Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir (2 Mobil) - 14 Masaüstü2 Mobil
5 sn
88.005
Cevap
1.327
Favori
4.687.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
98. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 31103111311231133114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun nerden aldınız mağazadan mı İnternetten mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

xf sıfır bulmak imkansız gibi oldu bide hocam eski yıla aıt bi model almak ne kadar doğru ? sorumu mazur görün bilgim yok çünkü fazla.. mesela xf9005 mi q70t mi daha iyi...

ben 65 inç tv seviyorum kaliteden ödün verip 65 inç tu8000 alsam çok mu pişman eder acaba ?

Alıntıları Göster
    Xf90 alabilirsiniz. Q70T ile karşılaştırmayın bile. Kaliteden ödün vermeyin.
  • i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    mağazadan hocam, teşekkürler

• Zafonte kullanıcısına yanıt
    Nerden ve kaça geldi sorması ayıp olmasın.

• 70um7450, 65sm8000pla, 65xg8096, 65pus7805 gibi cihazlardan hangisini önerirsiniz acaba? Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam hayırlı olsun darısı kullanmana🙏

• Zyprox Z kullanıcısına yanıt
    70UM7450 VA panel (70” olan modeli VA panel diye biliyorum), Direct Led, akıllı kumanda, Apple Air Play bağlantısı, sesli komut gibi donanım ve yazılım özelliklerinin hepsini bir arada bulundurduğu için tercih edilebilir.

Kullanım alanınızı, tv’yi genellikle nasıl bir açıdan izleyeceğinizi bilmemekle birlikte tabii bu önerim. 70um7450’nin Türkçe birkaç inceleme videosu da vardı Youtube’ta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helvetica34 -- 21 Eylül 2020; 21:21:57 >
  • Helvetica34 H kullanıcısına yanıt
    Aslında netflix, ps5 ve xbox series x kullanılacak fakat 100hz modeller çok pahalı olduğu için saydığım cihazlara yöneldim

teknosadan, 4600e aldım hocam

• Arkadaşlar 43 inç 3000 tl bandında bir televizyon bakıyorum LG43UM7100 modeline niyetlendik fiyatı 3750'lere çıktı Philipsin 43PUS7505 modelini buldum 3200 tl'ye sizce +550 veril lg mi almalı yoksa philipsi mi?
  • Zafonte kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam tekrar hayırlı olsun.

• canozkara kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam resim de de attım küçük bir ezik var inşallah sıkıntı çıkmaz ona korkuyorum birtek.

• Helvetica34 H kullanıcısına yanıt
    Hocam söylediğiniz özellikler sebebiyle ben de aynı modeli ve 70un7100 modelini inceliyordum ama başlangıç seviye modeller olduğu için tavsiye edilmedi bunlar yerine 65tu8500 önerildi Dallass tarafından bugün teknosaya gittim bakmak için o kadar karanlık diğer panellere göre hangisi ips hangisi va çözemedim valla. Yani o kadar para verip bu kadar karanlık Sönük bir görüntü almak istemedim. Şu an 70un7100 70um7100 65sm8000 modelleri arasındayım valla kimsenin yok ips yok bilmem ne demesine bakamıyorum artık. Gidip bakıp bu iyi deyip alacağım.

• rookie055 R kullanıcısına yanıt
    Hocam burda bi kaç kişi tu8500 serisi renkleri kötü dendi bende 50tu8500 a bakıyordum tv konusunda iyi bilen birkaç arkadaş 50un7400 ü önerdi bende onu aldım. Hiç bir yerde bakmadım sadece buradaki yorumlara göre aldım inşallah iyi çıkar.

• Justhax kullanıcısına yanıt
    Bunun yerine biraz daha eklemeye çalışıp 55Q70t almaya çalışın 👍

• 43 inch lik model bakıyorum 4bin 4500 civarı ama
    şu internet sitelerindeki ürün resimleri ve kocaman puntolarla uhd 4k gibi ibareler müşteri üzerinde algı yaratıyor
    bunlara kanmamak gerekir diye düşünüyorum, kullanan tecrübeli arkadaşlar var mı
    görüntü açısında renk değiştirmeyen ve internet bağlantısı uygulama seçenekleri sıkıntısı olmayan bir model bakıyorum
    fiyat performans olarak hangi modelleri önerirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kafam karıştı İnternet te bazı yorumlardan eğer tv de bi hasar olursa şimdi sorumluluk bende mi servis böyle kurulum yapar mı ne yapayım kargoyu arayıp iade mi etsem yoksa serisi arayıp sorsam mı off off.

Kutudaki deforme olayıysa hocam getirene tutanak tutturacaktınız sanırım..ama bir şey çıkmaz o darbeden bana kalırsa..nerden almıştınız ? Teknosa 1 defaya mahsus değişim yapıyor ne olursa olsun..

• srdrpeker kullanıcısına yanıt
    N11 hocam tv yi ben teslim almadım babam da dikkat etmemiş delik falan yok sadece ezik LG ye arayıp sorsam mı yoksa servisi çağırsam mı bilemedim.

• 
Sayfa: önceki 31103111311231133114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.