Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3421. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Autotruble , ahmdd , ahmdd , ciyomiyo Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 17 Misafir - 20 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.009
Cevap
1.327
Favori
4.688.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34193420342134223423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar, acil olmamakla birlikte yaklaşık 5 bin tl'lik bütçe ile tv bakıyorum bugünlerde. acil olmadığı için beklememi mi tavsiye edersiniz yoksa bir an önce almalı mıyım? fiyatların daha yukarı gitme ihtimali var mı sizce döviz artmadığı sürece?

• Zamana Sıkışmış Z kullanıcısına yanıt
    Dogrudur hocam alanlardan birisi benim 7600e geldi .cok memnunum tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zamana Sıkışmış

75tu8000'ya da bakın Tu8500 ile arasında fark yok neredeyse ve 75 inç. fiyatlar yükseldi ama tekrar 12 bin bandına inecektir.

Eyvallah hocam, Samsung 65q70t alarak arayışı noktaladım. 700 tl hediye çeki ile birlikte 10.100 TL'ye geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Balkonda kullanmak için 32lik veya daha altı bir tv önerisi olan var mı? Fhd olursa çok iyi olur...

• fbyram kullanıcısına yanıt

Vestelin ucuz ürünleri var 22 inç 1500 TL full hd - uydu alıcılı.

• Cihan kullanıcısına yanıt

İyi mi vestel hocam? Görüntü kalitesi vs nasıldır?

• fbyram kullanıcısına yanıt

tatmin etti.

mi stick takıp devam ettim iş görüyor.

• Cihan kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim  

Hocam selamlar local dimming özelliğini bu kadar önemli yapan nedir, mesela ben LG 65nano916 veya 65nano866 veya Samsung Q70T 65" düşünüyorum, bu modeller arasında kaldım ve local diming ile ilgili bir bilgiye ulaşamadım yardımcı olabilir misiniz? Veya 12 bin TL civarında bana önerebileceğiniz bir model var mıdır?

• poisofn P kullanıcısına yanıt
    Hocam bi ayda fiyatlar çok arttı, 12 bin bandında çok güzel Full Array, Local dimmin özellikli 100 herz bi tv bulunabilirken şuan piyasada maalesef yok bu fiyata. Ama tekrar inecek, sürekli bir dalgalanma var takipte kalın. Local dimmin yerel karartma olarak geçiyor. Edge led ise kenar aydınlatma demek. Full array ise arkadan aydınlatma da full kaplama anlamına geliyor. Özellikle direk led ve mümkünse local dimmin özellikli full array bir panel bakın, edge ledleri tavsiye etmiyorum. Bu video da local dimmin FALD bir panel ile kenar aydınlatmalı tv farkını anlatıyor.https://www.youtube.com/watch?v=pqrOoGfnHSk&feature=youtu.be

• mutu07 M kullanıcısına yanıt
    Hocam tv teslim aldıysanız tecrübeleriniz nedir.
  • Herkese merhaba
    Ben de iki TV arasinda kaldım
    LG 49un7100
    LG 50un8100
    4900 civarı fiyatlar
    Var mı onerisi olan?

• brnbry kullanıcısına yanıt
    65 inç için konuşursam, 12 bin bandına inerse xh9096 daha makul bir seçenek, 80t ise yansıtma, kenar görüş açılarında daha iyi olması bakımından daha avantajlı. Diğer özellikleri bir artı bir eksi aynı. Kronik sorun olmayan marka yok maalesef. O yüzden kıstasınız bu olursa tv bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zamana Sıkışmış -- 9 Mart 2021; 23:54:34 >
  • westernblew kullanıcısına yanıt
    Lg nin 75 inç modeli IPS panel. 70 inç modeli ise VA panel. Alırken buna da dikkat edin

Arkadaşla baya bi baktık bu iş baya zormuş

en sonunda 7700 liraya 70un71006 modelini aldık

akıllı kumanda da hediye verdiler F/P gibi göründü günümüze umarım memnun kalırız

Bugün canlı gördüm bu tvyi, YouTube performansına da baktım ve gayet de beğendim. Philips pus8505 serisine göre baya iyi geldi. Hayırlı olsun bence de fiyat performans olarak çok iyi bir tercih
    Çok teşekkür ettim hocam

70 inç 7700 75 olan 10 bindi

Aslında Samsung 65TU8500 ı da F/P olarak çok beğendim fiyatı 8 bindi 75” 12 bin arada çok fiyat farkı var

Fakat 70” olsun büyük alalım dedim canlı bakınca daha da hoşumuza gitti
    75 inç ips panel ve kontrast olarak iyi bir görüntü veremeyebilir, 70 inç va panel olduğu için iyi bir tercih olmuş.
  • merhaba sevgili arkadaşlar, forumdaşlar,

4 metre uzaklıktan seyredilecek şekilde bir tv arıyorum. şu an 32 inç vestel kullanıyoruz evde. 4 metre uzaktan tvye büyüteçle bakmak gerekiyor adeta :) gözümde tembellik olduğu için çok zorlanıyorum. Dolayısıyla oldukça büyük bir tvye ihtiyacım var. bütçem 10.000 tl. 65-75 inç arası tvlere baktım, fakat anladığım kadarıyla 50 hz dışında pek bir seçenek yok sanırım. 50 hz de 55 inç üzerinde görüntüyü çamura çeviriyormuş. hdrdi, 100 hzdi, va paneldi, vıttırı vızzıktı derken ekran başında kaldım gene. tv ps4 ve pcye bağlı olarak kullanılacak. yani sadece monitör görevi görsün istiyorum. işletim sistemiydi, kanal geçişiydi, futbol müsabakalarıydı falan beni ilgilendiren konular değil. ps4 oyunları, 1k, 4k filmler, youtube videoları ve göz egzersizlerim için (göz tembelliği için ekranı tam karşıma alıp oyun oynamam gerekiyor. sağlık için oyun oynamak gibi bir lüks yok sanırım :) ) kullanacağım. kullanılacağı oda genellikle black out perdelerin çekili olduğu, güneşin pek uğramadığı bir oda. var mıdır acaba bu kriterleri sağlayan bir tv? şimdiden teşekkür eder, hayırlı forumlar dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zamana Sıkışmış

Hocam tv teslim aldıysanız tecrübeleriniz nedir.

Evet hocam ürünü bir aydır kullanıyorum aşağı yukarı şuana kadar keşke şunu mu alsaydım demedim hiç. Oldukça memnunum fiyatına göre değerlendirdiğimizde zaten çok iyi bir Tv. Aşağıdaki linkte 1 ay önce yaptığım yorum mevcut.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/147773813

Aşağıdaki linkte ise açılardan çektiğim fotoğraflar mevcut.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/147775176

Ürünü gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Doların yine yükseldiği bu dönemde 7000li rakamlara denk getirirseniz mutlaka değerlendirin.

• 
Sayfa: önceki 34193420342134223423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.