Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bilgennyk , khanbee , r-dogan , r-dogan Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 15 Misafir - 17 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
88.201
Cevap
1.336
Favori
4.697.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
25. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 32773278327932803281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pentagramet -- 11 Kasım 2020; 19:56:25 >
  • sir.eko kullanıcısına yanıt

Philips 43pus7805 var amblightlı iyi bir model almayı düşünüyorum.Samsung 43tu7000 var bu ikisi arasında kaldım ama philipsi seçicem sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirenes5461

Nasıl bi model hocam bende bakıyorum o modele

60Q Qled serisinin giriş modeli.. ekranı parlak, samsung bayi'de gördüm Q70'ten parlaklık konusunda farkı yok. (Q70 üst model ve 100 hz. en küçük boyutu da 55") çok araştırdım. yer sıkıntısı olduğundan 50" tercih ettim. Film izlemek için alıyorum çoğunlukla, oyun oynamayı düşünmüyorum. Zaten masaüstü PC'mi direkt hdmi ile bağlıycam. umarım beni üzmez.

• Lancelot13 L kullanıcısına yanıt

Cevap için teşekkür ediyorum,sabahtır yazıyorum kimse cevap vermiyor :(

• antares079 kullanıcısına yanıt

Anladım hocam bende bakıyorum oyun çok oynamayan biriyim film ve günlük kullanım olarak alacağım annemle yaşıyorum daha çok annem kullanacak

• quote:

Orijinalden alıntı: BigBen11

NANO796 ile 60qt arasında kaldım bende birer defa iptal ettim ikisini de

Philips in ambilight modelleri çok hoş duruyor ama kimse tavsiye etmiyor. İncelemesi bile yok doğru düzgün.

60qt modeli güzel ve çekici duruyor ama fazla bir farkı olduğunu düşünmüyorum işletim sistemi dışında lg ye göre.

Sanırım nanocell 796 yı tercih edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Play Hard -- 11 Kasım 2020; 20:9:48 >
  • Az önce vatanla yazıştım. 50''Tu8000 tekrar ne zaman stoklara gireceği bilmediklerini söylediler. Tam indirim beklerken stokları bitti. Umarım indirimler geldiğinde stoklara da girmiş olur

• Play Hard kullanıcısına yanıt

Philips'ten uzak dur çooook ucuz olmadıkça.

LG, Samsung şaşmayacaksın, en azından servis, genel kullanım, menüsü, bağlanılabilirliği vs. konularda ülkemizde en ileri markalar bunlar.

Regal 43R654F 2100 civarına bu ürün nasıldır arkadaşlar? daha iyisi bulunur mu 43 olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 11 Kasım 2020; 20:41:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Philips'ten uzak dur çooook ucuz olmadıkça.

LG, Samsung şaşmayacaksın, en azından servis, genel kullanım, menüsü, bağlanılabilirliği vs. konularda ülkemizde en ileri markalar bunlar.

Regal 43R654F 2100 civarına bu ürün nasıldır arkadaşlar? daha iyisi bulunur mu 43 olacak.

Hiç olumlu yorum okumadım açıkçası.

Son kararımı 55nano796 dan kullanıyorum artık kafam ağrımaya başladı. Renk körüyüm zaten, neyime fazla düşünüyorsam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Obsidian

Ben de bugün Amazon'dan LG 43NANO796 aldım yatak odasında PS5 oynamak için. Salonda daha iyi 120 hz tv var ama yatak odasına 43 inçten büyük olmuyordu, o nedenle bunu tercih ettim. Muadili TU8500 var ama hem ekranının soluk olduğu yazıyor birçok yabancı kaynakta, hem de Nanocell'e göre daha alt teknoloji gibi geldi bana özellikleri, HDR falan hiç kullanılamıyormuş ekran parlaklığı düşük olduğu için. 43NANO796'nın tek sıkıntısı belki siyahların çok derin olmaması olabilir ama çok da umrumda değil açıkçası, şu anda da LG IPS var yatak odasında, çok da güzel izleniyor, 4K olmadığı için değiştiriyorum.

Zaten aldığım 43NANO796'yı 3.761 TL'ye aldım, TU8500 4.999 TL, daha soluk bir ekrana 1.238 TL fazla hayatta vermem. Amazon sağolsun. :)

Çok çok yanlış bir karar

OYUN için İPS Panel alınmaz/alınmamalı

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/144010867

• quote:

Orijinalden alıntı: Emirenes5461

Bir de SONY 49XH8077

Film ve oyun için Qled VA panelli Q60T doğru seçim

O sony ise vasat ips panelli...

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Çok çok yanlış bir karar

OYUN için İPS Panel alınmaz/alınmamalı

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/144010867

Alıntıları Göster

Yıllardır oynuyorum IPS panelli tv ile PS4, herhangi bir sıkıntım olmadı, görüntüden çok memnunum. Nanocell daha da iyidir eminim. Soluk ekrana tercih ederim şahsen ama herkesin zevkleri farklıdır, sizin zevkinize karışamam. 43 inç OLED tv olsa alırdım ama yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obsidian -- 11 Kasım 2020; 20:43:14 >

• Pentagramet kullanıcısına yanıt

n11 çekleri bitmeden alayım diyorum yok mu tavsiyeniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pentagramet -- 11 Kasım 2020; 20:45:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir.Eko

Arkadaşlar kupon ile 3800 civarına alabileceğim bir 43 inch tv bakıyorum. Yardımcı olur musunuz.

Kendimce bu ürünü buldum,değerlendirmeniz ne olur,farklı ne önerirsiniz,lütfen birisi yardım etsin artık:)

Samsung 43tu7000

• quote:

Orijinalden alıntı: Pentagramet

Hangisi?

Regal

• Evet birazdan alacam
    65xh9096 = 11000 tl
    58q60t = 7000 tl

Son iki secenege kadar dusurdum,
    Asla oyun oynamam, arada bir mac izlerim ve netflix
    Genelde uydu yayini, hangisini aliyim fiyat performans olarak,
    Sonye 4bin fazla verdigime deger mi? İzleme mesafem 3.5m

• quote:

Orijinalden alıntı: Play Hard

Philips in ambilight modelleri çok hoş duruyor ama kimse tavsiye etmiyor. İncelemesi bile yok doğru düzgün.

60qt modeli güzel ve çekici duruyor ama fazla bir farkı olduğunu düşünmüyorum işletim sistemi dışında lg ye göre.

Sanırım nanocell 796 yı tercih edeceğim.

Alıntıları Göster

Nano mano hikaye

Amacınız film ve oyun ise kontrast ve siyah yoksunu ips panellerden uzak durun,

VA panelli marka modellere yönelin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Obsidian

Yıllardır oynuyorum IPS panelli tv ile PS4, herhangi bir sıkıntım olmadı, görüntüden çok memnunum. Nanocell daha da iyidir eminim. Soluk ekrana tercih ederim şahsen ama herkesin zevkleri farklıdır, sizin zevkinize karışamam. 43 inç OLED tv olsa alırdım ama yok.

Alıntıları Göster

Şimdi o çöplüğü iptal ediyorsun, onun yerine örneğin Qled VA panel bi Q60T alıyorsun,

Şimdiye kadar izlediğin filmlerde oynadığın oyunlarda NELER NELER kaçırdığını görüyorsun,

Siyah diye İzlediğin GRİ görüntü yerine gerçek siyahlarda kayboluyorsun

Sonra da bana tşk ediyorsun. :)

Yani bu işin seni beni yok, ips panelde film ve oyunlar %30 kayıpla izlenir/oynanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Nano mano hikaye

Amacınız film ve oyun ise kontrast ve siyah yoksunu ips panellerden uzak durun,

VA panelli marka modellere yönelin.

Alıntıları Göster

LG olarak ne önerebilirsiniz hocam peki va panel?

• quote:

Orijinalden alıntı: karti

Evet birazdan alacam
    65xh9096 = 11000 tl
    58q60t = 7000 tl

Son iki secenege kadar dusurdum,
    Asla oyun oynamam, arada bir mac izlerim ve netflix
    Genelde uydu yayini, hangisini aliyim fiyat performans olarak,
    Sonye 4bin fazla verdigime deger mi? İzleme mesafem 3.5m

Tabiki SONY

• 
Sayfa: önceki 32773278327932803281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.