Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (664. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: KeManCI78 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 21 Misafir - 21 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
88.168
Cevap
1.337
Favori
4.695.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
27. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ustalarim cok acil ... Hepsiburadada vestel 49UB9300 2034 lira ne yapayim alayim mi
    http://www.hepsiburada.com/vestel-49ub9300-49-ultra-hd-uydu-alicili-4k-3d-smart-led-tv-p-HBV0000021SPP?magaza=ELEKTROMAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakkaynun -- 20 Aralık 2016; 23:51:03 >
  • 60ks8000 aldim bugun. 65ju7000 alma niyetindeydim ama ortalikta artik pek yok. Ks8000'in edge led olmasi disinda kuskum yok bu modelde ama acip gormeden de rahat etmek pek mumkun degil. 55ju7000 kullandigim icin oncesinde gayet memnundum ve benim icin problemsizdi.

Saygilarimla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam vatan gece kuşu kampanyası devam ediyor 49ub8300 1.749 TL bir bak istersen

http://www.vatanbilgisayar.com/vestel-49ub8300-49-124-cm-4k-uhd-smart-led-tv-hd-dahili-uydu-alici.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GnGr_Ua

Hocam vatan gece kuşu kampanyası devam ediyor 49ub8300 1.749 TL bir bak istersen

http://www.vatanbilgisayar.com/vestel-49ub8300-49-124-cm-4k-uhd-smart-led-tv-hd-dahili-uydu-alici.html

Hocam ub9300 teknosadaki elemanin demesine gore 100 hz birde cifte ekran teknolojiside mevcut onun icin ub9300 daha iyi ama tam emin olamadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakkaynun -- 21 Aralık 2016; 0:11:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: burakkaynun

Ustalarim cok acil ... Hepsiburadada vestel 49UB9300 2034 lira ne yapayim alayim mi
    http://www.hepsiburada.com/vestel-49ub9300-49-ultra-hd-uydu-alicili-4k-3d-smart-led-tv-p-HBV0000021SPP?magaza=ELEKTROMAR

Yetiş @dallass lütfen. bizde dua edelim yarın sana...
    bende bu konuyu kovalıyorum. sabaha kadar uyku şimdi bize. 200 tl ucuz alacağız diye şu hale bak yaw.
    webden film izlemek mümkün müdür acaba bu vestel 49ub9300 ile? webden hint filmi vs izlemeyi seviyoruz ama "webden tv izleyemesiniz..." gibib ir şeyler okudum. şimdi 2 katını verip samsung 49ks8500 almak zorunda kalmayayım.

Önümde şunlar var. Eğer 49ub9300 netten film izletirse onu alırım. SAmsung a herkes kral demiş... diğer seçenekler;

Vestel 49ub9300 2000TL
    Samsung 49ks8500 3670TL
    lg 49uh850 3400TL
    Sony KD-55XD8505B 4000
    Grundig 55VLX9600 4000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhamnet -- 21 Aralık 2016; 0:33:37 >

• Teknosadaki eleman izlenebilir dedi ama ne kadar guvenilir bilmem. Israrla sordum tv ye hakaret ediyorsun abi dedi :) 4 cekirdekli islemci ve 3 gb ram varmis demelerine gore . Dallas hoca bi yorum yapamadi :) maalesef

• Vatan'da gece kuşu kampanyasında Samsung kavisli 55KU7350 var ve fiyatı 3.199 TL.

Sizce nasıl fiyat?

Ayrıca da LG58uh635v ile kıyaslarsak sizce doğru seçim mi?

(İzleme mesafesi 3.5-4 metre)

Teşekkürler
  • quote:

Teknosadaki eleman izlenebilir dedi ama ne kadar guvenilir bilmem. Israrla sordum tv ye hakaret ediyorsun abi dedi :) 4 cekirdekli islemci ve 3 gb ram varmis demelerine gore . Dallas hoca bi yorum yapamadi :) maalesef

aradım vestel in destek hattını. sordum. flash player ile izlenmesi gereken web sitesi filmlerini izleyemezsiniz dedi ve ne yazık ki vestel e böylece veda etmek zorunda kaldım. şimdi diğer adaylara bakıyorum.
  • Bu fiyata hatta 3000 liraya kadar hem 4k hemde 3D tv yok gibi flash destekleyen siteler hangileri acaba cok sikinti yasarmiyiz sizce

• quote:

Bu fiyata hatta 3000 liraya kadar hem 4k hemde 3D tv yok gibi flash destekleyen siteler hangileri acaba cok sikinti yasarmiyiz sizce

grundig i aradım tam 32 dakikadır telefonda birinin cevap vermesini bekliyorum.
  • Flash player sorununu vestelin smart center uygulamasiyla cozebilirmiyiz acaba . Kullanan biri yok mu şu tvyi

• quote:

Flash player sorununu vestelin smart center uygulamasiyla cozebilirmiyiz acaba . Kullanan biri yok mu şu tvyi

ben
    Samsung 49ks8500 3670TL
    Sony KD-55XD8505B 4000
    Grundig 55VLX9600 4000

modellerine düştüm.
  • Merhabalar,

28"-32" arası, wireless/smart/uydu alıcılı, UHD veya FHD bir tv önerebilir misiniz? Mutfak duvarına asılacak, izleme mesafesi 1-2 mt.
  • 49UB9300 kullanan yokmu. Net bilgi verebilecek. Dizi film izlenebilirmi Panel VA mı yoksa IPS midir. Birde 50 mi 100 herz midir. Sonuç olarak alınabilir bi TV midir.
  • Panel ips ve 100 hz miş

• quote:

Orijinalden alıntı: Rubruquis

Aslında en çok merak ettiğim bir 4K film videosu ve bunun yanı sıra normal (HD olmayan) bir TV yayını videosu.

Hocam çok zahmet vermeyeyim sana. Eğer uygun olursan böyle iki video paylaşabilirsen gerçekten çok makbule geçer. Ama boşuna yormak istemem. Çok teşekkürler şimdiden.

1'er dakikalık SD (hd olmayan), hd yayın, 4k yayın, 4k fragman videoları çektim amatörce. Telefondan çektiğim için de normalden daha kötü görünüyor biraz ama fikir verir en azından.

https://we.tl/dkgUHOWKpb

• Merhaba arkadaşlar yaza evleneceğim onun için bir televizyon bakmaktayım ortalam 2500-2700 civarına sizce şuan almakmı daha mantıklı yoksa mayıs haziran ayını beklemeye değermi,ayrıca bu fiyat aralığına önerebileceğiniz en iyi televizyon nedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramansari

Merhaba herkese,

Birkaç haftadır bu başlığı takip ediyorum. Buradaki çoğu kişi gibi ben de yeni bir tv alma arefesindeyim ve karar vermekte zorlanıyorum. İhtiyaca göre seçim yapılması gerektiği için ben de kendi ihtiyaç ve şartlarımı şu şekilde belirledim. Tv çacuk yüzünden duvara asılacak ve izleme mesafesi 3,5-4 metre arası. yani min 55 inc bir tv olmalı. hatta uygun fiyatla 60 inc.

* Dahili 4k uydu alıcısı ve modül girişi olmalı (bu yüzden kanal geçişleri hızlı olmalı)
    * Smart uygulamaları olmalı (eşim ile netflixden dizi izliyoruz)

Burada en fazla önerilen KU7000 modelini 2 defa mağazaya giderek inceledim. mağazalarda ışık ve yanyana çok tv olmasından dolayı görüntü kalitesini çok ayırt edemedim. Bu incelemelerde curved tvlerinde aslında düz tv gibi kullanılabildiğini ve daha güzel durduğunu öğrendik. ayrıca ku7500 modelininin çerçeve olarak da daha güzel olduğunu gördük. ayrıca ku7350 kodlu daha uygun fiyatlı modeli de internette gördüm ve kafam karışmaya başladı. LG 58uh635v modeli de bugün gördüm. o da önerilen bir seri.

Siz tecrübeli arkadaşlar ne önerirsiniz.

Yoksa bütçeyi biraz daha arttırarak sony mi alsam?

• Hepsibura da en uzun gece kampanyası var. 55xd8505 3999 tl. Başka ürünler de var.
  • arkadaşlar merhaba, abim 1 ay sonra evlenecek yengem ile tv alışverişine çıkmışlar samsung un ue55ku7000 modelini eğenmişler benden fiyat araştırması istediler, mağazada 3400 istemişler internette 3150 den başlıyor fiyatlar, model hakkında bilgi ve tavsiyesi olan varmıdır aranızda ?
  • 
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.