Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3441. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
88.168
Cevap
1.337
Favori
4.695.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
21. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 34393440344134423443
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6000 tl civarında 49 ya da 55 ekran hangi tv leri tavsiye edersiniz?genel olarak film, tv izlemek için kullanılacak

• CrashTrainer C kullanıcısına yanıt

Samsung 50Q60T

LG 50UN73006 50UN74006 50UN81006

Philips 50PUS8505

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 65Q60RA 10.000 TL ye uygun mu? Ps5 icin alıyorum. 120 fps mi 100 fps mi verebiliyor?

• Flooo kullanıcısına yanıt
    60

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Q60t ler 60 q60r ler 100 falan diye yazılmış karisik bi yazi vardi ama anlamadığım için sordum biraz daha araştırayım o zaman

• 26_____ kullanıcısına yanıt

Hocam denk getirmeniz lazım. Ben almadan önceki hafta 7400 tl alınabilir seviye diyorlardı mesela. Belli olmuyor dolara göre çok değişiyor fiyatlar.

• https://www.arcelik.com.tr/android-tv/a50-b-880-b-televizyon BU TV'yi kullanan veya bu tv ile ilgili fikir sahibi olan bir arkadaşımız var mı? İndirime girmiş. 3 yıl garanti var. Bu TV alınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anelka4747 -- 14 Nisan 2021; 2:15:39 >
  • Merhabalar herkese,

SAMSUNG UE 58TU7000

Bu ürün bir çok 55" televizyonla hemen hemen aynı fiyat hatta bazılarından daha uygun. Tavsiyeleriniz ve düşünceleriniz nelerdir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Flooo

Q60t ler 60 q60r ler 100 falan diye yazılmış karisik bi yazi vardi ama anlamadığım için sordum biraz daha araştırayım o zaman

60r ya da nu8000 bulursanız kaçırmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ptolomeo

60r ya da nu8000 bulursanız kaçırmayın.

Alıntıları Göster

Merhaba, 49-50 inç android tv arayışım var arçelik 9 serisini buldum modeli a49 b 970 a ram bilgisini bulamadım bir bilginiz var mıdır, 4ayrıca bu fiyatlarda vestel 49ua9800 mi yoksa bu ürünü mü önerirsiniz, philips servisiyle de daha önce başka bir tv konusunda sorun yaşadığımdan bulaşmak istemiyorum geriye de başka seçenek kalmıyor gibi. bu arada arcelikte indirim kodum olduğundan vestelle aynı fiyata geliyor.

• LG 70un70 görüntü ayarlarında değişiklik yapmam gerekir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: absfr

Merhaba, 49-50 inç android tv arayışım var arçelik 9 serisini buldum modeli a49 b 970 a ram bilgisini bulamadım bir bilginiz var mıdır, 4ayrıca bu fiyatlarda vestel 49ua9800 mi yoksa bu ürünü mü önerirsiniz, philips servisiyle de daha önce başka bir tv konusunda sorun yaşadığımdan bulaşmak istemiyorum geriye de başka seçenek kalmıyor gibi. bu arada arcelikte indirim kodum olduğundan vestelle aynı fiyata geliyor.

Alıntıları Göster

Grundig modeli olan aynı tüm arçelikleri tavsiye ederim. Anlaşmalar gereği grundig belli bir kalitenin altında üretilemiyor ve eşdeğer lg modellerin (lg panelli olan modeller) hepsinden daha kaliteliydi son yıllarda malzeme ve görüntü kalitesi açısından. Va panelli bir modeli de çok iyiydi.

• 65XH9096 yi 12.319 TL ye buldum. Yeni modeller cikarsa daha asagi duser mi? Yeni modeller yaklaşık yüzde kaç daha pahali olur bu rakamlardan sizce? Urun vatanda 20 adet kalmis olu pixel konusu canımı sıkıyor. Kafam çok karışık:)

• merhaba arkdaslar yeni tv aldımda bugun kuruluma gelickler hangi testleri yapiyordurk link varmi acaba ?

• LG UN74006 modeli nasıl bir televizyondur iyi bir tercih mi ?

Kullanılacağı oda ufak 43 inç büyüklüğünde olacak .  

• Merhaba, LG 49NANO816NA ve 50UN81006LB bu iki tv arasındaki temel farklar nedir tercihlerime yenisini ekledim hangisini tavsiye edersiniz.

• 8 -10 bin TL arası tavsiye edebileceğiniz TV tavsiyesi varmıdır ?Daha önce Lg kullanıyordum memnundum.

Biraz araştırdımda LG 65NANO796 alınır mı ?

• Yaza evlenip, yeni eve geçiş yapacağım. TV izleme mesafem 3.5m - 4m civarında gibi. Bu sebeple 65" bir TV düşünmüyorum. En uygunu 55" ve 58" olduğunu düşünüyorum.

Kendim araştırma yapıp bir kaç model belirledim. 6500TL yi geçmek istemiyorum. Harcamalarım zaten çok fazla :(

Bu modellerin dışında tavsiyeleriniz varsa da hepsine açığım, teşekkürler.

Philipse biraz soğuk ve kırgın olduğum için listeye dahil etmedim. Yoksa göz ucuyla bakınca güzel modeller var gibi.

Teşekkürler,

58” İÇİN ;

Samsung 58TU7000

Toshiba 58UA3A63DT

Toshiba 58UA2063DT

55” İÇİN ;

LG 55UN81006LB

Samsung 55TU7000

TCL 55C715

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beyaz_Peynir -- 16 Nisan 2021; 16:42:59 >
  • Youtubedan tv alırken karşılaştırma izleyenler için naçizane not:

geçen 50pus8505 ile 49xh8596 nın karşılaştırmasına denk geldim. Bir rus var 8505 için bi ton karşılaştırma videosu var. Ne dediğini bilmiyorum ama görüntü 8505 in çok güzeldi sony çok patlamıştı bu iki model arasında gören philips tercih eder ama sony de kesin bi ayar bozukluğu vardı o tv nin parlaklıktan detay görüntüsü hiç belli olmuyordu. Bir kez daha youtube çok güven olmayacağına emin oldum özellikle karşılaştırmalarda her iki tv nin renk ayarını gösteren videoları dikkate almak lazım diğer videolarda bir tv nin renk ayarını bilerek kötüleştirdiklerinden eminim ama kanıtlayamam.

• Herkese Merhabalar,

Bir tv almak istiyorum ancak epey kararsız kaldım.

Bütçe : 4500 TL

İzleme Mesafesi : 3.50 m

Kullanım : Netflix, Prime vs., PS4 (Uydu yayını izlemeyeceğim.)

Tercihler : VA panel ve Direct LED

Seçenekler :

1. GRUNDIG 50GEU8910B
    2. Philips 50PUS7805/62

İkisinin de fiyatı aynı gözükmesine rağmen, Grundig de faizsiz kredi seçeneği ile bana reel geliş değeri 3800 TL oluyor. (Paranın zaman değeri)

Philips ise çok daha kaliteli bir görüntüye sahip tabi ki.

Yardımcı olabilecek, tavsiye verebilecek olursa da çok memnun olurum.

• 
Sayfa: önceki 34393440344134423443
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.