Şimdi Ara

İlk motor olarak apec apx5 150cc alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
2
Favori
14.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Normalde 43bin, a101 e 35bin e geliyor. Hiç aklımda yoktu ama düşünce mantıklı gelmiyor değil.

Normalde honda cb250r veya yamaha mt25 aklımda ama daha önce hiç motorum olmadı, bi de fiyat uygun olunca tecrübe olması açısından alsam mı diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hereiam -- 2 Nisan 2023; 1:43:51 >

• Forumda defalarca yazdık çin mallarından uzak durun diye

• Yerli üretim hocam, volta fabrikasında üretiliyor

• ben de bu markanın 50 cc liği var. ve memnun kaldık . şimdi a101 kampanyasını görünce almaya karar verdik. bu rakamalara motor bulmak artık biraz zor. volta yerli üretim fabrikası düzce de. ama yinede tanıdık bir servisi var pazartesi gidip bir danışıcam kendisine..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EFES G.A -- 2 Nisan 2023; 3:42:40 >
  • EFES G.A E kullanıcısına yanıt

Servisin görüşünü benle de paylaşırsanız sevinirim hocam

• hereiam kullanıcısına yanıt

Bütçe düşükse sym kymco cfmoto bajaj gibi 2.el temiz alternatifleri öneririm

• Hocam kredi kartına fark olmadan verirseler honda forza250 de düşünebilirim ama honda böyle iş yapmıyor galiba.

Kymco da fark olmadan kredi kartına satış yapılıyor diye biliyorum. Kymco alsam ilerde satacagım zaman sorun olur mu yoksa piyasası iyi midir

• Bende aynı kararsızlığı yaşıyorum ikisi farklı sınıf belkide ama kuba vn 50 pro ve apec apx5 arasında kararsız kaldım volta hakkında çok kötü yorum var o yüzden tereddüt ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enes akkaya 07 -- 3 Nisan 2023; 2:52:26 >
  • BEnimde aklımda böyle bir düşünce yoktu fakat bu paraya bedava, karta çektirip yazın binmeyi düşünüyorum. Beğenirsem kışın garaja koyarım güzel havalarda binerim.

• coskuksk kullanıcısına yanıt

Evet bu paraya bedava. Ama gönül honda yamaha kymco veya sym nin 250 lik güzel motorlarını istiyor

Apec apex5 ise yana yatsa da üzülmezsin ve tecrübe olması açısından iyi olur mu acaba diyorum

Ama bir de ucuz etin yahnisi yenmez derler ya insan çekiniyor

• EFES G.A E kullanıcısına yanıt

Danışabildiniz mi acaba

• Volta markasına uzak bakıyorum bende,görüşler değerli..

• Bir Arora kullanıcısı olarak belirtmeliyim ki, eğer ki paranız yoksa diyecek birşey yok ama mümkün mertebe uzak durun.. yaşadıklarımı anlatayım kısaca, motor daha sıfır iken arka teker dönüşünde problem vardı, servise ulaşmak ya da bu noktada birşey yapılmasını ücretsiz sağlamak deveye hendek atlatmak gibi birşey, kaldı ki sorun çözülmüyor da.. sürekli bir arıza söz konusu oluyor ve usta ile akraba oluyorsunuz.. motora sorunsuz binmek istiyorsanız motoru çin malı olan bu tip eskide kalmış motorlar almayın derim.. Motorum satılık bu arada, gelene bunları söyleyince de satamıyorum :)

• Perşembe başlayacak olan satış stok tükenmiştir yazıyor a101 yalanları
    https://www.a101.com.tr/apec-apx5-150-cc-maxi-scooter/

İlk motor olarak apec apx5 150cc alınır mı

• Alınamazmış demekki :)

• çok merak ediyourm satın alabilen sipariş verebilen oldu mu acaba ?

Aynen :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.