Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
23 Misafir (2 Mobil) - 21 Masaüstü2 Mobil
5 sn
88.204
Cevap
1.336
Favori
4.697.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
57. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 33143315331633173318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ya cihazdan cihaza değişiyor, ya da başka bir açıklaması yok, ben de ışık altında bile parlaklığı kisiyorum çünkü çok ışık ışıl oluyor, karanlıkta daha da kisiyorum. Gerçi otomatik parlaklık da iyi iş görüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt

Hocam zenginlikle alakası yok piyasa nerelere geldi haberiniz yok mu giriş seviyesi dediğiniz panel 6 bin olmuş buna göre 8 10 bin artık normal sayılıyor.

Hocam size saldırdığımız yok bu dedğinizin aynısı oldu ben 2 3 binlik bir şey alacakken o değil bu derken 4600 le zor çıktım işin içinden siz düşünün gerisini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 24 Kasım 2020; 18:16:55 >
  • erolalper E kullanıcısına yanıt

Biraz da burada beklentiler devreye giriyor. Kimine q95t'nin parlaklığı düşük, kimine de q60t'nin parlaklığı yüksek gelir. Benim şahsi düşüncem tu8500 parlaklığı düşük bir tv ve fiyatına göre yetersiz bir tv. Uygun fiyattan satılsa en çok satılan modellerden biri bile olabilir.

• Toshiba 49LL2A63DT kodlu televizyonu aldım bugün a101'den. çok fazla ve ultra beklentilerim yok televizyondan 123 ekran olması ve netflix desteklemesi cezbetti beni. hata mı ettim acaba? vestel üretimiymiş ben hakiki japon toshiba sanıyordum. kullanan var mı? servis yarın kuracak

• quote:

Orijinalden alıntı: dark.king

Yaklaşık 2 ay kadar Tu8500 tecrübem oldu. İki ay boyunca aralıksız, izlediğim her gün bir ayar yapmaya uğraştım. Parlaklık ayarı, renk ayarı, kontrast ayarı vs. Işık altında parlaklığı yetersiz diyorum, onun için zifiri karanlıkta izleyince de parlaklık bir nebze yeterli olsa da bulutlanmalar göze çarpmaya başlıyor bu sefer. Parlaklığı azaltınca da karanlıkta izlemenin bir anlamı da kalmıyor. Ortam aydınlatmasını ayarlamaya çalıştım çokça, işte ufak ledler, lambalar vs. az da olsa faydasını gördüm. Ama sadece sdr içeriklerde fayda etti, hdr yine fazlaca karanlıktı.

Son güncellemeden önce (Tv'yi ilk aldığım andaki sürüm ile) oyun modunda parlaklık saçmalayıp kendi kendine saçma bir şekilde yükseliyordu ve beyazdan hiç bir şey okunmuyordu. Oyun modunu kapat aç yapınca düzeliyordu. Bu dönemde parlaklık bir nebze daha tatmin ediciydi, sanki bir sorundan dolayı son güncellemeyle parlaklığını ekstra kıstılar bence.

Yine de çok tatmin edici bir cihaz değil. Bence bu Tv'nin hakkı 55 inç için konuşuyorum 5 bin tl'dir, fazlası değil. O zaman belki tavsiye edilebilir.

Tu8500 bilmiyorum ama Tu8000 ile ilgili yazıştığım 2 arkadaş iddia edilenin aksine parlaklık sorunu yaşamıyoruz parlaklık yeterli dediler. Mağazalarda gördüğümde Tu8000 yeterince parlak görünüyor paylaşılan videolar ve bazı fotoğrafların aksine.

Bu sebeple de kafalar karışıp duruyor sürekli. Ben net karar vermek için son bir defa ilk fırsatta gidip tekrar bakacağım mağazalarda.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt

İşte o parlaklık tamamen ıps panelle alakalı o yüzden tu8500 ü pls yani ıps dediler.

Tabiki gidip görmeniz sizin yararınıza olacaktır. Sizin için yeterli bir tv olabilir. Gidipte parlak diye 2 katından fazla pahalı Q95t alın diyemeyiz size. TV Tavsiyeleri [ANA KONU] 

• Ben de parlaklikla ilgili bir sikinti gormuyorum. 55tu8000 de.

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]
  • hrn001 H kullanıcısına yanıt

İyi günlerde kullanın. Ben de bu modeli aldım >>> Crystal Pro B65 A 860 B / 4K Smart 65" 164 Ekran TV

https://www.beko.com.tr/4k-uhd-tv/b65-a-860-b-tv-ve-tv-unitesi

6999 TL den %50 kuponla 3.499.5 TL'ye satın aldım.

İnşallah pişman olmayız siz de biz de:)

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] 

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Emek verip uzun uzun yazdığınız için çok teşekkür ederim. Tecrübenize ve fikirlerinize saygım sonsuz. Umarım içinize sinen bir şey alırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

İşte o parlaklık tamamen ıps panelle alakalı o yüzden tu8500 ü pls yani ıps dediler.

Dediğim şey VA panelli Tu8000 için olan durum

• HAZALL99 H kullanıcısına yanıt
    Hocam yüzde 50 kupon nereden aldınız?

İnşallah. Yalnız sizinkinin kumanda efsane. Hem netflix hem YouTube hem de bein connect var. Benimkinde üst model olmasına rağmen sadece netflix var. Olsa güzel olurdu.

Bilmiyorum artık sen bilirsin takip et bakalım iyi bir indirim olursa alırsın

Bunları bilerek almadım açıkcası. %50 kupon olunca vur dedik galiba.) Yoksa bayağı büyük bir tv. Bunun yanında açık söyleyeyim Tv'den sizler kadar anlamıyorum ancak 4K olmasına dikkat ederek aldık. Kumadasında ne farklar var ve yazdığınız son özellik nedir araştıracağım, bilmiyorum. Yanıtlarınız için çok teşekkür ederim.

• LolaRun L kullanıcısına yanıt

Merhaba iki gün önce BEKO'nun bir kampanyasına kayıt olanlara, kaydolma sırasına göre bazı özel indirimler sundular. Kullandığımız kuponlar oradan geldi.

Bilmediğinize göre işinize yaramaz 🙂 bein connect : Digiturk ün uygulaması üyelik varsa maç filan izlenebilir. İndirim geçerli oluyor muydu bilmiyorum ama ben salona alacak olsam oled alırdım. Sanırım 5000 e geliyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: LolaRun

Hocam yüzde 50 kupon nereden aldınız?

Beko'nun sitesine üye olunca vermiş gecen haftalarda ama mevcutta indirim olan ürünlerde kupon geçmiyormuş. Arçelik de veriyor olabilir şuan. Gecen gün reklam vardı

oledin yanıkları ile ne yapacak?

• yimust kullanıcısına yanıt

Beko lar da da var mı bilmiyorum ama denenir bence.

• 
Sayfa: önceki 33143315331633173318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.