Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
88.168
Cevap
1.337
Favori
4.695.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
28. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 33233324332533263327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dark.king

Bir çok kişi benimle aynı fikirde olacaktır. Neredeyse aynı fiyatta bu iki cihazdan birini seç deseler Sony'i alırdım. Bunlara denk Q80t var ancak o tarafta ciddi indirimler olmuyor malesef bu kadar.

Tercih sizin, iyi düşünün kararınızı verin. Saygılar.  

Alıntıları Göster

Teşekkürler hocam :)

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    8200 nerede nasıl geliyor bu TV?
  • Class teacher C kullanıcısına yanıt
    siz soyleyince baktim ama para karti sadece samsung.com.tr de varmis bu model de iade listesinde yok. farkli bir bilginiz var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknikgorus kullanıcısına yanıt

Gg da kazananlar kulübüne özel hatta 8159 a geliyor hatta 75 de bonus nerdeyse 8 e indi oldu TV Tavsiyeleri [ANA KONU] 

https://www.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/sony-55xh9096-55-139-ekran-4k-uhd-android-smart-tv_pdp_619913169

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 26 Kasım 2020; 19:23:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bariscapt B kullanıcısına yanıt

teknosa'da 250 daha düşük fiyata var, 7.749 lira ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

teknosa'da 250 daha düşük fiyata var, 7.749 lira ...

Farkettim internette de daha ucuz var
    70 inch olmasına rağmen fiyat uygun geldi ondan sordum nasıl bilirsiniz diye
  • 500 tl de hediye çeki var

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark.king

Teknik özellikler olarak nano916 kağıt üzerinde dolu dolu bir tv olabilir ama siyah ve renk kalitesi bir tv için en önemli kriterdir bana göre.

Yoksa Nano916 hdmi 2.1 çıkışıyla, 100 hz tazeleme hızıyla, Fald olmasıyla LG'nin tepe 4k lcd modeli, daha iyisi yok.

Ama dediğim gibi televizyonun amacı resim ve video göstermek, bundan dolayı da siyah ve diğer renklerin kalitesi en büyük etken. Bu şahsi fikrim benim, katılmayan olabilir tabiki.

Tavsiyem, oyun ve yüksek kalite film, video tüketen biriyseniz ips almamanız yönünde olur. Almayın da demem, belki sizi tatmin edecektir bu haliyle.

Lg'de zaten diyor ki, kağıt üzerindeki verilerin üzerine iyi siyah ve renkler istiyorsan senin için Oled Tv'lerim var diyor.  

Alıntıları Göster

Lg nano9 Fald olsa ne olur 2.1 olsa ne

Altı üstü kontrast ve siyah yoksunu ips panel..

Şahsen ben tam 9bin lirayı bu vasat ips panele vereceğime

Ya şuan indirimde olan Sony 55Xh9096

Yada limiti biraz daha artırıp Samsung 55Q80T alırdım

@ManJaQ_Blade

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 26 Kasım 2020; 19:52:50 >

• 55 inç Tu8000 ile tu8500 arasındayım. Okuduğum yorumlara göre 8500 biraz sorunlu. (8000'e göre)

Sırf şu akıllı kumandası yüzünden lg ye bakıyordum ama va panel olması nedeniyle 8000 veya 8500 alacak gibiyim.

Dizi-film için alacağım. 50 hz sorun olmaz diye düşünüyorum.

Yine de bu fiyat bandında önerisi olan varsa tavsiyelere açığım.

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Lg nano9 Fald olsa ne olur 2.1 olsa ne

Altı üstü kontrast ve siyah yoksunu ips panel..

Şahsen ben tam 9bin lirayı bu vasat ips panele vereceğime

Ya şuan indirimde olan Sony 55Xh9096

Yada limiti biraz daha artırıp Samsung 55Q80T alırdım

@ManJaQ_Blade

Alıntıları Göster

Kağıt üzerinde dolu bir tv diye belirttim zaten. Bana göre de çok iyi bir tv değil kesinlikle zaten.

• 50QE60 her yerde 5.899,00 TL olmuş ama mağazalarda olmaması soru işareti yarattı bende

• quote:

Orijinalden alıntı: bariscapt

Fiyat güzel inmiş nasıl sizce

yuh olsun bir tv den 5.500 tl indirimmi olur, hadi oldu yinemi zararına satacaklar, demekki indirimli fiyattanda 1.000 tl kar etseler, başlangıç fiyatından 5.500+1,000=6.500 tl kar alıyormuşlar..Yuh olsun böyle bir zihniyete.

• yimust kullanıcısına yanıt
    70 inç o tvnin ederi asla 5 haneli rakama ulaşmamıştır. İster eski fiyat diye 50 bin yazsın. Tüm mağazaların yaptığı olay bu. Yılın normal bir zamanında 7500 e satılan ürün
    kampanya zamanı yaklaştığında ürünü önce 8000 e çekiyorlar. Ardından kampanya zamanı 8999 tl yerine 7499 tl diye etiket koyuyorlar. Halbuki aylarca o ürün 7500 e satıldı. Çook istisna birkaç ürün dışında A ürününü yıl içinde uyguna alabilirsin. Kampanya döneminde firmaların gayesi tanınırlığını ,popürleğini arttırmak için elindeki parayı indirim yerine reklama harcaması. Müşteri odaklı hareket etmek gibi bi gayeleri yok. 5 dkda 1 reklam veren firma 5 liralık üründe 1 lira indirimi çok görüyor. 😒
  • https://www.sikayetvar.com/samsung/samsung-qe-50q60t-50-125-cm-4k-uhd-smart-qled-tv-hic-memnun-kalmadim

Samsung QR60t için artık üretilmeyeceği söylendi demiş bu kişi. Bu konuda bilgisi olan.

• 50tu8000 model sahibiyim. Tvyi kapatınca ara sira kıt kıt sesler(içinden)i gelmekte. Bazen kısa süre içın sıklaşabiliyor. Normal midir?

• 50Q60T'yi az önce amazon'dan aldım. Salı günü gelecek heyecanla bekliyorum.

Yorumlarda şöyle demişler "Amazon bir şey yazmamış ama kurulum için Samsung servisi geliyor."

Bu bilgi doğru mu? Samsung'dan birini aramam gerekir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Class teacher

70 inç o tvnin ederi asla 5 haneli rakama ulaşmamıştır. İster eski fiyat diye 50 bin yazsın. Tüm mağazaların yaptığı olay bu. Yılın normal bir zamanında 7500 e satılan ürün
    kampanya zamanı yaklaştığında ürünü önce 8000 e çekiyorlar. Ardından kampanya zamanı 8999 tl yerine 7499 tl diye etiket koyuyorlar. Halbuki aylarca o ürün 7500 e satıldı. Çook istisna birkaç ürün dışında A ürününü yıl içinde uyguna alabilirsin. Kampanya döneminde firmaların gayesi tanınırlığını ,popürleğini arttırmak için elindeki parayı indirim yerine reklama harcaması. Müşteri odaklı hareket etmek gibi bi gayeleri yok. 5 dkda 1 reklam veren firma 5 liralık üründe 1 lira indirimi çok görüyor. 😒

tv nasıl bir tv sizce sanırım va panel ,indirimi boşveririsek fiyat iyi gibi o boyut için samsung tu8500 de 8500 tl ye satılıyor aynı magazada 500 tl indirim çeki var 8 bine geliyor yani ikisi de va panel aradıgım gibi birisine karar kılıcam lg nin büyüklüğü cezbetti heybetli baya

• quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

50Q60T'yi az önce amazon'dan aldım. Salı günü gelecek heyecanla bekliyorum.

Yorumlarda şöyle demişler "Amazon bir şey yazmamış ama kurulum için Samsung servisi geliyor."

Bu bilgi doğru mu? Samsung'dan birini aramam gerekir mi?

Evet aramanız gerekiyor. Kargodan gelince hiç açmadan kutuda yırtık ve darbe var mı diye bakacaksınız sonra hiç açmadan servisi arayın. Size ne zaman geleceklerini söyleyecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 26 Kasım 2020; 21:17:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: superoid

50tu8000 model sahibiyim. Tvyi kapatınca ara sira kıt kıt sesler(içinden)i gelmekte. Bazen kısa süre içın sıklaşabiliyor. Normal midir?

50 hz netflix de sıkıntı yaratıyor mu hocam

• 
Sayfa: önceki 33233324332533263327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.