Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3423. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sakkin Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 17 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü2 Mobil
5 sn
88.194
Cevap
1.337
Favori
4.696.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
61. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 34213422342334243425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mini led tv ler ne zaman çıkacak bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aklında 70 inç boyutunda fiyat performans TV almak olan varsa, kesinlikle LG 70UN70706 modelini tavsiye ederim. Canlı gördüğümde çok yeterli bulmuştum. Şuan Vatan Bilgisayar'da fiyatı 7469 TL ve yanında LG akıllı kumanda hediye veriliyor. Bir çok model incelemem oldu, açıkçası 14 bin bandında 65 inç almaktansa performansdan bir tık kısarak bu TVyi almak benim için yeterli olacak. Tv gelince detaylı yorumumu da yaparım. Şuan almak isteyen olursa da bilgisi olsun.
  • Avesonna A kullanıcısına yanıt

TCL C715 e bakabilirsiniz çoğu zaman 5-6 bin arası fiyatlara kampanya yapıyorlar. 50 Hz tarama hızı 300 nit parlaklığı olan Qled orta karar bir TV dizi filmde üzmez sizi. Dolby Vision ve atmos gibi yeni teknolojileri de destekliyor. Bir bakın derim.

• 1080p smart olmayan wifi olmayan sadece uydu özelliği olan 40-50 inç arasında önerebileceğiniz tv varmıdır.
  • bio technolog kullanıcısına yanıt

Hd ve sadece uydu özelliği olan tv modelleri var ama Full Hd yani 1080p olarak isterseniz mutlaka smart tv özelliği de oluyor. Size model önermek için bakıyorum 1080p tv modellerinde mutlaka smart tv var.

• quote:

Orijinalden alıntı: tornavida

Mini led tv ler ne zaman çıkacak bilgisi olan var mı?

Gecen senelere bakarsak bir kısmının bu ay sonu çıkması gerekiyor.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt

Teşekkürler bilgi için

• Hocam selamlar, Sony 65xh9077 şuan 12500 civarlarında bahsettiğiniz local diming, 100hz, full array aydınlatma vs bu televizyonda var mı sizce alınır mı yoksa fiyatların biraz daha düşmesini mi beklemeliyiz, teşekkür ederim, özelikle size soruyorum çünkü maalesef mediamarkt gibi İnternet sitelerinde bu özellikler hakkında bilgiye ulasamiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poisofn -- 12 Mart 2021; 15:50:4 >
  • İndirim gelmis bazi modellere

• 4bine kadar 4k uhd li onerisi olan var mi

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Bu gün samsung 43TU8500 aldım paraya kıyıp 4300 tl mediamarketden yarın kuruluma gelecekler model hakkında bilgisi olan yazabilir mi
  • Dun arcelikden aradılar beni adıma tanımlı 400tl indirimden bahsettiler kampanyaya dahil olan bir model gözüme carpdi a50L 860B LED TV. Youtubede bakarken 1 tane video denk geldi. Sizce nasıldır var olan fiyatı 4.900 i dirimli 4.500tl gelicek. Panel,işlemci, görüntü kalitesi hakkında fikri olan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: khaLed

Dun arcelikden aradılar beni adıma tanımlı 400tl indirimden bahsettiler kampanyaya dahil olan bir model gözüme carpdi a50L 860B LED TV. Youtubede bakarken 1 tane video denk geldi. Sizce nasıldır var olan fiyatı 4.900 i dirimli 4.500tl gelicek. Panel,işlemci, görüntü kalitesi hakkında fikri olan varmı

Arçelik'den buz dolabı dışında bir ürün alırken 100 defa düşünmek lazım. Hele yeni servis hizmeti sistemlerini düşününce 200 defa düşünmek lazım.

1.5 sene önce 5 adet mutfak ürünü aldık aynı anda 3 tanesi problemli çıktı

Söz ettiğiniz 50'' tv ise 4500 Tl verip o Arçelik ürünü alacağına 269 tl daha ekleme imkanınız varsa Samsung Tu8000 alın daha iyi derim. Vatan ve Teknosa da şuan 4.769 tl bu model. O fiyatlara başka markalara da bakabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 13 Mart 2021; 14:54:38 >

• Herkese selamlar. 6000-6500TLye kadar tv almayı düşünüyorum. Maksimum 50 inç. Bu zamana kadar hep lg kullandım. Ama ailemin evine aldığım lg tv garantinin bitmesine 3 gün kala led arızası verince. Planlı eskitme muhabbetinden inceden soğudum lg den. Sony düşünüyorum ancak sizin yorumlarınızı ve tecrübelerinizi de merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UglyOwl -- 13 Mart 2021; 16:30:25 >
  • Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 18 Mart 2021; 20:44:58 >
  • Selamlar arkadaşlar. 65 inç tv alacağım. 7 ktl ye samsung 65tu8000 alıp geçsem mi yoksa 13 ktl parayı Samsung 65Q80T vermeye değer mi? Çok görüntü hastası değilimdir ama 50 hz -100 hz farkından dolayı bazı arkadaşlar Q80'i zorla al diyor.

• 2gun önce amazonda aldığım TV'nin fiyatı 100 lira düştü. Şans olacak adamda

• Kablocu_16 K kullanıcısına yanıt
    70 inç LG UN70706 yı tavsiye ederim şuan Vatan Bilgisayar'da kampanyada, yanında akıllı kumanda hediyeli(7469 TL) VA panel, direk led ve bir çok özelliği ile fiyat performans ürünü, geniş açı izleme de sunuyor. Ben teşhirini gördüm çok beğendim. Sizin gibi 80T düşünen biriydim, o paralara çıkmaktansa bu hem daha büyük hem de gayet tatmin edici. LG UN71006 modeli ile aynı, ama nedense onun fiyatı bir tık daha yüksek. 70 inç modeller VA panel ona da dikkat edin, 75 ve 65 inç IPS panel. Bir araştırın derim 👍🏻Bir arkadaşın da incelemesi mevcut.https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/147773813

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zamana Sıkışmış -- 13 Mart 2021; 22:23:54 >
  • poisofn P kullanıcısına yanıt
    Fiyatı 12500 ise şu piyasada iyi, en fazla 12 bin bandını gördüm son aylarda, tekrar iner mi bilemem. XH9096 ile XH9077 aynı modeldir. 9077 sadece renk olarak gri çerçeve kullanır. Dediğiniz tüm özellikler var, daha fazla teknik ayrıntı için bu linke bakabilirsiniz.https://www.displayspecifications.com/en/model/0e871fa8
  • Sony 65xh9077 12500 tl Samsung 65q80t 13.000 tl ( 800 tl de paracard iadesi var) Hangisini alalım ?

• 
Sayfa: önceki 34213422342334243425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.