Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (1392. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 18 Misafir (2 Mobil) - 17 Masaüstü6 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
88.153
Cevap
1.337
Favori
4.693.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13901391139213931394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar (49uf8507 ) servis eski tv yi değiştirecek yerine muadili olarak 49uj 651 verecek. Arasındaki fark nedir acil bilgilendirme yaparsanız sevinirim. Bunda trumotion varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dallass kullanıcısına yanıt
    Dallas engin bilgilerine ihtiyacım var (49uf8507 ) servis eski tv yi değiştirecek yerine muadili olarak 49uj 651 verecek. Arasındaki fark nedir acil bilgilendirme yaparsanız sevinirim. Bunda trumotion varmi kabul etsem mantıklı olur mu

• mağazadan bakıp inceleyip, modele karar verip internetten GÜVENİLİR bir satıcıdan almak ve sorgusuz sualsiz iade etmek şansına sahip olmak güzel bir lüks bence
    sonuçta her iki şekilde de sorun çıkma şansı var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuri323407

Dallas engin bilgilerine ihtiyacım var (49uf8507 ) servis eski tv yi değiştirecek yerine muadili olarak 49uj 651 verecek. Arasındaki fark nedir acil bilgilendirme yaparsanız sevinirim. Bunda trumotion varmi kabul etsem mantıklı olur mu

Arkadaşım
    5 - 6 - 7 - 8 - 9
    İle başlayan rakamların/serilerin hepsi, modellere gelişigüzel verilmiyor
    O baştaki rakam o panelin hangi segmentte/donanımda yer aldığını ifade ediyor,
    Yani hiç bir zaman 6 rakamıyla başlayan panel
    7 ile başlayan panelin performansında olmaz
    Bu anlamda sana teklif edilen 6 serisi yeni modelde olsa, sahibi olduğun modelin bir alt segmenti.
    Bu yüzden sen öncelikle müşt.hizm/servise bu segment farkından bahsedip 7 serisi bir LG panel talebinde bulunmalısın..

Bir ikincisi değişim yerine para iadesi teklif ettilermi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Dallas kardeş Hayır para teklif etmediler isi yokuşa sürüyorlar kabul etmeyeceğim alternatif ne olabilir ne yapayayım

• by_efendy34 kullanıcısına yanıt
    Bu konuda şansli olmak gayet harika bir durum :) başka bir örnek vermek gerekirse samsung'un disbritörü bir firma vardı telefon satardı kendileri. Bazı cihazları sıfırlayıp internetten satışa sunarlardı ve servise geri dönüşü daha çok olurdu.. hemen hemen aynı şeyler. Dediğim gibi tamamen satıcının niyetiyle alakalı bir durum var ortada. Benim savunduğum kısım görerek kutuyu kendin alarak temin etmek :) tartışılacak bir konu bile değil yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ayrıca Es değer fiyatta tv gonderdiklerini belirttiler.

• Lurtz1903 kullanıcısına yanıt
    Magazadan alip kullandiginiz bir urunu keyfi olarak degistirme hakkina sahip degilsiniz. Tamamen magazanin insiyatifi.

• Zerathull kullanıcısına yanıt
    Kullanmadim zaten şefim 1.5 ay magazada beklettirmiştim onlara sormadan iade faturası kesip başka tv aldım

• Lurtz1903 kullanıcısına yanıt
    Arkadaslarin bahsettigi iade o degil ama. Mesela eve kuruldu tv 1 hafta izlediniz memnun kalmadiniz. Magazadan aldiginiz urun elinizde kalir maalesef.

• Ben sunny curve + apple tv der susarım ama apple tv için iyi internet lazım tv plus adslde takılıyor

• Zerathull kullanıcısına yanıt
    Anliyorum hocam ama benim bahsettiğim durum bu değil zaten. İnternetten sipariş edilen ürünlerde problem çıkma olasılığî daha yüksek dedim bu da benim şahsi fikrim. İade olaylarina girmedim hiç anlayacağın :) görerek seçerek almak benim kafamda daha sonuca gidici. Ben kendi ellerimle aldıgım kutunun üzerine kendim yazdım adımı soyadımı başka koli göndermesi imkansız. He içinde ki panel arızalıdır o da bu işin cilvesi şanssızlıktır :)

Özete gelirsek internetten satılan ürünlerin ayıplı olabilme ihtimali magazada satılan ürünlerden daha fazladır. Bu da benim teorim :)

• Arkadaşlar bu tv piyasası hakkında hiçbir fikrim yok. O yüzden size bir konuda danışmak istiyorum.

Eylülde düğünüm var haliyle şimdiden ev kurma telaşı başladı. 55 inch tv bakıyorum, bütçem max 4000 tl ama sizce eylüle kadar beklemem avantajıma olur mu? Yeni tv'ler ne zaman çıkar, yeniler çıkınca eski modeller ne kadar indirime girer hiçbir fikrim yok. Tecrübeli arkadaşlar aydınlatırsa veya fikir verirse çok sevinirim.

Misal eylüle kadar 55mu8000'i 4000 civarına denk getirme ihtimalim nedir..

• Açıkçası fiyatlar ne kadar düşer bilmiyorm ama tahminim döviz kurlarının artış yönünde olacağı. Firmalar bunu fiyatlarına ne zaman yansıtır onu bilemiyorum . Tek tavsiyem eğer söz konusu tutar hali hazırda bulunuyorsa , tv için olan bu tutarı döviz olarak bekletmen olacaktır

• Dallas hocam 55Mu9000 aldım sizin tavsiyelerinizle çok memnunum öncelikle teşekkür ederim fikir verdiğiniz için.Benim sorunum bilgisayarda kullandığım Logitech Z623 hoparlör sistemini tv ye bağlama şansım var mı? Hoparlörün çıkışı sadece kulaklık girişi olan 3.5 jack.Yardım ederseniz çok sevinirim.

• AnimaL. kullanıcısına yanıt
    Kampanyaları kovala hocam. Vatan 22:00'dan sonra fiyatları kırıyor ama 4000 e inmez şu an 55mu8000 :)

• Birçok mesajı okuduktan sonra bende philips 55pus7502 modelini aldım vatan bilgisayar gece indiriminden 4499 tl ye..öncelikle burada birçok Va panel vs ips panel muhabbetinden sonra mağazaya gidip mu8000 ve 7502 inceledim..film ve ps4 önceliğin olduğu ve yan taraftan da tv izleme durumundan dolayı ips panelli 7502 tercih ettim..öncelikle malzeme kalitesi çok iyi..4k justice league izledim görüntü çok akıcı ve siyahlar da gayet yeterliydi benim için..ambiligt özelliği de film atmosferine çok şey katıyor.. şu an için beni memnu etti inşAllah böyle devam eder :)

• Merhaba, 65 inch tv almak istiyorum. Konuyu biraz okudum ama her defasında kafam biraz daha karışıyor. Paneller hakkında benden daha çok şey bildiğiniz için size danışmak istedim. Tv yi daha çok PC ye hdmi ile bağlayıp pc üzerinden film dizi izlemk, bunun dışında tv işletim sistemi üzerinden netflix e bağlanıp netflix ile kullanmak, tv olarak ise teledünya hd kutu(1 tane 4k tv kanalı var şmdilik) ile yayın alıyorum. bütçe olarak 7000 TL civarı bütçem var biraz daha üzerine çıkabilirim. boyut muhakkak 65 inch olacak marka LG dışındaki markalardan biri olacak (Samsung, Sony, vs). İlginiz için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sedbjk05

Merhaba, 65 inch tv almak istiyorum. Konuyu biraz okudum ama her defasında kafam biraz daha karışıyor. Paneller hakkında benden daha çok şey bildiğiniz için size danışmak istedim. Tv yi daha çok PC ye hdmi ile bağlayıp pc üzerinden film dizi izlemk, bunun dışında tv işletim sistemi üzerinden netflix e bağlanıp netflix ile kullanmak, tv olarak ise teledünya hd kutu(1 tane 4k tv kanalı var şmdilik) ile yayın alıyorum. bütçe olarak 7000 TL civarı bütçem var biraz daha üzerine çıkabilirim. boyut muhakkak 65 inch olacak marka LG dışındaki markalardan biri olacak (Samsung, Sony, vs). İlginiz için teşekkür ederim.

Askerlik bitti sanırım

Sen Sony XE8577 modelini almamışmıydın

Madem 7000 civarı ile 65 inc panel düşünüyorsan
    Sana iki model öneririm gidip yerinde görüp birine karar kılabirsin
    Sony 658505
    Samsung 65mu8000

Hatta fiyat beni aşar demezsen
    Biraz kampanya kovalayıp
    Sony 65xe9005
    Samsung 65mu9000 alman
    Performans açısından çok daha faydalı olacaktır...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Gold ne kadar güvenilir bilmem ama 55mu8000 gayet iyi fiyatta arkadaşlar. İsteyenler kontrol edebilir.

http://www.gold.com.tr/samsung-55mu8000-55-139cm-uydu-alicili-smart-flat-4k-uhd-tv_u

• 
Sayfa: önceki 13901391139213931394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.