Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3278. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 22 Misafir (3 Mobil) - 23 Masaüstü5 Mobil2 iOS3 Android
5 sn
88.105
Cevap
1.335
Favori
4.692.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 32763277327832793280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 15qwuahsh

Beyler televizyon öneri alabilir miyim ya 6500 tl bütçe var pek anlamıyorum televizyondanda

Kafayı çıldırma noktasına geldim bende, abi tam diyorum samsung 55 inch qled ini alacağım yukarıda ki panel problemlerini yazıyor arkadaş demek ki telefonlarındaki gibi hala başarısız kalite konusunda.

Philips e bakıyorum ışıl ışıl ambilight var cezbediyor ama paneller iyi değil o kadar.

Lg tarafında android yok webos var.

6500 civarına araştır dediğiniz tv varsa ben de talibim.

• Play Hard kullanıcısına yanıt

NANO796 ile 60qt arasında kaldım bende birer defa iptal ettim ikisini de

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Fiyat baya uygun hocam ama kafa karıştıran bir durum var. Satıcı amazon olmasına rağmen bu ürün Samsung garantisi altında değil gibi geldi bana. Çünkü amazon diğer kendi satmakta olduğu markaların sayfalarında Bu ürün üretici garantisi altındadır ve Bu ürün için üretici garantisi, yalnızca montajın yetkili teknik servis tarafından yapıldığı hallerde geçerlidir. Şeklinde not düşer ve servis numarası verir fakat Samsunglar da bu ibareyi kullanmamış.

Alıntıları Göster

amazon'a samsung türkiye garantili mi diye sordum şu cevabı verdiler 50q60t için;

"Sizin için ürünün kontrolunu site üzerinden yaptım

Ürün Samsung üretici garantili görülmekte

Ayrıca satıcı amazon olarak tercih ettiğinizde 2 yıl amazon garantiside bulunmakta

Garanti sürecinde yetkili servis ile sorun yaşamanız durumunda Amazonun kendi sattığı ürünlerde iade hakkınız bulunmakltadır.

Herhangi bir sorun veya öneriniz de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size memnuniyetle yardımcı olabilirim.

Anlayışınız ve nezaketiniz için teşekkür ederim."

SAtın alan bir kişinin de yorumu şu şekilde "Açıklamalarda yazmasa da kurulum Samsung Türkiye tarafından ücretsiz yapılıyor, garanti ve servis hizmeti de Samsung Türkiye güvencesinde. "

Bu arada bugün Samsung Bayi'ye 50Q60T modelini sordum 6.700 TL dedi. Dün gelmiş Liste fiyatları, 10 gün önce sorduğumda 6.200 demişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antares079 -- 11 Kasım 2020; 18:13:5 >

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt

Aynı limit sıkıntısi bende de var, benim TV 3hafta ince kuruldu çok zarar etmem :D

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt

Aynı limit sıkıntısi bende de var, benim TV 3hafta ince kuruldu çok zarar etmem :D

• Samsung 50q60t nasıl
  • Bir de SONY 49XH8077
  • Arkadaşlar kupon ile 3800 civarına alabileceğim bir 43 inch tv bakıyorum. Yardımcı olur musunuz.

Kendimce bu ürünü buldum,değerlendirmeniz ne olur,farklı ne önerirsiniz,lütfen birisi yardım etsin artık:)

• erolalper E kullanıcısına yanıt

Öylede hiç olmasa 500 600 mutlaka zarar olur ama ben asıl zararı telefon da oldu 1100 liraya yakın zararım oldu birde TV den zarar edersek temelli olacak  

• Ben de bugün Amazon'dan LG 43NANO796 aldım yatak odasında PS5 oynamak için. Salonda daha iyi 120 hz tv var ama yatak odasına 43 inçten büyük olmuyordu, o nedenle bunu tercih ettim. Muadili TU8500 var ama hem ekranının soluk olduğu yazıyor birçok yabancı kaynakta, hem de Nanocell'e göre daha alt teknoloji gibi geldi bana özellikleri, HDR falan hiç kullanılamıyormuş ekran parlaklığı düşük olduğu için. 43NANO796'nın tek sıkıntısı belki siyahların çok derin olmaması olabilir ama çok da umrumda değil açıkçası, şu anda da LG IPS var yatak odasında, çok da güzel izleniyor, 4K olmadığı için değiştiriyorum.

Zaten aldığım 43NANO796'yı 3.761 TL'ye aldım, TU8500 4.999 TL, daha soluk bir ekrana 1.238 TL fazla hayatta vermem. Amazon sağolsun. :)

• Obsidian kullanıcısına yanıt

Hocam nanolar daha iyi siyahlar var izlediğim kadarıyla normal led TV lere göre hatta yorumlarda da öyle okudum inşallah iyi olur memnun kalırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Hocam nanolar daha iyi siyahlar var izlediğim kadarıyla normal led TV lere göre hatta yorumlarda da öyle okudum inşallah iyi olur memnun kalırsınız

Teşekkür ederim, valla piyasada zaten 43 inç seçeneği çok az. Bu model yeni bir model olduğu için ve fiyat da çok uyguna geldiği için tercih ettim. Şimdiye kadar bütün tv'leri LG'den aldım ve memnun kaldım, bundan da memnun kalacağımı düşünüyorum.

Hayırlı olsun, tv kurulunca da izlenimlerinizi aktarır mısınız?Kaç HDMI girişi var ve montajı hangi ülkede yapılmış o bilgiler de makbule geçer.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt

Ben dinamik modda tu8000 de parlaklikta bir sikinti gormedim aksamlari izlerken. Surekli isikta tv izleyenler LG ips tercih edebilir ama ben hep aksam karanlikta izliyorum. VA panel daha tatmin ediyor karanlikta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Blood -- 11 Kasım 2020; 19:2:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rinots

Hayırlı olsun, tv kurulunca da izlenimlerinizi aktarır mısınız?Kaç HDMI girişi var ve montajı hangi ülkede yapılmış o bilgiler de makbule geçer.

Tabii ki, geldiğinde mini bir inceleme yazarım buraya.

Siyahlar hariç LG güzel TV akıllı kumandası olsun ama ben ilk baştan beri siyahları sevemedim başka bir sorun yok

• Samsung 50Q60T için standart kumanda var mı? Akıllı kumandayı kullanamayabilir annem... modeli nedir..

• arkadaşlar 3500 4000 arası tv önerisi bekliyorum
  • antares079 kullanıcısına yanıt

Yok diye biliyorum.

• antares079 kullanıcısına yanıt

Nasıl bi model hocam bende bakıyorum o modele

• 
Sayfa: önceki 32763277327832793280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.