Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
88.009
Cevap
1.327
Favori
4.687.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33213322332333243325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alabilirseniz Samsung Q60T

Sony XG8096 de fena değil
  • Arkadaşlar max 6-7 bin bütce ile televizyon bakıyorum.

Film ve oyun amaçlı, philips amblight çok hoşuma gidiyor, fakat baktıklarımın hepsi 50hz. 100 Hz olan amblight tv varmı?

Şunu alasım var;

https://www.amazon.com.tr/dp/B08CL7YT8Z/ref=asc_df_B08CL7YT8Z1604284380000/?tag=spydrop-20&creative=380333&creativeASIN=B08CL7YT8Z&linkCode=asn&ie=UTF8&psc=1&th=1

Oyunda ve aksiyon filmlerinde üzermi acaba?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokaykac

Alabilirseniz Samsung Q60T

Sony XG8096 de fena değil

Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

Arkadaşlar max 6-7 bin bütce ile televizyon bakıyorum.

Film ve oyun amaçlı, philips amblight çok hoşuma gidiyor, fakat baktıklarımın hepsi 50hz. 100 Hz olan amblight tv varmı?

Şunu alasım var;

https://www.amazon.com.tr/dp/B08CL7YT8Z/ref=asc_df_B08CL7YT8Z1604284380000/?tag=spydrop-20&creative=380333&creativeASIN=B08CL7YT8Z&linkCode=asn&ie=UTF8&psc=1&th=1

Teşekkürler.

bende tv arayışı içindeyim şuan 55puk7100 var philips android tv sevmediğiğim ve daha büyük ekran aradıgım için başka tv alıcam bunu da satmayı düşünüyorum hiç bir sıkıntısı olmayan cihaz 3500 tl ye vermeyi planlıyorum ambilight dediniz diye size yazdım yanlış anlamayın 2.el almak isterseniz diye ama hertz olayını bilmyirum 100 mü 50 mi

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

Arkadaşlar max 6-7 bin bütce ile televizyon bakıyorum.

Şunu alasım var;

Teşekkürler.

Üst sınıf TV'lerde 100 hz olmakta onlarda en az 10 bin den başlıyor

• jagatai J kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam, annem ve babama aldığımdan en önemlisi bu gerçekten.

• Samsung öğretmenlere %10 indirim yapıyormuş. (Emekli olmuş öğretmenler katılamıyor) Ama TV'ler kampanyaya dahil değilmiş.

• Evde 40 gündür TV yok. İptvden belgesel, dizi ve maç izleyeceğim. Bütçeme uygun ağız tadıyla izleyeceğim bir TV bulamadım. 😩 ya gölgelenme sorunu yok topta iz sorunu vs. İptvden maç izleyipte şu TV den çok memnun kaldım diyen biri var mı?
  • Class teacher C kullanıcısına yanıt

Hocam 55xh9096 eğer bütçe uygunsa 8200 e geliyor bak istersen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam defalarca belirttim, buradaki yorumlari okumayin hiç gidin beğendiğinizi alın, zaten obsesif değilseniz yüzde 90ini beğeneceksiniz :D buraya bakan adam TV fikan alamaz, örnekleri çok forumda. Bende forumun günah keçisi var, 65tu8500, beklentisi düşük, düz kullanıcı da değilim ve gayet memnunum, kaynağınız iyiyse topta iz filan da görmezsiniz maçlarda.

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    Hiç sony incelememiştim. Zaten piyasada sony cihaz satan yer neredeyse hiç yok. Yüzeysel özelliklerine baktım. Güzel ürün. Q70den iyi Q80 seviyesine yakın bir cihaz gibi duruyor. Tvyi naptın sattın mı?
  • orhanyıldız kullanıcısına yanıt

8.200 TL ye çıkabilirseniz Sony 55XH9096 güzel seçim olabilir. Bugün yarın fiyatlara bakmanızda fayda var. Taksitli alacaksanız çok ta yormayabilir aradaki fark.

• erolalper E kullanıcısına yanıt
    Kaynağım iyi.
    50tu8000 favorilerimden. Bakalım yarına kadar biraz daha kafa kurcalayım. En kötü tu8000 i alıp bu işi sonlandıracağım.

Sende mi be ya TV Tavsiyeleri [ANA KONU] beni bu hale kim getirdi biliyorsun bana laf atmayana atmam işim olmaz ama ipin ucu kaçmıştı mecbur cevap vermek zorunda kaldım.

• Samsung'da sırf şu para kart olayından dolayı çok indirim olmuyor sanırım. 10 bin liralık tv de 800 lira kart vereceğine bin lira indirim yapsa daha iyi kesinlikle. İki ay sonra göndermesi de cabası.

Hocam öyle bir gaz verildi ki yanlış anlaşılma olmasın brodway bize öve öve bmw audi gibi lanse edildi gele gele bi geldi eee bu brodway mış dedik ister istemez tabiki hayal kırıklığı oldu. Herkes fhd yi beğenirken biz 4k ya burun kıvırır olduk.

• Amazondan SAMSUNG-QE50Q60TAUXTK alsam. Bitmeden yakala demişler. ₺5.899,00 şuan fiyatı 7 saat sonra 6.125 TL olacak.

Ama bana destek çıkacak aile fertleriyle konuşmam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 26 Kasım 2020; 16:42:35 >

55XH9096 modelini ben de hiç incelememiştim ama en güzel indirim bu TV'ye yapıldı sanırım. Bu modelin eksi ve artılarını paylaşabilecek kimse var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: ManJaQ_Blade

55XH9096 modelini ben de hiç incelememiştim ama en güzel indirim bu TV'ye yapıldı sanırım. Bu modelin eksi ve artılarını paylaşabilecek kimse var mıdır?

Artıları:

Full array local dimming olması

VA Panel

Gerçek 100 HZ Panel

Hdmi 2.1 desteği, Güncelleme ile gelecek VRR, ALLM destekleri (PS5 için tavsiye edilen en iyi sony tv)

HDR10 ve dolby vision desteği

Rakibi diyebileceğimiz Q80t'ye göre ciddi ucuz fiyatı

Eksileri

Ses çıkışı düşük

Görece düşük parlaklık (HDR içerik için özellikle). Kimine göre yeterli gelebilir.

Her led tvde olabilecek ölü piksel, blooming ve banding sorunları. Eksi demek doğru olmayabilir çünkü her tv'de olan şeyler değil.

Atladığım şeyler illaki vardır ama kafada bir iki fikir oluşmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark.king -- 26 Kasım 2020; 17:8:32 >

• TV'leri inceleyen sitede bir şey okudum kafam yine karıştı. TU8000 tepki süresi Q60TA dan daha iyi demişler bir de Q60TA da Hareket bulanık görünüyor demişler.

Neyse. Bana destek çıkacak aile fertleri ile konuşabilirsem Q60 alabilirim. Konuşamazsam vatan indirimlerini bekleyeceğim mecbur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 26 Kasım 2020; 17:13:2 >
  • 
Sayfa: önceki 33213322332333243325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.