Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (2859. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: saitates , escudo76 , Antikapc Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir (2 Mobil) - 15 Masaüstü3 Mobil
5 sn
88.459
Cevap
1.347
Favori
4.710.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
223 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28572858285928602861
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya açıkçası Philips 50pus7304 aldığımda 3-4 adet ölü piksel vardı. Önemsemedim, ancak bir arkadaş zamanla şerit halini alıyor dediği için korkarak iade ettim. Eski TV den sonra bana çok iyi geldi, eminim kötü denilen modeller bile çok iyi gelecektir.
    Sizler işin teknik olarak içinde olduğunuz için ince eleyip sık dokuyorsunuz anlıyorum ancak inanın insan bir süre sonra elindekine ya alışıyor yada alışmazsa değiştiriyor.
    Tabiki parayı doğru harcamakta çok önemli. Kısacası yine başlangıç noktasında yım :) kafalar karışık 3-4 modelden indirime gireni alacağım gibi duruyor.

Samsung modeli de beğendim açıkçası listeye ekledim.

Zaman ayıran bütün herkese teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AKIN006 A kullanıcısına yanıt
    7400le 7600 serisi sadece çerçeve farkı var, 7600 gri metal, 7400 siyah plastik.

8000le 8200 arasında da sadece akıllı kumanda farkı var. 7600le 8200ü inceleyerek birini seçin derim. 8200 nanocell ips, 7600 va panel. görerek tecrübe etmeniz en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightmare777 -- 13 Haziran 2020; 18:17:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba iyi günler herkese,

4-5 bin arasında bir tv almayı planlıyorum indirim denk getirerek. 55PUS7304 ve 55ru7400 arasında kaldım gibi. Bu fiyat aralığında başka tv önerebilecek var mı? Philips ve samsung arasındaki panel farkını da çok fazla bilmiyorum açıkcası yardımcı olup şu daha iyidir derseniz sevinirim. Teşekkürler.
  • berkangul B kullanıcısına yanıt
    Samsung 👍

• AKIN006 A kullanıcısına yanıt
    Nonocell mi

Arkadaşlar kontrast ve siyah yoksunu şu basiretsiz ips panelleri satabilmek için ortaya attıkları her kelimeye inanmayın
    Nonoda olsa monoda olsa bu altı üstü ips paneldir, bir önceki yazımdada dediğim gibi Filmci,Oyuncu ve Detaycı adamın ips panelle işi olmaz...

Akın kardeşim
    Hani sen memnunum vs diyorsunya, gel bu seferde bütçeyi bir tık artır VA panelli ya Sony 55xf9005 yada Samsung 55Q70R al,
    Şimdiye kadar o ips görüntülerinde neler neler kaçırmışsın bi gör

• Elimde 1 adet Nvidia shield pro 4k var. Bu yüzden 4 bin liraya kadar daha çok uydu için kullanabileceğim pek fonksiyonel olmayan bir televizyon arıyorum.

• 55pus7304 mü VA panel, yoksa 55ru7400 mü yani hangisi alınmalı veya başka öneriniz var mı?
    Samsung VA panel öbürünü bilmiyorum.

Hangisi alınmalı sorusuna gelince siz hangisini istiyorsanız o alınmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 05kartal -- 13 Haziran 2020; 18:52:7 >
  • Hocam 55RU7400 ile 55RU7440 arasında çok fark var mıdır? Şöyle bir baktım tek bir değeri düşük birde çerçeve rengi farklı. 500tl fark var?

• N11 de bi satıcı ile görüştüm u9500 serileri yenilenmiş u9401 olanla bunlarda da ıps panel olanda varmış va da artık sipariş verirsek şansımıza ne gelirse ama vestel de ıps de olsa va da olsa gözle görüp anlayamazsın dedi. Dedim samsung da lg de anlaşılıyor dedim onlar ayrı vestel ayrı dedi siz ne dersiniz.

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    Onu diyen satıcının kafasından bende istiyorum.
    Sony bile en ileri görüntü işleme teknolojisine sahipken VA ile ips arasındaki farkı kapatamıyor, Vestel mi bunu başarmış))) Helal olsun diyorum.

• rewkdark R kullanıcısına yanıt
    Tabiki. Bir daha şansımı deneyip Philips 50pus7304 almazsam Samsung'un bir va sını alacağım gibi duruyor.
  • Arkadaşlar,kardeşler,abiler

4 ila 5 bin bandında android tv bakıyorum

Uygulama yüklenebilecek,oyun oynababilecek ve film izlenecek

Böyle özellik olan tv ve bu fiyatlarda varmı ?

• Arkadaşlar selam,
    32inc yaklaşık 10yillik sony cihazım var artık ara ara görüntü gitmesi ve Smart olmaması dolayısıyla yeni TV bakıyorum ancak alanım çok kısıtlı 32inc ideal veya max 40inc uygun biliyorum güzel cihazlar hep 49ve üstü ancak onları alamıyorum. Kullandığıniz, bildiğiniz 32-40inc TV var mıdır? Piyasayı araştırdım pek güzel model bulamadım

• kcihank K kullanıcısına yanıt
    Valla bende onun yalancısıyım dedim siz bana ıps olanı gönderin diye öyle bir şey yapamam sırada hangisi varsa o gönderilir dedi. Şuan vestel 2850 bandında 2500 e düşerse alırım yoksa samsung lg önceliğim.

• katamurat K kullanıcısına yanıt
    Hocam bence denemeyin çünkü kime sorsam kötü diyor kime sorsam internete iyi girmiyor ölü pixel çıkmış iade etmiş diyor bende o model çok hoşuma gitmişti ama vazgeçtim.

• katamurat K kullanıcısına yanıt
    Salgından önce fiyatı 3500 liraya kadar gerilemişti. O fiyatlara bulabildiyseniz risk almaya değer 4000 liranın üzerine çıkacaksanız hiçbir anlamı yok. O paraya 50ru7400 veya 50um7450 almanız daha mantıklı olur.
  • ya arkadaş alacağın televizyon.anlatılan özelliklerin çoğu ya ülkemizde karşılığı yok çalışmıyor,yada insanların bir işine yaramıyor.gidin bim yada a101 den en ucuz tv yi alın bu kadar basit.unutmayın basit olan en verinli olandır.
  • Usb 3.0 girişi olmayan tv usb 3.0 flaşı okur değil mi?

• 
Sayfa: önceki 28572858285928602861
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.