Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (1394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
88.204
Cevap
1.336
Favori
4.697.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13921393139413951396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zerathull

Ya sen bi kendi yalanlarina bakta sonrs benden bir sey beklersin. Yukarida parlaklik maksimumda diye atip tutmussun, hani gondersene. Ne oldu begenmedin mi testi maksimum parlaklikta?

Qledinle sana mutluluklar. Samsung senin gibileri kekliyor iste yapacak bir sey yok.

Kaybeden psikolojisi baştan söylemiştim, ilk önce sen söyledin yani yalan söyleyen sensin parlaklık max test edilmiş diye, ancak öyle birşey yok, zaten ibare de yok, yalan söyleyen sensin.

Benim zaten standart yüksek dedim bunda atip tutma yokki samsung tv olmadigi icin sende bilmiyorsun tv zaten parlak :) Aç bak samsung menüsüne, simdi video ceksem güneş var dersin yine bulursun birseyler kendince.

Seninle muhattap olamayacagim, burada videoları gören bakan inceleyen görecek zaten senin çırpınışların boşuna.

Fazla sallama bu kadar marka ürün fanatiği olma, aynı boş kafali futbol fanatikleri gibisin şu an. Sus otur yerine :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• frozensoul kullanıcısına yanıt
    3 mesaj once de muhatap olmuyordun benle. Komiksin baska bir sey degil. Samsung fanboyu musun nesin anlamadim ama herhalde tum dunyanin kabul ettigi bir seyin aksini boylesine ancak sen savunabilirsin. Adamlarin cektigi video ile seninkini yanyana koyunca parlaklik farki belli oluyor zaten bosuna atip tutma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Cocuk gibisin vallahi cumlelere bak, inadin kralini goreceksin falan.

Insanlari yanlis yonlendiren sensin, Qled tam bir kandirmaca, avsforum vs. gibi yerlere yaz da az dalga gecsinler seninle.

Tek bir sey yap diyorum sana yuksek parlaklikla yap bunu da videoda goster. Ama onu yapmak yerine bir suru safsata yaziyorsun buraya neden acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 9 Mart 2018; 14:24:10 >
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    Tamam he sen oralarda takıl.

Her sayfada yayınlayacagım sana ne ayrıca gülen güler. Benim sorunum yok :)

• dallass kullanıcısına yanıt
    Hahah yok hocam benim mevzu iade durumu değil yahu. Ürünü görerek seçerek almak daha mantıklı dedim başka birşey demedim :D Diğer arkadaş iade mevzusuna girdi ona istinaden bunu yazdım ona :D

Yayinla yayinla konunun linkini bana da at bende egleneyim biraz.

Parlakligi gosterdigin video nerede hani?

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz1903

Anliyorum hocam ama benim bahsettiğim durum bu değil zaten. İnternetten sipariş edilen ürünlerde problem çıkma olasılığî daha yüksek dedim bu da benim şahsi fikrim. İade olaylarina girmedim hiç anlayacağın :) görerek seçerek almak benim kafamda daha sonuca gidici. Ben kendi ellerimle aldıgım kutunun üzerine kendim yazdım adımı soyadımı başka koli göndermesi imkansız. He içinde ki panel arızalıdır o da bu işin cilvesi şanssızlıktır :)

Özete gelirsek internetten satılan ürünlerin ayıplı olabilme ihtimali magazada satılan ürünlerden daha fazladır. Bu da benim teorim :)

Lurtz kardeşim
    Ben geçengi mesjımda ne dedim
    Aldığın yer güvenli/kolay iadeli olduktan sonra o aldığın panelin kolisinden
    Panel yerine muzda çıksa bu durum tüketiciyi bağlamaz geri iade edersin.

Geleyim senin davana
    Sen diyorsunki; "1.5 ay önce mağazadan ödemesini yapıp panel alsamda teslim almadım, sonra gidip bu panelin yerine başka bir model ile değiştirdim,
    Hatta kolinin üzerine ismimide yazdırdım"
    Öncelikle bunun geri iade ile alakası yok,
    Ben diyorumki sen o ilk paneli evine kurduysaydın ve biraz kullanımdan sonra bu panel hiç hoşuna gitmeseydi,
    Yada bu panelde çok basitinden ışık sızması ve bulutlanma gibi bir ayıp olsaydı
    Aynı günün sonunda dahi olsa sen bu paneli Aldığın yere geri iade edebilirmiydin
    İşte asıl soru bu...

Tabiki ve kesinlikle edemezdin,
    Mağaza sana servisin yolunu tarif ederdi
    Oysa internet alımlarında değil 1, 14 gün boyunca yasal geri iade sürecin vardır
    Durum bu kadar basit...

internetten alınca açıp kurulsa(tabii ki servis tarafından) bile tv 14 gün içinde iade oluyor mu kullanıldığı halde

• Nick-TR N kullanıcısına yanıt
    Olur hocam.

• quote:

Yayinla yayinla konunun linkini bana da at bende egleneyim biraz.

Parlakligi gosterdigin video nerede hani?

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Komediye bak hele, ilk önce parlaklık düşürmüştüm, sonra olmadı parlaklıgı max test yapıyorlardı, sonra ibare de vardı, ama nerde bu yazılar sen onu göstermeden neden benden kanıt istiyorsun ki arkadas ben onu anlamadım?

Bunları neye dayanarak söyledin? :) Sen onu göster önce hele

Şu an bir çocuk bile senin çaresizliğini görebiliyor farkında mısın :) Başka alanlarda şansını dene çocugum sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frozensoul -- 9 Mart 2018; 14:35:8 >

Mesajlarimi bulmaya calisacagina dedigim testi at bos islerle ugrasma. Testi yaptin sonucu begenmedin herhalde.

Millet bagimsiz test kuruluslarinin testine degil, senin testine guvenerek qled alacak dimi? Kafa paril paril Masallah.

Ne hikmetse internetteki en duzgun test seninki, gec bunlari gec.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 9 Mart 2018; 14:36:16 >
    Brightness

#ffffff -> beyaz demek

Parlaklıkta eksiklik olsa daha düşük bir tonda olurdu kendin al test et zaten senin mesajlarını gülerek okuyorum şu an ciddi çok komik bir tipsin. İster güvensin ister güvenmesin ben gerçekleri paylaştım ve gözünüzle görerek alın dedim senin gibi fanatizm ile işim yok benim oledci :)

Hiçbir zaman kabullenme gibi bir durumunuz yok cem yılmazın dediği gibi bilmiyorum yok bizim toplumda görmediği ürün ile ilgili de olsa ben biliyorum sadece :) Eminim öyledir sen takılmaya devam et böyle komiksin ufaklık.

Ya sacma sapan kelime oyunlari yapma bana, ergen ergen konusuyorsun. Arkadas senin yaptigin test ile internetteki testleri karsilastiran parlakligi cok net gorur. Yazin youtube’a q7f local dimming diye bakin bakalim bu arkadasin ki gibi bir test var mi?

Hala parlaklik ayni diyorsun ya, seninki ozel uretim bir panel herhalde Samsung’dan ozel istedin?

Tamam o zaman cozduk sorunu.

Tv parlakligini arttir diyorum yok, bir de altta youtube bariyla resim cekmissin kanit diye sunuyorsun. Ekranda baska hicbir sey olmamasi lazim diyoruz dunden beri anlatamadik. Neyse zaten seninki ozel uretim panelmis, parlakligi arttirsan da bisi olmaz demek ki.

Mesaja bir cevap vermeyeceksen adam gibi bir sey yazmak zorunda degilsin illa. Kendi oznel gorusunu burada insanlara neden kabul ettirmeye calisiyorsun? Senin yuzunden katlettik tv tavsiye konusunu.

Bir trolle tartistigimi tasdik ettigin icin tesekkur ederim. Bide duzenleyp “kk” ekliyor ya tam bir cocuk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 9 Mart 2018; 14:53:51 >
  • quote:

Bir trolle tartisdigimi tasdik ettigin icin tesekkur ederim. Bide duzenleyp “kk” ekliyor ya tam bir cocuk.

Komiksin. Sabaha kadar yazarım dedim ya senin inadın bana sökmez, bu video bu konuda duracak :)

Bu arada tartisdigim yazilmaz, türk degilsen ögren ilk önce türkceyi sonra tartisalim cocuk demeden önce. Tartıştığım yazılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frozensoul -- 9 Mart 2018; 14:53:36 >
    Dursun inanacak kadar saf olan varsa gitsin Qled alsin zaten.

50 kere editleyince yanlis yazmisim, Duzelttim tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 9 Mart 2018; 14:54:40 >
    Aferin öğrenmeye başlıyorsun bu da bir başarı.

Cok komiksin sen ya.

Samsung promotorlerinin bol oldugu su konuda bile tavsiye edilmeyen qledinle sana mutluluklar.

• 
Sayfa: önceki 13921393139413951396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.