Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: karaoghlu , baymore Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
88.195
Cevap
1.337
Favori
4.696.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
89. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 33163317331833193320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanlış biliyorsam düzeltin.
    LG 50 inç UN serisi cihazlar VA panel.
    Samsung 50 inç TU serisi cihazlar VA panel.

Önerim
    Alacaksan
    50un 7300 ve üzeri
    50tu8000 ve üzeri almanız yönünde.
    Bu cihazlar kampanyalarla 4700-5200 TL arasında alınabilir.
  • 55TU8000 Bakıyorum bende film/tivibu netflix için.

Kötü mü diyosunuz, q60t mi zorlanmalı sizce.

Şu tv iyidir sorunsuzdur diye bişey bulamadım o kadar araştırdm.

qledlerde de burn sıkıntısı oluyomuş herhalde.

lg nanocelle baktım , ips para verilmez deniyor.

Varsa tavsiyeniz sevinirim. Bide ek olarak internetten samsung almak için mm,teknosa,

amazon,hb satıcı kendileriyken ve samsungun kendi satıcısı olduğu n11 vs dışında

güvenilir site var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infest06 -- 25 Kasım 2020; 11:0:8 >
  • infest06 kullanıcısına yanıt
    Avrupa elektronik ve turkuaz Ankara güvenilir satıcılardır Samsung bayisi bunlar. Çeşitli sitelerde satışları var. Özellikle Qled 60R bulabilirseniz düşünmeyin bence.
  • darkerdi kullanıcısına yanıt
    VA
  • S.a diğer konuya da yazdım ama gören olmaz diye buraya da yazmak istedim. 55mu8000 kullanıcısıyım 1280 güncelleme mevcut. Sitede 1280.5 güncelleme dosyaları bulunuyor. Otomatik güncelleme alıyordu TV sanırım bunu almamış. Bunlar birbirinden farklı güncelleme sanırsam. Başka bir sorum ise güncelleme dosyaları Os ve Windows olarak iki adet var sitede. Bunlardan hangisini yüklemem gerek. Acil bilgi verirseniz sevinirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epeydir takip ediyorum bu konuyu fakat hiçbir tv için satın alan 10 kişiden 6sı iyi demedi yüzde50 memnuniyet oranını geçen olsa ona yöneleceğim ama tam birileri güzel bir şey söylemeye başlıyor bi model hakkında ardından arızalar hatalar vs. 6-7 bin tl civarına alacak tv bulamamak çok kötü gerçekten.

• Merhaba herkese Beko %50 indirim çeki ile bu tv 4000’e geliyor. Sizce nasıl bir tv?https://www.beko.com.tr/4k-uhd-pro/b65-a-955-a-tv-ve-tv-unitesi
  • infest06 kullanıcısına yanıt

Vatanbilgisayar'ın sitesi var. Ama 27 Kasım akşamını bekleyin o gün indirimler olacak deniyor.

• Parlaklığı yetersiz denen Tu8000 ekranı bu videoda gayet parlak. Bir dakika bu UN Diye bir modelmiş. Ülkemiz de satılan UE. Yalnız bu herkesin incelemesinden söz ettikleri

rtings adlı sitenin incelediği modelde Samsung UN55TU8000FXZA adlı model. Ülkemiz de satılan ise Samsung UE50TU8000UXTK adlı model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 25 Kasım 2020; 12:51:49 >

• o kodlar bölgeyle alakalı hocam sadece..birde size göre bu videodaki tv parlaksa boşa araştırmayın bu konuyu yanında başka tv olmadığı için öyle geliyor size..

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Class teacher

Yanlış biliyorsam düzeltin.
    LG 50 inç UN serisi cihazlar VA panel.
    Samsung 50 inç TU serisi cihazlar VA panel.

Önerim
    Alacaksan
    50un 7300 ve üzeri
    50tu8000 ve üzeri almanız yönünde.
    Bu cihazlar kampanyalarla 4700-5200 TL arasında alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bariscapt -- 25 Kasım 2020; 13:41:33 >

• TV Tavsiyeleri [ANA KONU]
  • birde parlaklık olarak psikolojikmi bilmiyorum ama tu8000 modeli tu8500 den bir tık daha parlak geliyor benim gözüme

• RNNN kullanıcısına yanıt
    İkisinden birini alacak olsanız hangisini alırsınız?
    50un7300 mü 50tu8000 mi?
  • Class teacher C kullanıcısına yanıt

un7300 tr de yok bildiğim kadarıyla kendime alacak olsam un8100 alırdım iki tv aşağı yukarı aynı performansta ikisi arasındaki farklar bana göre lg bir tık daha parlak yansıma bir tık daha iyi kumanda iyi direct led artısı var tu8000 de olan renklerdeki bariz bantlanmayı ben bu modelde görmedim tu8000 tek artısı bana göre siyahlar un8100 görüntü modları hem daha geniş hemde daha doğru ayarlanmış tu8000 e göre tu8000 de karanlık gereğinden fazla doygun renkler var standart modda bile bunlar benim kişisel fikrim siz izleyip tu8000 daha çok beğenebilirsiniz bu tv leri almadan önce mutlaka görün

• Merhaba dostlar,

Öğrenci evindeyim ve aile evinin mutfağından çarptığım 22inç lik SEG Hd led tvyi kullanıyorum. Yaklaşık 3 senedir bu televizyonu kullanıyorum. Ne bir ölü piksel ne gölgelenme hiçbir arızası olmadı. Renkleri, sesi, uydu alıcısı falan muhteşem. Şimdi ekran küçük geldiği için 32inç bir tv almak istiyorum.

Online alışveriş sitelerinde 1000-1300 skalasında bir sürü tv var ama hepsi axon, telekum gibi hiç duymadığım markalar. Sorun yaşamak istemiyorum. Sizce bu fiyata en iyi hangi tvyi alabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan'da 43'' olan Tu8000 fiyatı 4.299 TL düşürülmüş. Umarım 50'' olanda düşer biran önce. İkisi arasında önceleri 400 tL fark vardı şimdi 1.100 TL çıkmış fark.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Vatan'da 43'' olan Tu8000 fiyatı 4.299 TL düşürülmüş. Umarım 50'' olanda düşer biran önce. İkisi arasında önceleri 400 tL fark vardı şimdi 1.100 TL çıkmış fark.

tu serisinde genel kanı iyi sanırım ben 65 tu peşindeyim

• Tcl 55 inch qled olan 6000 civarı. 50 hz mi bu tv? O fiyatlarda film ve ps5 için daha uygun bir 55inch öneriniz olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tu8000-8500 modellerini düşünen arkadaşlar kesinlikle biraz kendini zorlayıp q60t alsın derim q60t modelinde böyle bi görüntü görebilirsiniz ama tu8 serisinde göremezsiniz..

• 
Sayfa: önceki 33163317331833193320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.