Şimdi Ara

TX FreeShot gamepad kullanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
5.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En fazla 50 lira verebileceğim gamepad bakıyorum.Devamlı oyun oynayan biri değilim.İçlerinden TX FreeShot seçtim.Sizde doğru bir seçim mi ?

http://www.hepsiburada.com/liste/tx-f-shot-kablosuz-24ghz-pc-uyumlu-gamepad-sarj-kablosu-hediyeli-/productDetails.aspx?productId=gameakrttxacgpadw6&categoryId=33000240

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIYORLAR -- 4 Şubat 2015; 12:22:11 >

• aynı kolu ben de düşünüyorum siz naptınız aldınız mı bu kolu? Aldıysanız deneyimlerinizi paylaşır mısınız?
  • baymirza kullanıcısına yanıt
    Alalı aylar oldu.:) Blur filan oynadım.Gayet iyi herhangi birsorun çıkmadı.El tutuşu fena değil.Oda içinde menzili çok iyi.Tepkileri fena değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TNTB

Alalı aylar oldu.:) Blur filan oynadım.Gayet iyi herhangi birsorun çıkmadı.El tutuşu fena değil.Oda içinde menzili çok iyi.Tepkileri fena değil.

Bu cihazı aldım. cd si il pc kurduğumda ayarlardan bütün özellikleri çalışıyor.
    ama watchdog oyunu açıyorum hiç tepki yok.
    aynı şekilde android cihaz da sadece yön ileri geri çalışıyor ama ateş tuşları çalışmıyor ??
  • cline C kullanıcısına yanıt
    Bazı oyunlar xbox koluyla uyumlu.Bu yüzden çalışmıyor.Bazı programlarla bu sorunu çözersin.Googleye gamepad programı yazıp aratırsan gerekli bilgileri edinebilirsin.

• Teşekkürler android neden çalışmamış olabilir ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cline C kullanıcısına yanıt
    Androdi bilemiyorum.Bildiğim kadarıyla android cihazda otg desteği olması gerek.Otgli Android cihaza klavye,mause,usb bellek bağlanıyor ama gamepad bağlanıyormu bilmiyorum.

• Arkadaşlar freeshot bugün elime geçti. Şarj konusunda sorularım var.

1)Ürünün şarj seviyesini nasıl kontrol edebilirim?
    2)Ürünü açma kapama olayı var mı? (İlk defa kablosuz gamepad kullanıyorum.)
    3)USB şarj kablosunu takınca 4 kırmızı ışık da yanıp sönüyor. Bunun bir anlamı var mı?
    4)Tamamen şarj olduğunu nasıl anlarım?

Bilgi verirseniz sevinirim.
  • 2.Kullanılmadığı zaman otomatik kapanıyor
    3.Şarj oluyor anlamında
    4.Tamamen şarj olduğunda yanıp sönme olmuyordu sanırım

• quote:

2.Kullanılmadığı zaman otomatik kapanıyor
    3.Şarj oluyor anlamında
    4.Tamamen şarj olduğunda yanıp sönme olmuyordu sanırım

Cok tesekkurlet. En azindan ne oldugu kesfettim. Birinci sorunun cevabini da biri yazabilirse seviniri.

• Ben de driver cd si çalışmadı bir yere yükleyip gönderebilir misiniz?
  • can8can C kullanıcısına yanıt
    Bugün yükleyebilirim sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: can8can

Ben de driver cd si çalışmadı bir yere yükleyip gönderebilir misiniz?

Bende bir tane Freeshot bir tane de Shocker var. Bulduğum cd freeshotın olabilir. Aşağıya yükledim, indirip deneyebilirsiniz...

http://s6.dosya.tc/server3/lbbw4h/807_Network_Joystick_4a12k_3.70a.rar.html
  • TX Freeshot driver : http://s6.dosya.tc/server3/r6w59y/TX-Freeshot.rar.html@can8can

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIYORLAR -- 5 Ekim 2015; 20:07:41 >
  • Teşekkür ederim.
  • PES 2016 GTA 4 FAR CRY 3 CS GO GİBİ OYUNLARI OYNAYABİLDİNİZ Mİ CEVAP YAZARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM
  • CS,Assassins Creed çok çok az oynadım ama kontrolü zor geldiğinden (klavye mouse rahatlığı olmadığından) bidaha denemedim.
  • quote:

CS,Assassins Creed çok çok az oynadım ama kontrolü zor geldiğinden (klavye mouse rahatlığı olmadığından) bidaha denemedim.

Hocam hala kullanıyor musunuz bu oyun kolunu (tx free shot), memnun musunuz tavsiye eder misiniz

• hakan1581 kullanıcısına yanıt
    Kullanıyorum ve memnunum Sadece blur oyununda kullandım.
  • Hocam ben bunu hepsiburada dan aldım. hoşuma gitti henüz yeni aldım. şarj oldu sanırım ışıkların hepsi söndü bende şarj olmuştur dedim. ama p3 tuşuna basınca sadece tek ışık yanıyor bir daha basınca 2. ışıkta yanıyor tamaen şarj oldumu olmadımı belli değil. yada şarjının azaldığını nasıl anlarım. sorunluysa zamanım geçmeden değişime gönderim maksat. ve siz ne kadar süredir kullanıyorsunuz halen sağlam mı ? bence tek sıkıntısı biraz küçük olması. şarj konusundaki cevabınızı bekliyorum hocam na göre değişim talep edecem.Bu arada pc den ne kdr sürede şarj oluyor tahmini ? tşkler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semsengineer -- 31 Mart 2017; 23:46:31 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.