Şimdi Ara

Twin Peaks Remake (2016) | David Lynch (Full kadro açıklandı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
5
Favori
6.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • David Lynch'in 1990 yılında senaryosunu yazdığı, döneminin en hit dram dizisi olan Twin Peaks Showtime kanalında yine çekilecek.

8 yıldır film-dizi çekmeyen David Lynch, projeyi üstleneceğini onayladı, ilk sezonundan 14 Emmy adaylığı kazanan Twin Peaks bu rekoru elinde tutuyor.

Twin Peaks Remake (2016) | David Lynch (Full kadro açıklandı)

Eğer dizi başlarsa, Boardwalk Empire gibi üç sezonda 18 Emmy kazanan bir dizinin bitimi, The Newsroom ve Breaking Bad'in bitişiyle, bu dizi Emmy'lerin ebesini belleyebilir.

Bu arada dizinin 3'te altın küresi var.

Yalnız artık Emmy'nin itibarı artık yok, o yüzden tahminim yanlış olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Professional Geek -- 29 Nisan 2016; 0:56:08 >

• Çok heveslendiğim ancak bi türlü izlemediğim bi yapım Twin Peaks. Ayrıca David Lynch in saçları da çok iyi
  • Remake olmaması lazım, hikayenin devamı şeklinde 3. sezon olarak çekilcek.
    kaynak: beyazperde

Twin Peaks'in yayınlanan son bölümünde Laura Palmer, Ajan Cooper’a “Seni 25 yıl sonra tekrar göreceğim” diyerek Kırmızı Oda’da söz vermişti. Dizinin dönüşü ile ilgili birçok dedikodu da bu cümleyi esas alıyordu. Lynch ve Frost, Twitter üzerinden yaptıkları duyuruyla, söylentilere son noktayı koydu.

Senaryoyu Lynch ve Frost ikilisi kaleme alacak, yönetmenliği ise bir kez daha Lynch yönetecek. Hikayenin 2. sezonda bıraktığımız yerden devam edeceği ve yeni sezonun günümüzde geçeceği söylenirken; Kyle MacLachlan dışında orijinal kadrodan kimlerin döneceği belirsizliğini koruyor.

• Benim de listemde olan bir dizi Twin Peaks. David Lynch işin içinde olunca izlemek kaçınılmaz oluyor gerçekten. Çok iyi oldu bu haber..
  • 2016'da çıkacak dizinin konusu niye şimdiden açılır anlamam, altın falan mı alıyorsunuz sanki de iki sene sonra değerlenir diye düşünüyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

2016'da çıkacak dizinin konusu niye şimdiden açılır anlamam, altın falan mı alıyorsunuz sanki de iki sene sonra değerlenir diye düşünüyorsunuz.

Haber veriyorlar?
  • darısı carnivale'e :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

darısı carnivale'e :D

Eğer HBO yaparsa dünyada kıyamet kopar, ben diziyi izlemedim diziyi ama izleyipte kötü diyen bir tane insan görmedim, hatta çoğu kişi Breaking bad, The Sopranos gibi dizilerdeni iyi diyor.

@ferrotello Hocam bu önemli bir haber çünkü David Lynch'in sinemadan emekli olması konuşuluyordu ki bu adam psikolojik gerilim türünün ustalarındandır. Ve dizi, tek sezonda 3 Altın küre kazanmış tek dizi.
  • Professional Geek kullanıcısına yanıt
    hbo'nun böyle saçma bi şey yapması çok acaip dizi hakkında kötü yorum yok dediğin gibi. planlanan 6 sezon çekilseydi bu kadar underrated kalmazdı belki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gece eski seriye başlıyorum hayırlısı bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski serinin forumda konusu yok, var mı açabilecek konuyu güzelce?
  • Arkadaşlar herkesin zevki kendine ama ben bu diziyi hiç ama hiç beğenmedim.

Dizi çok yavaş, konusu çok sıkıcı, bir hevesle başlamıştım ama hayal kırıklığına uğramıştım. Diziden sıkılmama rağmen bitirdim, ayrıca dizinin bir de sinema filmi var. Dizi birince o filmi de izlerseniz konuyu daha kolay anlarsınız. Filmi diziden daha güzel.

Tekrar diyorum 33 dizi izlemiş bitirmiş şu an 34. dizisini izleyen birisi olarak başlamayın derim.
    Dizi konusunda bana güvenebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Temuçin Han

Arkadaşlar herkesin zevki kendine ama ben bu diziyi hiç ama hiç beğenmedim.

Dizi çok yavaş, konusu çok sıkıcı, bir hevesle başlamıştım ama hayal kırıklığına uğramıştım. Diziden sıkılmama rağmen bitirdim, ayrıca dizinin bir de sinema filmi var. Dizi birince o filmi de izlerseniz konuyu daha kolay anlarsınız. Filmi diziden daha güzel.

Tekrar diyorum 33 dizi izlemiş bitirmiş şu an 34. dizisini izleyen birisi olarak başlamayın derim.

Hocam ancak gelin görün ki, 400+dizi izlemiş 2 tanıdığım var, 2'sininde Top listelerinde yer almakta, ikiside beğenmiş, hatta beğenmeyen ilk sizi gördüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

quote:

Orijinalden alıntı: Temuçin Han

Arkadaşlar herkesin zevki kendine ama ben bu diziyi hiç ama hiç beğenmedim.

Hocam ancak gelin görün ki, 400+dizi izlemiş 2 tanıdığım var, 2'sininde Top listelerinde yer almakta, ikiside beğenmiş, hatta beğenmeyen ilk sizi gördüm.

Evet ben ilkim o kadar çok olumlu önerilerde bulunan vardı ki başladım ama bana hitap etmedi

O değilde bir şeyi merak ettim yanlış anlama meraktan soruyorum. Bu 400'ün üstünde dizi izleyen arkadaşlarının sosyal hayatı nasıl? Ne ara vakit bulmuşlar da izlemişler.
    Arkadaş çevremde en çok izleyen benim. Anime ve Amerikan yapımı çizgi serileri de sayarsam 19 tane de öyle var. 53 yaptı. Hadi 100 tane izleyenler normaldir de, 400 ney yav

imdb listesi yapmışlarsa incelemek isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Temuçin Han -- 19 Ekim 2014; 17:13:23 >

• 400+ ne demek hocam ben kendimle övünüyodum oo cool çok dizi izliyorum filan diye
  • 40 ve üzeridir bence o. Arkadaş bi' sıfırı fazladan yazdı büyük ihtimalle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 19 Ekim 2014; 18:23:43 >
  • @Sercann35 Yok hocam, anime-mini-dizi dahil olaraktan

@Temuçin Han Hocam 1'ini bilmiyorum, ancak biri 2000'den beri izliyormuş, asosyal değil eminim ama

@Francis J. Underwood Hocam aynı şekilde, bende öyle düşünüyordum, 50 civarı dizi izlemiş biri olarak, adamlar bir dedi şaşırdım kaldım
  • Ben 4,5-5 senede 40 civarında dizi izledim, o arkadaşının maşallahı var o zaman.
  • bekliyoruz valla , orjinal seriyi daha izlemedim ama kaliteli olduğu yorumlarını birçok yerden okumuştum
  • Ben orijinal diziyi izliyorum diziyi bitirmeme 8 bölüm falan kaldı birkaç güne bitiririm ama diziyi pek anlamadım cidden çok karışık.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.