Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: krls , krls , aliggg Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 13 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü4 Mobil2 Android
5 sn
88.156
Cevap
1.337
Favori
4.694.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31143115311631173118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hocam siz deyince baktım..bu geçen senenin tvsi miydi?hdmi2.1 varmıydı acaba?55q95t düşünüyordum ama son yorumlar vs vazgeçtim gibi bunu alsam hem daha büyük ekran pişman eder mi acaba
    Düzeltme ; HD’mi 2.1 de olsaymış keşke..ps5 için ileriye dönük bir tv almak istiyorum tek bu olaydan dolayı sıkıntı benim icin :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srdrpeker -- 22 Eylül 2020; 22:49:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • canozkara kullanıcısına yanıt
    3 5 ay once 10du.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheOnu kullanıcısına yanıt
    Tu8500 ü neden unutsun hocam? Neye dayanarak yani? Test ettiniz mi hiç?

• canozkara kullanıcısına yanıt
    Tu8500 e neden yanaşmamalıyız hocam? Ben de bu seçenekler arasından tu8500 ü tercih ettim mesela. Son derece memnunum. Somut ve objektif bir argümanınız var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

Hi-level UHL 1000 modeli var 2900 liraya. Netflix'ten film izlenecek ve ara sıra oyun oynanacak ne dersiniz alınabilir bir tv mi?
    Çeyizim için aldım ben. Kurulumu yapıp kutusuna koydum kaldırdım. Daha önce öyle ahım şahım bir televizyonum olmadı. Burdaki arkadaşlar zengin oldukları için 7000 8000'lik televizyonlardan gerisi onlar için traş ama ben bu tvden baya memnun kaldım. Fiyatına göre gayet yeterli bence. Samsung 82 ekran Hd ready televizyonumdan sonra bu benim için eşekten inip jipe binmek gibi oldu. Renkler vs. çok güzel. HDR açınca siyah tonlarını falan güzel veriyor. Sesi gayet yeterli. 20'de odayı dolduruyordu ses. Wifi'a bağlayıp video açtım gayet hızlıydı. Oyun için de ideal bence. Tek sorun bence kumanda. Youtube'da falan bir şey yazarken çok uğraştırıyor. Güzel bir kumandayla ideal bir bütçe televizyonu bence.

• sevemem1985 S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam ben de amazondan aldım aynı fiyata 75 de hediye para verdi world e inşallah sag salim gelir size de bana da

• 5000 6500 lira arası tv tavsiyenize ihtiyacım var bugün yarın almayı düşündüğümüz için acil tavsiyeler bekliyorum.

• Tvde görüntüye baktığınızda Pus8505i veya Un7400 veya Un8100 ile kıyaslayan cihazın netliğini detayları Tu8500 de göremezsiniz, Mat bir görüntü veriyor canlı görürseniz o cihazları demek istediğimi daha net anlarsınız. Samsung almak istiyorsan 8500 alacağınıza biraz daha koyuo Q60 alın derim

• lodos54 kullanıcısına yanıt
    Ne amaçlarla kullanacaksınız hocam, ve kaç inç istiyorsunuz?

• Hocam 50 55 inç arası
    Tv ve internet uygulamaları için yani standart kullanıcılar için bakıyorum.

• Odada kullanım için 43-49 inçi geçmeyecek, sadece konsolda oyun amaçlı kullanacak fiyat-performans TV tavsiyelerinize açığım. HDMI 2.1, 120Hz gibi özelliklere gerek yok, güzel görüntü versin 4k 60hz olsun yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lodos54

Hocam 50 55 inç arası
    Tv ve internet uygulamaları için yani standart kullanıcılar için bakıyorum.
    Lg Samsung ve Phılıps bakacaksınız; bakmanız gereken Va panel olsun ki siyah renkleri daha gerçek görebilirsiniz Ips panelde siyahlar gri gibi hemde açık gri. Bu bağlamda Lg'de çok seçenek yok maalesef Un7400 veya Un8100.Samsung genel anlamda VA panel kullanıyor ama onlarda tu8500 pek iç açıcı değil tüm markalarda 71.. ve 70.. cihazlar başlangıç seviyesi o cihazlardan uzak durun. Lg'de şöyle bir avantaj var akıllı kumanda ve akıllı sesle kontrol seçenekleri var. althinq seçeneğiyle evde diğer beyaz eşya klima vs Lg ise tek yerden kontrol edebilirsiniz.
  • brnbry kullanıcısına yanıt
    LG 50UN7400 (50 inch olanı VA panel çünkü) mantıklı bir seçim olacaktır sizin için.

• lodos54 kullanıcısına yanıt
    ben 50q60t aldım 5800 tl ye.... bugun gelecek... yarında kurulumunu yaptırırım.

benim aradıklarım arasında en iyisi buydu....
  • 3 lü akım koruma uzatma kablosu alacagım .. baska da bişeye gerek olmaz herhalde demi arkadaslar...
  • 49”-50” Boyutunda ülkemizde satışta olup, hdmi 2.1 ve 100 hz özelliğine sahip tek televizyon galiba LG 49NANO866...

• 55 inch olarak, 6000 civarı bütçe için ne önerirsiniz. Genel TV ve Netflix izleme ağırlıklı olarak. Ben yorumlardan lg un8100 ve un7400 cıkarımı yaptım. İkisi arasında önemli bir fark var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zanka -- 23 Eylül 2020; 13:58:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sulu Çor Kağan

Çeyizim için aldım ben. Kurulumu yapıp kutusuna koydum kaldırdım. Daha önce öyle ahım şahım bir televizyonum olmadı. Burdaki arkadaşlar zengin oldukları için 7000 8000'lik televizyonlardan gerisi onlar için traş ama ben bu tvden baya memnun kaldım. Fiyatına göre gayet yeterli bence. Samsung 82 ekran Hd ready televizyonumdan sonra bu benim için eşekten inip jipe binmek gibi oldu. Renkler vs. çok güzel. HDR açınca siyah tonlarını falan güzel veriyor. Sesi gayet yeterli. 20'de odayı dolduruyordu ses. Wifi'a bağlayıp video açtım gayet hızlıydı. Oyun için de ideal bence. Tek sorun bence kumanda. Youtube'da falan bir şey yazarken çok uğraştırıyor. Güzel bir kumandayla ideal bir bütçe televizyonu bence.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler cevap için.. yarın kapabilirsem alayım o zaman. Daha önce Regal kullanıyordum ve memnundum. Bu da onun gibi bir performans verse tamam zaten çok uçuk bir beklenti yok

Bu arada kendimiz kurabiliyor muyuz yoksa servis şart mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 23 Eylül 2020; 13:24:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaşlar 5000 liraya kadar 50 inç bir tv almam gerekiyor. Kullanım amacı netflix ve normal tv izlemek. 50tu7000 gözüme çarptı ama samsung garanti bitince ekranda lekeler çıkıyor bir tuhaflaşıyor panel. Sizlerin tavsiyesine ihtiyacım var tv 2 gün içinde alınacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mockingjay

Merhaba arkadaşlar 5000 liraya kadar 50 inç bir tv almam gerekiyor. Kullanım amacı netflix ve normal tv izlemek. 50tu7000 gözüme çarptı ama samsung garanti bitince ekranda lekeler çıkıyor bir tuhaflaşıyor panel. Sizlerin tavsiyesine ihtiyacım var tv 2 gün içinde alınacak.
    Lg 50UN8100 veya 50UN7400 bakabilirsiniz. Samsung'ta biraz daha zorlayıp Q60 alabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 31143115311631173118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.