Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3114. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 12 Misafir - 15 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
88.195
Cevap
1.337
Favori
4.697.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
67. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 31123113311431153116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    memnun musun hocam önerir misin ? sizde mi teşhir ürünü aldınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TV tavsiyesi konusu biraz garip olacak ama televizyonun ön camının arkasında sinekten küçük üvez gibi bir sinek girmiş. Bunu nasıl çıkarırız ki? Başına gelen var mıydı?
  • BMW 116d kullanıcısına yanıt
    hilevel di.
  • crukosu C kullanıcısına yanıt
    Peki bir soru daha sorayım

65Q70R mı 65Q80T mi? Aralarında çok fark var mıdır? 2-3 bin tl fazla vermeye değer mi?
  • alivebora kullanıcısına yanıt
    Q80t almanız daha doğru olacaktır.. 3 bin farka değmez ama 1500-2000 daha fazla verilebilir..
    Genel toplamda daha derli toplu bir cihaz ve güncel özelliklere sahip 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gefeka G kullanıcısına yanıt
    Hocam kurulum yapılmadı bende fazla bişey bilmiyorum ama 70 dereceye kadar sıkıntı olmuyor sanırım sonrası kötü izlediğim videolar da öyleydi sanki yanlış hatırlamıyorsam.

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    Eğer TV işlerinde farklı bir hesaplama yapılmıyorda tam karşısı 0 kabul edilip ona göre sağa ve sola 70 derece hesaplanıyorsa zaten gayet yeterli.
  • Arkadaşlar 65tu8000 ortalama kullanıcı için pişmanlık yaratır mi ?

• veysel_lowe kullanıcısına yanıt
    400 lira daha ekleyip tu8500 alın..
    Ortalama kullanıcı için her türlü yeter 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: drangela61

Q80t almanız daha doğru olacaktır.. 3 bin farka değmez ama 1500-2000 daha fazla verilebilir..
    Genel toplamda daha derli toplu bir cihaz ve güncel özelliklere sahip 👍
    İlginiz ve cevabınız için çok teşekkür ediyorum

TV %90 oranında XBOX'a bağlı kalacak.

Yukarıda yazdığım modellerle beraber sony 65XF9005 modeli arasında kaldım.

Siz olsanız 65Q80T mi alırdınız yoksa XF9005 mi yoksa 65Q70R mi? Tamam söz bu sorumdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: alivebora

Peki bir soru daha sorayım

65Q70R mı 65Q80T mi? Aralarında çok fark var mıdır? 2-3 bin tl fazla vermeye değer mi?
    65Q80T daha iyi olacaktır. İleriye yönelik bir tv.
  • gefeka G kullanıcısına yanıt
    Tam bilmiyorum YouTube da izledim var videolar bakın isterseniz va panel ıps panel yazınca bir sürü karşılamaktırma videosu çıkıyor.

• owolfo O kullanıcısına yanıt
    Bloomingi yok etmek için ekranı karartıp ayrıntıları yok ediyorlarsa o iyi bir özellikten çok, büyük bir kandırma.
    Normal kullanımda Blooming diye bir şey yok, çok dikkatli biri 2 saatlik film'de belki 2-3 saniyelik bir zamanda görür.

2 saat eksi 3 saniye daha önemli, ayrıntılar, gerçek renkler, 3-4 kat fazla ömür, düşünmeye gerek bile yok.

Evimde 5 tane Sony tv var - biri de 52 inç, 13-14 yıllık, hiç birinde sorun yaşamadım ve hepsinden çok memnunum.

Sony 75xe90'la aynı paraya aldığım Samsung 65js9000 tv'im 3 yılda çöp oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zortak -- 22 Eylül 2020; 16:10:53 >
  • quote:

400 lira daha ekleyip tu8500 alın..
    Ortalama kullanıcı için her türlü yeter 👍
    Hocam 8500 modelinde çok ışık sızması falan dediler .. temel farkı galiba dual led olması bu çok mu önemli . Açıkçası tv kanallarını izlemeyeli yıllar oluyor sadece futbol macı arada izlerim Netflix ve ps4 kullanırım arada ... bide 8000 modelinin ayak kısımları çok daha kibar

• zortak Z kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam,

Blooming in aslında bir mühendislik tercihi olduğunu biliyorum.Ayrıntıları görmek istiyorsan buna razı olacaksın.Samsung nedense görüntüyü karartıp ayrıntıları gizleme durumunu bende blooming yok şeklinde pazarlıyor farkındayım.

Dayanıklılık konusunda da son derece haklısınız benimde 2017 de aldığım Qled tv 3 yılda çöp oldu.

Sanıyorum fiyat biraz daha makul bir seviyeye gelirse SONY 65XH95 alacağım.

Teşekkürler.

• Servis kuruluma gelince fatura falan mı istiyor nasıl oluyor onlar mı kayıt açıyor.

• alivebora kullanıcısına yanıt
    İşin içinde oyun da varsa ki sizde %90..
    Kesinlikle Q80t çünkü hem HDMI 2.1 bağlantısına sahip hem de oyun için değerleri çok iyi 👍

• veysel_lowe kullanıcısına yanıt
    Üst model her zaman üst modeldir lakin sizin hoşunuza tu8000 gittiyse sıkıntı yok..
    Bu fiyat aralığında 65 inç va panel tu serisinden başka seçenek pek yok zaten..

• quote:

Üst model her zaman üst modeldir lakin sizin hoşunuza tu8000 gittiyse sıkıntı yok..
    Bu fiyat aralığında 65 inç va panel tu serisinden başka seçenek pek yok zaten..
    Eyvallah hocam mağazada ikisine de bakıp birini alacam artık .. çok haklısınız bu fiyat araliginda 65 inç yok zaten işimi görsün yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • owolfo O kullanıcısına yanıt
    65Q95t gibi bir cihazın yanında 65xh95'i mi tercih edeceksiniz hocam?
    Samsung'a yönelik eleştirilerinize bir şey diyemem, mavilik problemi vs dikkatli olunmaz ise olabilecek bir şey ya da yansıma sorunu ki Samsung Q80r Q90r Q95t gibi cihazların yansıması kötü ise diğerleri ne boyuttadır merak ediyorum, neyse bunlara tamam lakin xh95'e o parayı vermek tabiri caizse israftır..
    Q95t'nin yanında hiçbir şansı yok o cihazın..
    Yine de siz bilirsiniz tabii ki 👍

• 
Sayfa: önceki 31123113311431153116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.