Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
68.420
Cevap
938
Favori
3.452.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 8177
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 938
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dallass (7509 mesaj) RNNN (4636 mesaj) i_brahi_m (1579 mesaj) lordford50 (1029 mesaj) brknil06 (993 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (28194 mesaj) Mobil (29617 mesaj) Tablet (1858 mesaj) Mini (1641 mesaj) Uygulama (5884 mesaj)
  • @
151 oy
Öne Çıkar
Giriş
    804 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ManJaQ_Blade

LG 8050TL, Sony ise 8250TL olarak buldum. Kararsızlık çok kötü gerçekten. Aldıktan sonra pişmanlık yaşamayız umarım. :)

Bir çok kişi benimle aynı fikirde olacaktır. Neredeyse aynı fiyatta bu iki cihazdan birini seç deseler Sony'i alırdım. Bunlara denk Q80t var ancak o tarafta ciddi indirimler olmuyor malesef bu kadar.

Tercih sizin, iyi düşünün kararınızı verin. Saygılar.  

• Yüzbaşı
    859 Mesaj
    Fiyat güzel inmiş nasıl sizce

• Binbaşı
    1328 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dark.king

Bir çok kişi benimle aynı fikirde olacaktır. Neredeyse aynı fiyatta bu iki cihazdan birini seç deseler Sony'i alırdım. Bunlara denk Q80t var ancak o tarafta ciddi indirimler olmuyor malesef bu kadar.

Tercih sizin, iyi düşünün kararınızı verin. Saygılar.  

Alıntıları Göster

Teşekkürler hocam :)

|
    |
  • Çavuş
    44 Mesaj

8200 nerede nasıl geliyor bu TV?
    |
    |
    i_brahi_m kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2168 Mesaj

siz soyleyince baktim ama para karti sadece samsung.com.tr de varmis bu model de iade listesinde yok. farkli bir bilginiz var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Class teacher kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3733 Mesaj

Gg da kazananlar kulübüne özel hatta 8159 a geliyor hatta 75 de bonus nerdeyse 8 e indi oldu  

https://www.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/sony-55xh9096-55-139-ekran-4k-uhd-android-smart-tv_pdp_619913169

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 26 Kasım 2020; 19:23:45 >
    |
    |
    teknikgorus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    9264 Mesaj

teknosa'da 250 daha düşük fiyata var, 7.749 lira ...

|
    |
    bariscapt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    859 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

teknosa'da 250 daha düşük fiyata var, 7.749 lira ...

Farkettim internette de daha ucuz var
    70 inch olmasına rağmen fiyat uygun geldi ondan sordum nasıl bilirsiniz diye
    |
    |
    Bahsedilenler: Bayberty
  • Yüzbaşı
    859 Mesaj
    500 tl de hediye çeki var

|
    |
  • Yarbay
    8261 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: dark.king

Teknik özellikler olarak nano916 kağıt üzerinde dolu dolu bir tv olabilir ama siyah ve renk kalitesi bir tv için en önemli kriterdir bana göre.

Yoksa Nano916 hdmi 2.1 çıkışıyla, 100 hz tazeleme hızıyla, Fald olmasıyla LG'nin tepe 4k lcd modeli, daha iyisi yok.

Ama dediğim gibi televizyonun amacı resim ve video göstermek, bundan dolayı da siyah ve diğer renklerin kalitesi en büyük etken. Bu şahsi fikrim benim, katılmayan olabilir tabiki.

Tavsiyem, oyun ve yüksek kalite film, video tüketen biriyseniz ips almamanız yönünde olur. Almayın da demem, belki sizi tatmin edecektir bu haliyle.

Lg'de zaten diyor ki, kağıt üzerindeki verilerin üzerine iyi siyah ve renkler istiyorsan senin için Oled Tv'lerim var diyor.  

Alıntıları Göster

Lg nano9 Fald olsa ne olur 2.1 olsa ne

Altı üstü kontrast ve siyah yoksunu ips panel..

Şahsen ben tam 9bin lirayı bu vasat ips panele vereceğime

Ya şuan indirimde olan Sony 55Xh9096

Yada limiti biraz daha artırıp Samsung 55Q80T alırdım

@ManJaQ_Blade

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 26 Kasım 2020; 19:52:50 >

• Binbaşı
    1052 Mesaj

55 inç Tu8000 ile tu8500 arasındayım. Okuduğum yorumlara göre 8500 biraz sorunlu. (8000'e göre)

Sırf şu akıllı kumandası yüzünden lg ye bakıyordum ama va panel olması nedeniyle 8000 veya 8500 alacak gibiyim.

Dizi-film için alacağım. 50 hz sorun olmaz diye düşünüyorum.

Yine de bu fiyat bandında önerisi olan varsa tavsiyelere açığım.

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    804 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Lg nano9 Fald olsa ne olur 2.1 olsa ne

Altı üstü kontrast ve siyah yoksunu ips panel..

Şahsen ben tam 9bin lirayı bu vasat ips panele vereceğime

Ya şuan indirimde olan Sony 55Xh9096

Yada limiti biraz daha artırıp Samsung 55Q80T alırdım

@ManJaQ_Blade

Alıntıları Göster

Kağıt üzerinde dolu bir tv diye belirttim zaten. Bana göre de çok iyi bir tv değil kesinlikle zaten.

|
    |

• Yarbay
    15162 Mesaj

50QE60 her yerde 5.899,00 TL olmuş ama mağazalarda olmaması soru işareti yarattı bende

|
    |
  • Yarbay
    3608 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bariscapt

Fiyat güzel inmiş nasıl sizce

yuh olsun bir tv den 5.500 tl indirimmi olur, hadi oldu yinemi zararına satacaklar, demekki indirimli fiyattanda 1.000 tl kar etseler, başlangıç fiyatından 5.500+1,000=6.500 tl kar alıyormuşlar..Yuh olsun böyle bir zihniyete.

• Yüzbaşı
    797 Mesaj

70 inç o tvnin ederi asla 5 haneli rakama ulaşmamıştır. İster eski fiyat diye 50 bin yazsın. Tüm mağazaların yaptığı olay bu. Yılın normal bir zamanında 7500 e satılan ürün
    kampanya zamanı yaklaştığında ürünü önce 8000 e çekiyorlar. Ardından kampanya zamanı 8999 tl yerine 7499 tl diye etiket koyuyorlar. Halbuki aylarca o ürün 7500 e satıldı. Çook istisna birkaç ürün dışında A ürününü yıl içinde uyguna alabilirsin. Kampanya döneminde firmaların gayesi tanınırlığını ,popürleğini arttırmak için elindeki parayı indirim yerine reklama harcaması. Müşteri odaklı hareket etmek gibi bi gayeleri yok. 5 dkda 1 reklam veren firma 5 liralık üründe 1 lira indirimi çok görüyor. 😒
    |
    |
    yimust kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    15162 Mesaj

https://www.sikayetvar.com/samsung/samsung-qe-50q60t-50-125-cm-4k-uhd-smart-qled-tv-hic-memnun-kalmadim

Samsung QR60t için artık üretilmeyeceği söylendi demiş bu kişi. Bu konuda bilgisi olan.

|
    |
  • Teğmen
    197 Mesaj
    50tu8000 model sahibiyim. Tvyi kapatınca ara sira kıt kıt sesler(içinden)i gelmekte. Bazen kısa süre içın sıklaşabiliyor. Normal midir?
  • Yüzbaşı
    788 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    sir.eko

|
    |

• Yarbay
    10668 Mesaj

50Q60T'yi az önce amazon'dan aldım. Salı günü gelecek heyecanla bekliyorum.

Yorumlarda şöyle demişler "Amazon bir şey yazmamış ama kurulum için Samsung servisi geliyor."

Bu bilgi doğru mu? Samsung'dan birini aramam gerekir mi?

• Yüzbaşı
    859 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Class teacher

70 inç o tvnin ederi asla 5 haneli rakama ulaşmamıştır. İster eski fiyat diye 50 bin yazsın. Tüm mağazaların yaptığı olay bu. Yılın normal bir zamanında 7500 e satılan ürün
    kampanya zamanı yaklaştığında ürünü önce 8000 e çekiyorlar. Ardından kampanya zamanı 8999 tl yerine 7499 tl diye etiket koyuyorlar. Halbuki aylarca o ürün 7500 e satıldı. Çook istisna birkaç ürün dışında A ürününü yıl içinde uyguna alabilirsin. Kampanya döneminde firmaların gayesi tanınırlığını ,popürleğini arttırmak için elindeki parayı indirim yerine reklama harcaması. Müşteri odaklı hareket etmek gibi bi gayeleri yok. 5 dkda 1 reklam veren firma 5 liralık üründe 1 lira indirimi çok görüyor. 😒

tv nasıl bir tv sizce sanırım va panel ,indirimi boşveririsek fiyat iyi gibi o boyut için samsung tu8500 de 8500 tl ye satılıyor aynı magazada 500 tl indirim çeki var 8 bine geliyor yani ikisi de va panel aradıgım gibi birisine karar kılıcam lg nin büyüklüğü cezbetti heybetli baya

Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.