Şimdi Ara

Twin Peaks Remake (2016) | David Lynch (Full kadro açıklandı) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
5
Favori
6.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sinema filmi soruların cevabını verecektir
  • David Lynch kendisine yeterli para verilmediği için diziyle ilişkisini kesti, dizi devam edecek galiba twitter'ına bakabilirsiniz.

https://twitter.com/david_lynch

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WISDOM -- 6 Nisan 2015; 5:28:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lynch'in parasını vereceksin o da yapacak.
  • Zamamında tv de yayınlandığı zamanlar izlemiş ve etkilenmiştim diziden gizem ve biraz korku ağırlıklı bir diziydi İkiz tepeler..

Bakalım yeni versiyon nasıl olacak.
  • O kadar dizi izledim, bir dizide gördüğüm en güzel hatunlar bu dizide oldu, Banshee'i, Game of Thrones'u bile geçer, o derece yani.
  • David Lynch’siz Twin Peaks nasıl olur?

Önceki haberlere göre David Lynch, Twin Peaks’ı geri döndürmede Showtime yetkileriyle anlaşamaması üzerine projeden ayrılmıştı.

Bunun üzerine Twin Peaks oyuncularından David Lynch’e destek geldi. Dizinin oyuncuları kolaj bir video yapıp tepkilerini ortaya koydular. Dizinin yıldızı Mädchen Amick tarfından paylaşılan videoda her oyuncu “David Lynch’siz Twin Peaks nasıl olur?” sorusunu cevaplandırmış

• bu dizide kafa başka birşeydi izlediğiniz hiçbirşeye benzemez
    birde bu diziyle alakalı oyun çıkarmışlardı xbox360 a ps2 grafikleriyle o da sağlam kafa yapar
  • başlığı görünce aklıma direkt Mulholland Çıkmazı geldi, bu yönetmen işin içindeyse ALL CORRECT ulan ne güzel filmdin sen ya
  • Kyle MacLachlan yine Dale Cooper rolünü üstlenmiş.

1990 dizisini izlemiştim de ilk sezonun sonuna doğru sıkılıp kapattım. Sahneleri gereksiz uzatıyorlardı, tamam güzel diziydi ama sanırım o yıllarda daha TV dramasının ne olması gerektiğini bilmiyorlardı, onları suçlamamak lazım çok. The Sopranos TV dramalarının yolunu açan dizi oldu, ondan sonra insanlar TV'de de drama olabileceğini anladı. İnşallah Remake'i iyi olur da dizinin sonunu bu şekilde öğrenirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-Code

Kyle MacLachlan yine Dale Cooper rolünü üstlenmiş.

1990 dizisini izlemiştim de ilk sezonun sonuna doğru sıkılıp kapattım. Sahneleri gereksiz uzatıyorlardı, tamam güzel diziydi ama sanırım o yıllarda daha TV dramasının ne olması gerektiğini bilmiyorlardı, onları suçlamamak lazım çok. The Sopranos TV dramalarının yolunu açan dizi oldu, ondan sonra insanlar TV'de de drama olabileceğini anladı. İnşallah Remake'i iyi olur da dizinin sonunu bu şekilde öğrenirim.

Aynen ben de sıkıldıydım ve 2. sezon başı kestim izlemeyi. Filmlerindeki kendine özgü, belgesel vari çekim çalışıyor lakin dizide zorlama gelmişti bana, ve daha eski filmlerine oranla bile onların gölgesinde kalıyordu.
  • BSC nin uyarlamalr videosunda duyup takibe almıştım. baya yüksek puanlı. takibe alayım.zilerim.
    http://www.imdb.com/title/tt0098936/
  •  Twin Peaks Remake (2016) | David Lynch (Full kadro açıklandı)

Tekrar geliyor Lynch imzası ile, kesin bilgi. Bugün aldığım en güzel haber.
  • Buram buram reklam kokuyor bu hareket.
  • David Lynch ne yaptı anlamadım, reklam filan olduğunuda pek sanmam çünkü daha var yayına?
  • Professional Geek kullanıcısına yanıt
    Dedikodulara inanmayın diyor. Bence yalan, ilk başta parada anlaşamadılar ondan sonra anlaşma sağlanınca ''dedikodu'' adı altında hiçbir şey yok diye açıklama yaptı. Kanalların stratejisi böyle işliyor.
  • Ed Wood kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle öyle olmuştur.
  • 18 bölüm olacakmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi 2017'ye ertelendi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar çok şey çıktı ki bundan sonra herhangi bir iptal haberi sürpriz olmaz bana.
  • 270 civarında dizi izledim.Forumda popüler konum vardı ta ki yönetim işin suyunu çıkartana kadar.

pekala 400 + dizi de rahatlıkla izlenebilir.Ayrıca dizi izledim derken 1 bölüm izleyip 8 sezonluk diziyi izledim demekten bahsetmiyorum.Bütün sezonlarını izlemiş ya da güncel bölümlerine yetişmiş takip eden biri olarak yazıyorum.

bugüne kadar yarıda bıraktım 3 dizi var onları da tatil zamanımda izlemek için bir kenara ayırdım.

hatta dizi listesi için bir site dahi yaptım bu arada.Merak edenler , tavsiye isteyenler özel mesaj ile gerekli bilgileri alabilirler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.