Şimdi Ara

Twisted Fate hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Twisted Fate hakkında sizden build değilde tavsiye isteyeceğim arkadaşlar. Ne yaptıysam ne build denediysem bir tek bu champla etkili olamıyorum. He kötümü oynuyosun derseniz hayır ama diğer champlar kadar etkili oynayamıyorum sorun bendemi bilmiyorum. Bir sempatim var Main champım yapmak istiyorum yardım edebilirmisiniz

• Full as veren itemleri al e yi maxla bir stuna bakar
  • kesinlikle early game heroları al early de bitirmeye çalış..

öncelikle yi ile başla sonra GP oyna sonra kogmaw ile işi bitir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kittyMiE

kesinlikle early game heroları al early de bitirmeye çalış..

öncelikle yi ile başla sonra GP oyna sonra kogmaw ile işi bitir..

Anlamadım yi ve Gp le gayet iyi oynarım zaten kogmaw sevmem ama pek Tf le ne ilgisi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhySoSeriouss

Merhaba. Twisted Fate hakkında sizden build değilde tavsiye isteyeceğim arkadaşlar. Ne yaptıysam ne build denediysem bir tek bu champla etkili olamıyorum. He kötümü oynuyosun derseniz hayır ama diğer champlar kadar etkili oynayamıyorum sorun bendemi bilmiyorum. Bir sempatim var Main champım yapmak istiyorum yardım edebilirmisiniz

main yapmak istiyorsun bi yerden başlamak gerek sana bi öneri yi gp-kog arada cho alistar nid de oynarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kittyMiE

quote:

Orijinalden alıntı: WhySoSeriouss

Merhaba. Twisted Fate hakkında sizden build değilde tavsiye isteyeceğim arkadaşlar. Ne yaptıysam ne build denediysem bir tek bu champla etkili olamıyorum. He kötümü oynuyosun derseniz hayır ama diğer champlar kadar etkili oynayamıyorum sorun bendemi bilmiyorum. Bir sempatim var Main champım yapmak istiyorum yardım edebilirmisiniz

main yapmak istiyorsun bi yerden başlamak gerek sana bi öneri yi gp-kog arada cho alistar nid de oynarsın.

Tf yi mainim yapmak istiyorum bu champ için tavsiye istemiştim ipuçları filan anlatamadıysam kusura bakmayın

• Öldü tf öldü.Musketeer skini çıktı çok hoş skin ama öldü diye almıyorum.
  • Youtube'da GeneralWiser'ın kanalına girip Twisted Fate diye ararsan Hotshot'ın TF maçlarını bulabilirsin. Tam olarak neyi yapamadığını ya da ne konuda yardım istediğini bilmediğim için iyi bir oyuncuyu izleyip kendini geliştirmeni öneriyorum (en azından ben öyle yapıyorum). GG'nin TF ile ne kadar iyi olduğunu bilmiyorum ama standardın üzerindedir büyük ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecasanova

Youtube'da GeneralWiser'ın kanalına girip Twisted Fate diye ararsan Hotshot'ın TF maçlarını bulabilirsin. Tam olarak neyi yapamadığını ya da ne konuda yardım istediğini bilmediğim için iyi bir oyuncuyu izleyip kendini geliştirmeni öneriyorum (en azından ben öyle yapıyorum). GG'nin TF ile ne kadar iyi olduğunu bilmiyorum ama standardın üzerindedir büyük ihtimal.

Teşekkürler deniyim bunu izlicem şimdi
  • Hm Benim yaptıklarımdan ekstra birşey yaptığını hiç görmedim kaale almıyo oyunu arada trollükte yapıyo hatta Buff gerekiyor sanırım bu champa
  • Sen öyle deyince bir bakayım dedim. Son maçında gayet iyi oynamış. AP build yapıyor ve quintleri MS sanırım.

http://www.youtube.com/watch?v=_uh1DkSLa4g
  • Ap git. Lichbane - Rabadon - Rylai falan. İlk Q sonra W maxla.
  • pure ad git. Ilk olarak bu 4. Vurusta extra dmg veren ıtemı al sonra ıe phantom dancer bloodthıster fln dıye gıt en son bı pd daha yap. Yerınıde bıl twan fıghtta gerıde dur carrylere stunu vur kes. Ultını ıyı kullanman gerek. Adamlar ohh kactım drken senı gormelıler
  • Ayni sorun bndede var
  • TF fazla bilmiyorum ama oynamışılğım var. Ulti nerften sonra yine oynanabilir. Ama basic atak ranged vb. dolayı ad kasmanı tavsiye etmem(En azından ranked game için) Ap kasabilirsin.
  • Ap TF daha viable şu an.
  • Ap sevmiyorum ben champı ilk skill üzerine oynamak bence çok etkili değil çok daha kaliteli ap champlar varken
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.