere düşüneceğim.USPA'dan kot alacaklarada bir uyarıda bulunayım.bazı kot modellerinde bu ürün indigo boyasıyla renklendirilmiştir.yıkamada rengi değişebilir tarzında çok saçma bir açıklama vardı.fakat aldığım t-shirt te böyle bisey yazmıyordu.zaten ordaki elemanda renk koduna baktığında bana hak verdi.

Çok ilginç bizde direk değişim olmuştu.

• quote:

Orijinalden alıntı: eldenayriyim

Bi kaç ergeni etkileyen reklam yapıldı. Dandik tişörtler kazık fiyata dayatıldı. Bu kısmı ciddi ciddi söylüyorm us polodan sadece gönlek alırım kaç kere tişört bakmaya gittiysem dandik tişörtlere 50-60 tl fiyat dediler. Kendi eksikliklerini marka,para gibi unsurlarla kapatmaya çalışan insanlar da rağbet gösterdi. Yıllar öncesinde bile bilirdim bu markayı hatta en sevdiğim kazağım uspa idi çamaşır makinesinde çekti diye giyememiştim sonradan.

Sorma ya. Sanırım 2-3 sene önce Lufian'dan bir mont almıştım. O zamanlar kimsede yoktu, güzel güzel giyiyordum. Mont lacivert, kol ve alt uçları beyaz üzerine lacivert lastikli.

Bu kış her dışarı çıktığımda görüyorum montu. Toplamda bi 30 kişide gördüm aynı ya da çok benzer tasarımı.

• pahalı satmıyor bence 20 liraya tişörünü alabiliyorum aynı şekilde gömleklerini de bulabiliyorum 30 lira cıvarına kot pantolunu güzel değil evde var bir tane yatıyor öyle o kadar para etmez ama aşırı pahalı değil alacağın yerleri iyi seçmen lazım sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer_Faruk.

Eskiden us polo kimse bilmez ve giyinmez bir anda popüler oldu artık mağazaları ful çekiyor yolda en az 10 tane us polo giyen birini görüyorsun nasil olduda bir anda bu kadar popüler oldu

açıkca yazıyorum..

evet malları kaliteli.. ona lafım yok.. ama model sıfır.. dandik dandik modelleri var.. ama sırf pahalı olmasından dolayı çok alınıyor.. bilinen bir gerçek ki insanlarımız hava atmaya bayılır (en azından havada uçuşan ayfonlardan, esüçlerden belli).. polo giyinip kasıla kasıla yürüyen çok tip gördüm.. hepsine de acıyorum.. azcık beyin olsa aynı fiyatlarda daha güzel ürünler alırlar.. ama polo pahalı diye biliniyor ya.. tamamdır..

mavi varken polo demeyin bana.. mavi hak ediyor ama polo etmez o kadar..

•  U.S polo assn nasil bu kadar popüler oldu ?
  • ucuz mal alacak kadar zengin değilim derdi büyüklerim yollarından gidiyorum...

3, 4 senedir giydiğim ürünleri var ilk gün ki gibi duruyo... bu görüp de kendi yanıma çektiğim çok arkadaşım var, sinsile yolu ile çoğalmıştır...

bulunduğum şehirde polo, mavi, lee coper var... tek ürünleri hoşuma giden "polo" var, gömlek ve kotları güzel...

polo nun 3 senedir giydiğim paltosunu yeni sananlar var_!_
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulebox

Abi kapitalizm diyorlar ya harbiden öyle bedavaya adamların AT REKLAMINI YAPIYORUZ

yürüyen pano
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

Vallahi 89 liraya bir kazak almıştım 2 senedir tüy tutmadı. Birde 49 liradan aldıklarım vardı iki aya tüylendiler. Sanırım fiyata görede kalite farkediyor ikinci kalite üretimleri olabilir

Alıyorsam kesimleri için alıyorum, zayıf olunca her marka olmuyor Bir mavi bir de polo

70 liraya mavi t-shirt aldım. 1 hafta içinde rengi açıldı ve makinede hep boya verdi. Üstelik yıkamada da problem yoktu. Her ürünü kaliteli olacak diye bir şey yok. Polo'nun sadece cüzdanları artık ilgimi çekiyor.
  • Önemli olan bence marka değildir.Ürün tasarım olaral hpşunuza gittiyse ve kumaştan az çok anlıyorsanız markanın pek önemi kalmıyor.
    Markalarda ısrar edenler bence birşey bilmeyenler.Bir markanın bütün ürünleri iyi olacak diye bir kural yok.Geçen mavi'den bir mont alayım dedim etiketine bir baktım Made in CHİNA.
  • Polo yine giyilebiliyor da mavide bir numara yok bence.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mlşafak

hayvan kadar arması olduğu için tabiki

O olay bence GAP e ait

aynen

• TR'de marka giymenin -kalite hariç- bir anlamı yok. Ülkenin alayı sahte giyiyor.

Anlayacağınız ergenin "para basayım hava atayım" hesabı çarşıya uymuyor çünkü kimin orijinal kimin sahte giydiği bu ülkede anlaşılmaz arkadas.

Adam Armani giyip minibüste iki liranın kavgasını yapıyor. O Armani orijinal olabilir mi?

Olay bu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iphoneuss2 -- 14 Ocak 2013; 14:09:58 >
  • Sen yenı duymussun fakir
  • çünkü hem zenginlerin giyindiği bir marka gibi gözüküp hemde emsal tutulduğu markaların 3 te 1 fiyatında...
  • mudocu yok mu hic aramizda?

• quote:

Orijinalden alıntı: nokt@

Sen yenı duymussun fakir

Us polo tisortlerimin resmini çekip koyimmi ?

• quote:

Eskiden us polo kimse bilmez ve giyinmez bir anda popüler oldu artık mağazaları ful çekiyor yolda en az 10 tane us polo giyen birini görüyorsun nasil olduda bir anda bu kadar popüler oldu

bu ülkede taklitçilk çok hızlı yayılıyor lise sonda nt de 8gb flash 10tlye satılıyordu bütün okul almıştı bu kadarda olmaz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.