Şimdi Ara

TVS RTR 150 alacağım fakat ekipman için yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler hem işe hem okula gitmek için hoş gözüken fazla pahalı olmayan tvs rtr 150 ye karar verdim. şimdi ilk önce ekipman alayım diyorum tavsiyeleriniz nelerdir pantalon giyemem ama kask-dizlik-mont-eldiven giyebilirim.

• Kask olarak LS2 FF-351 olabilir hem fiyatı uygun hemde kaza testlerinde 4 yıldız almış bir model.

Eldiven için sana tavsiyem çok kaliteli almandır ben 6 ayda 2 tane eldiven eskittim toplamda aynı paraya geliyor ve tabii ki pek kaliteli olmuyor.

Mont olarak revit oneriyorum uzun yıllar yıpranmadan kullanabilmen için eger maddi imkânın yoksa venom ve prohel bakabilirsin bu 2 marka da avrupa standartlarını karşılayacak üretim yapıyor.

Dizlik mafsallı olsun kesinlikle ve pantolonun altına giy inan dışarıda hiçbir ise yaramıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

Kask olarak LS2 FF-351 olabilir hem fiyatı uygun hemde kaza testlerinde 4 yıldız almış bir model.

Eldiven için sana tavsiyem çok kaliteli almandır ben 6 ayda 2 tane eldiven eskittim toplamda aynı paraya geliyor ve tabii ki pek kaliteli olmuyor.

Mont olarak revit oneriyorum uzun yıllar yıpranmadan kullanabilmen için eger maddi imkânın yoksa venom ve prohel bakabilirsin bu 2 marka da avrupa standartlarını karşılayacak üretim yapıyor.

Dizlik mafsallı olsun kesinlikle ve pantolonun altına giy inan dışarıda hiçbir ise yaramıyor.

neden pantolon üstünde bir işe yaramıyor ?
  • grex marka kask alabilirsin, nolan üretiyormuş ...
  • burakaydin kullanıcısına yanıt
    -motosikletin yan tarafları çizilmeye başlıyor
    -kaza sırasında oynuyor kayıyor.
    -rahatsız edici sıcaklarda terledir sıkıntı verir.
    -vs vs. varsa daha ekleyin
  • Herkese iyi akşamlar.
    Öncelikle ekipman konusunda kendi tecrübelerimi paylaşayım, okuyan arkadaşlar ve siz ona göre kendi kararınızı verin lütfen. Ben de ilk başladığımda bu soruları etrafımdaki insanlara sormuş, yukarıda belirtilen cevaplara benzer cevaplar ile gidip ekipman almıştım. Biraz tecrübe kazanınca ne kadar hata ettiğimi maalesef anlamış oldum. Çünkü biraz tecrübe kazanınca ilk başta harcanan paranın boşa gittiğini, aldığınız ekipmanın size yetmediğini, tekrar malzeme almak ve ikinci bir masraf yapmak zorunda kaldığımı anladım. Kask tan başlarsa, bende LS2 aldım, gayet güzel bir kasktı benim verdiğim para 250 tl idi, biraz tecrübe sonucunda, içeriye ses aldığını, bunun rahatsızlık yarattığını, belli bir süre sonra kaskın bana güven vermediğini gördüm. şimde orta seviyede bir kask almaya çalışıyorum. mont için prohel marka almıştı, hani dört mevsimlik denilenlerden, yine 200 tl para vermiştim. Ancak bu montlar maalesef 4 mevsim değil, kışın kullanamıyorsunuz, ayrıca korumaları da öyle çok güvenli değil, sürtünme esnasında yırtılacak bir kumaşı var, üzerine 150 tl daha verip kışlık iyi bir deri mont almış olsaydım çok daha iyi olurdu, eldiven ve dizlik olayı da aynı şekilde. şimdi dizlik aldığıma bin pişmanım çünkü sizi korumuyor, kevlar kot pantalon aldım, yani ilk başta yaptığım 600 tl lik masrafın üzerine 400 daha koysaydım beni uzun süre idare edecek ve gerçekten güvenli olacak ekipmana sahip olabilirdim. bunlar benim kişisel tecrübelerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: metink64

Herkese iyi akşamlar.
    Öncelikle ekipman konusunda kendi tecrübelerimi paylaşayım, okuyan arkadaşlar ve siz ona göre kendi kararınızı verin lütfen. Ben de ilk başladığımda bu soruları etrafımdaki insanlara sormuş, yukarıda belirtilen cevaplara benzer cevaplar ile gidip ekipman almıştım. Biraz tecrübe kazanınca ne kadar hata ettiğimi maalesef anlamış oldum. Çünkü biraz tecrübe kazanınca ilk başta harcanan paranın boşa gittiğini, aldığınız ekipmanın size yetmediğini, tekrar malzeme almak ve ikinci bir masraf yapmak zorunda kaldığımı anladım. Kask tan başlarsa, bende LS2 aldım, gayet güzel bir kasktı benim verdiğim para 250 tl idi, biraz tecrübe sonucunda, içeriye ses aldığını, bunun rahatsızlık yarattığını, belli bir süre sonra kaskın bana güven vermediğini gördüm. şimde orta seviyede bir kask almaya çalışıyorum. mont için prohel marka almıştı, hani dört mevsimlik denilenlerden, yine 200 tl para vermiştim. Ancak bu montlar maalesef 4 mevsim değil, kışın kullanamıyorsunuz, ayrıca korumaları da öyle çok güvenli değil, sürtünme esnasında yırtılacak bir kumaşı var, üzerine 150 tl daha verip kışlık iyi bir deri mont almış olsaydım çok daha iyi olurdu, eldiven ve dizlik olayı da aynı şekilde. şimdi dizlik aldığıma bin pişmanım çünkü sizi korumuyor, kevlar kot pantalon aldım, yani ilk başta yaptığım 600 tl lik masrafın üzerine 400 daha koysaydım beni uzun süre idare edecek ve gerçekten güvenli olacak ekipmana sahip olabilirdim. bunlar benim kişisel tecrübelerim.

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: metink64

Herkese iyi akşamlar.

Hocam pantolon işi sıkıntı olur da okula giderken neysede işe giderken bir daha üst değistircem ama mont kask ve eldivende ürün tavsiyelerinizi alabilirim madem öyle diyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kask için sharp nolan olabilir, fiyatları model ve satılan yere göre değişiklik göstermekte. Titiz bir araştırma sonucu uygun fiyata bulabilirsiniz. Mont için ise kış için dana derisi ve korumalı olanlardan alabilirsiniz. Çok üst bir marka çok pahalıdır. Ancak motomaks mağazalarında pakistandan ithal deri montlar var, gerçekten kalın bir deriye sahipler ve kullanışlılar fiyat/performans olarak sizi tatmin eder.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.