Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: baris007 , Firestone Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 38 Misafir (27 Mobil) - 12 Masaüstü28 Mobil
5 sn
64.780
Cevap
925
Favori
3.125.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 42 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 7802
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 925
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dallass (7297 mesaj) RNNN (4505 mesaj) i_brahi_m (1181 mesaj) lordford50 (1029 mesaj) brknil06 (992 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (26213 mesaj) Mobil (28066 mesaj) Tablet (1858 mesaj) Mini (1502 mesaj) Uygulama (5705 mesaj)
  • @
Popüler Konular listesinde
33. Sırada  bugün en iyi #5
Giriş
    1132 Mesaj

Bunun yerine biraz daha eklemeye çalışıp 55Q70t almaya çalışın 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Justhax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4563 Mesaj
    43 inch lik model bakıyorum 4bin 4500 civarı ama

şu internet sitelerindeki ürün resimleri ve kocaman puntolarla uhd 4k gibi ibareler müşteri üzerinde algı yaratıyor

bunlara kanmamak gerekir diye düşünüyorum, kullanan tecrübeli arkadaşlar var mı

görüntü açısında renk değiştirmeyen ve internet bağlantısı uygulama seçenekleri sıkıntısı olmayan bir model bakıyorum

fiyat performans olarak hangi modelleri önerirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar kafam karıştı İnternet te bazı yorumlardan eğer tv de bi hasar olursa şimdi sorumluluk bende mi servis böyle kurulum yapar mı ne yapayım kargoyu arayıp iade mi etsem yoksa serisi arayıp sorsam mı off off.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Kutudaki deforme olayıysa hocam getirene tutanak tutturacaktınız sanırım..ama bir şey çıkmaz o darbeden bana kalırsa..nerden almıştınız ? Teknosa 1 defaya mahsus değişim yapıyor ne olursa olsun..

|
    |
    i_brahi_m kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2460 Mesaj

N11 hocam tv yi ben teslim almadım babam da dikkat etmemiş delik falan yok sadece ezik LG ye arayıp sorsam mı yoksa servisi çağırsam mı bilemedim.

|
    |
    srdrpeker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

N11 hocam tv yi ben teslim almadım babam da dikkat etmemiş delik falan yok sadece ezik LG ye arayıp sorsam mı yoksa servisi çağırsam mı bilemedim.
    Hocam kutuyu açmadınız dimi kutuyu servis açarsa sıkıntı olmaz gibi bişeler okumuştum ben.servis açarsa tutanak tutarlar cihazda bir hata olursa. ben öyle biliyorum. ama o darbe ekran kısmında değilse bişey olmamıştır. eğer ki ekran kısmındaysa yine bişey olacağını sanmam.

Hayır kutuyu açmadım satıcı ısrarla sakın açmayın garanti ye girmez dedi ya kutuda delik falan yok sadece ezilmiş babam da farketmemiş benim korktuğum servis böyle kurulum yapmazsa

|
    |
    canozkara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayır kutuyu açmadım satıcı ısrarla sakın açmayın garanti ye girmez dedi ya kutuda delik falan yok sadece ezilmiş babam da farketmemiş benim korktuğum servis böyle kurulum yapmazsa
    hocam senlik bişey yok kurulumu sen kutuyu açsanda yaparlar ama garantiye girmez. servis gelene kadar bekle abi. bişey olacağını sanmam

Bana 8k bütçe ile 65tu8500 önerdi. Ben parlaklığını beğenmedim ne yazık ki.

|
    |

Hocam bütçeyi yukarı çıkarırsanız xf9005 ben daha parlağını ve netin görmedim. Yok derseniz şansınız da yaver gider kapalı sını bulursanız xf9005 ama 54 inç olana bakın bence

|
    |
    rookie055 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    969 Mesaj
    Beyler bu akıllı tv leri kumandalarında tuş atama yapılıyor mu?

Xg9505 te google play diye tuş koymuşlar youtube olarak koysalar kullanırdım da playi neden kullanayım.Ona başka program atayabiliyor muyum acaba ?

Teknosada 65tu6500 ile yan yanalardı böyle net böyle berrak bir görüntü orada muadili olan hiçbir tv de görmedim ancak menülerini gezdiğimde flash ile film açtığımda hem menü geçişleri çok yavaş hem de filmi açması okuması vs. Yavaş ve takılarak oynattı. Diğer baktığım lg ve samsung sanki son model pc gibi takır takır açtı. Ondan sony Den uzaklaştım görüntü harika ama sistem sanki 10 sene öncesinin sistemi gibi ağır düz ve yavaş. Görsel olarak da menü zengin değildi.

|
    |
    numb-

55tu8500 aldım kurulumu dün yapıldı. Tek kelimeyle harika. Parlaklık olayına takılanlar olmuş. Gün ışığı direkt vurmadığı sürece hiçbir sorun yok. Ayarlardan istediğiniz kadar arttırabilirsiniz. Mağazada LG ile yanyana koymuşlardı. LG daha parlaktı ama bu tuzağa daha önce düştüğüm için LG ye bakmadım bile. Evde işler değişiyor. Özellikle gece siyah performansını çok beğendim. Akşamları izleyeceğim için parlaklık olayını takmıyorum. VA panel

Dual led

Son derece hızlı arayüz

Bence bu fiyat bandında bu seviyenin en iyisi budur. Çünkü diğer türlü 50ince düşmek zorunda kaliyorsunuz.

Veya 55" için üzerine birkaç bin tl daha vermeniz gerekiyor.

Bunun sonu yok. 55" boyutunda pişman etmeden uzun vadeli kullanilabilecek ideal bir cihaz olduğunu düşünüyorum.

Ben şu an için çok memnunum umarım bu şekilde devam eder.

|
    |

• Yarbay
    2460 Mesaj

Açmadım satıcı ya sordum bişey yapamayız diyor off off bütün hevesim kaçtı inşallah sıkıntı çıkmaz servise sorsam mı yoksa hiç mi karıştırmayın

|
    |

Servis açmadan kutuyu göster o yırtık yeri bi sorun olacağını sanmam ama

|
    |
  • Yarbay
    2460 Mesaj

Tamam öyle yapacağım zaten olmadı bu gün mh bi ararım geceden beri kafamı kurcaladı

|
    |

Tamam öyle yapacağım zaten olmadı bu gün mh bi ararım geceden beri kafamı kurcaladı
    Dostum, kutunun üzerinde bir sıkıntı olursa sorumluluk getiren firmada oluyor, kutudaki hasar tv'ye zarar vermediyse zaten sıkıntı yok.

Fakat ne olursa olsun, kutu açılımını siz yapmayın. Gelen servis kutuyu açıp, kurup raporlandırıyor. Diğer yandan kutudaki eziklik, tv'ye zarar verecek tarzda mı hocam ? Çok mu derin ?

Size tavsiyem, asla kutuyu açmayın bekleyin servis açsın. Kendi kendinize evhamda yapmayın, sakin olun hocam. Servis gelince, bırakın kursunlar siz burası delik burası hasarlı demeyin, sizde onlarla izleyin. Tv'de bir sıkıntı yoksa zaten bir şey yoktur. Bir sıkıntı olursa kutuyu gösterirsiniz.

1.5 ay önce philips tv aldım hepsiburadadan. Tv ekranı kırık geldi aynı böyle ufacık bir hasar vardı kutuda tam oradan kırılmış ekran. Philips servisinin olabildiğince anormal ve fırıldak tavırlarına rağmen hepsiburada İadeden 2 gün sonra para iadesini yaptı. Ancak benim kutunun dışını plastik koruma ile sarmışlardı ufak hasarı görme imkanım yoktu. İade almasa bile kapalı kutunun fotoları vardı. Normalde ilk bakışta rutin incelemede göze çarpabilecek hasarları rapor etmen gerekiyor. Eğer kırık çıkar da satıcı iade almazsa biliyosun tüketici hakem heyetine ya da mahkemesine başvurursun. Sen ürünün fotolarını güzelce çek servis kuruluma gelince onların yanında açılırken de foto al. Servis mesajlarını da sakla. Ben iade yapabileceğini düşünüyorum.

|
    |

Samsung 65 Q70R ile 65 Q70T 'nin ne farkı var? Sanki R olan daha iyi gibi anladım ben.

Yorumunuz için teşekkür ederim delik falan yok yukarıda resim attım ön yüzünde değil sadece arka yüzünde ezik var bende evhamlıyım biraz. Aynen hocam servise kurulum yaptıracağım açmadım kutuyu

|
    |
    oyuncu11790 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,219
1.2.165

Reklamlar

kripto para haberleri Cancer Clinical Trials Sohbet Gülüş Tasarımı
SEO Radyo Dinle Canlı Tv izle
Bu sayfanın mobil sürümü / mini sürümü

Version: 1.2.1039

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.