Şimdi Ara

tuvaletteki fok balığı kadar değeri olmayan tavuk dönercinin tecrübeli bayan eleman araması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
5.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öyle diyorsunda gerçekten etkisi var ki bayan eleman alıyorlar, hatta geçen hafta yaşadığım olaydan örnek vereyim; Çarşıda arkadaşlarla buluşacaktık evden çıktım çarşıya doğru yolda gidiyordum, yanıma bir kız yanaştı üniversite öğrencisi olduğunu ve diş macunu sattığını söyledi. (diş macununun özelliklerini de söyledi ama şuan hepsini hatırlamıyorum) Normalde olsa çekip giderdim ama kız bakımlı ve güzeldi o an gözüme bakınca etkilendim (Ağır dram içerir) Hiç kullanmayacağım macunu bile aldım.(İsminide öğrendim tabi) neyse aradan 1 hafta geçti avm de alışverişden dönüyordum yolumu yine biri kesti ne hikmet ise bu sefer erkekti yine öğrenci olduğunu ve diş macunu sattığını söyledi yok sağol deyip geri çevirdim. Çocukta bunalmıştı hiç satamamış olacak ki kimseyi durduramıyordu ama önce ki kızın elindeki stok u bitirdiğine şahidim.Bende olsam bayan eleman alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KavunluDondurmaa -- 10 Şubat 2019; 23:17:17 >

• bayan eleman olayına bende uyuz oluyorum tamam kabul bazı meslekler için bayan eleman olması daha guven verici kadın kadını anlar çerçevesinde istenir ama bakıyorsun her ilanda bayan eleman bayan tezgahtar bayan temizlikçi bayan yardımcı bayan ofis elemanı yeter arkadas hele şu ofislere bayan eleman arayanlar eminim gelene bakıp güzel bir sekreter alıp iş pişirmeye bakmak için alıyolardır
  • neden bu kadar kinci bir insansın, adamın yeri arar aramaz sanane kardeşim
  • yazdığın Türkçe ile senin ne kadar eğitimli olduğun açıkça belli. ilkokul terk misin bebeğim?
  • nişantaşında nere hacı pm atsana merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moving On

Bu bayan eleman saçmalığına bir dur denilmesi gerek artık, kafe için bayan eleman, mağaza için bayan eleman, köşebaşında milletin önünden geçmeye tenezzül etmediği yerler bile bayan eleman arıyor, hukuk bürosu için bayan eleman arayan bile gördüm.

NOT: BAYAN DEĞİL ''KADIN'' !!!!!!!!!!!!!!
    Başlangıç iyide sonunda s*çıp sıvamışsın.

Sonunda "erkekler aç kalıyor aç" demen lazımdı.
  • Ya bekar bayan eleman arayanlara ne demeli?

Adam kendine eskort arıyor resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Athlon 840 Kaveri

Ya bekar bayan eleman arayanlara ne demeli?

Adam kendine eskort arıyor resmen.
    livelekte işkence videosu olsa izlermisin onların ben sonuna kadar izlerim suçsa umrumda değil umrumdaysa şerefsizim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moving On

Bu bayan eleman saçmalığına bir dur denilmesi gerek artık, kafe için bayan eleman, mağaza için bayan eleman, köşebaşında milletin önünden geçmeye tenezzül etmediği yerler bile bayan eleman arıyor, hukuk bürosu için bayan eleman arayan bile gördüm.

NOT: BAYAN DEĞİL ''KADIN'' !!!!!!!!!!!!!!
    bayan kelimesinin tdk da karşılığı var mı var, kadın erkek bay bayan bunda hala ne diretiliyor anlamış değilim. bay eleman aranıyorda bayan aranamıyor mu. tecrüveli erkek adaylar diye bi iş ilanı varmı
  • şahsi düşüncem bende erkek almam kız alırdım
    kızlar daha narin daha cici oluyorlar
  • Ben bi kere bir direkte şu ilanı gördüm harfiyen yazıyorum

Erkek Aranıyor
    Tel:05XX XXX XXXX

• niye erkek alalım kıllı kroları alalım adam gidecek tuvalette fap fap fap fap fap aağağağağağ
  • Sene 1999 orta 2 okuyorum (7.sınıf) elektronik üzerine iş yapan bir atölye de yaz için çırak olarak işe başladım. 3 tane çalışan var patron, abisi, kayınbiraderi. Patron düzgün giyimli ağzı laf yapan 45 yaş civarında bir adam. Bu adam benim çırak maaşını zor ödüyor. Bugünün parası vereceği para asgari ücretin 3 te 1i, abi para diyorum bana bilmem nerede teknesi varmış yazlığı varmış adam bunlardan bahsediyor. Adam çırak maaşını zorla ödüyor, sürekli gazete ilanı var bayan eleman arıyor. "Elektronik alanında uluslararası çalışan firmamıza bakımlı, eğitimli, düzgün bayan dış ticaret uzmanı alınacaktır." O zaman böyle internetten yazmak yok ilan merkezlerine elden ilan gidiyor, üyeliğin falan varsa telefondan oluyor. İlanları ve ganyan kuponlarını ben götürdüğüm için ilan aynen aklımda. Neyse ablalar geliyor bizimki tipine göre muhattab oluyor, ben çay falan taşıyorum, bizimki muhabbet ediyor. Çeşit çeşit gelen var. Bizimki muhabbeti seviyor, anlatıyor tekneler yatlar güçlü firma imajları. Caddede bir dükkan var ön taraf baya şekil arka imalat kısmı Allah'a emanet. Aklı başında bir kişi bu adama inanmaz ben çocuğum ben inanmıyorum. Ne uluslararası biz şehir dışına iş yapmış değiliz. Neyse ablalar geliyor gidiyor. Kimine bizimki asılır kimi zengin sanıp buna asılır. Böyle devam ediyor. Neyse birgün abimiz yok ben açtım dükkanı telefon çalıyor baktım abla arıyor iş görüşmesi falan diyor. Dedimki Bülent bey yok şimdi. Ben çok yakındayım işe ihtiyacım var bulamadım tarif edermisiniz dedi. Beklersiniz dedim tarif ettim, ablamız geldi. Belki ben oradayken 50 kişi geldi gitti 2 ayda böylesini görmedim. Boy pos endam abla çok fena, ben o yaşlarda çok sakin uslu bir çocuğum ama abla benim aklımı aldı. Yok böyle bir güzellik. Başta kalsın istedim, mini etek İtalyan oturuşu falan. Sonra üzüldüm bana bile kendini anlatıyor, yazık dedim üniversite mezunu işsiz buralara kadar düşmüş. Dedim Bülent gelmeden bunu yollayım. Abla dedim Bülent Bey birini aldı galiba istersen bekleme, bunun gözler doldu birazda safça bişey. Neyse baktım olmuyor aradım artık patronu dedim gel iş ilanı için gelen var, dediki yolla yarın gelsin. Telsiz telefon var arka tarafa geçtim abi dedim kesin gelmen lazım bu diğerlerine benzemiyor tam dedim aradığın eleman. Aynı ilanda tarif ettiğin gibi. 15 dk da geldi, kafa biraz kıyak. Ablayı gördü, yok böyle bişey, Bülent in olan aklı da gitti. Nerdeyse sen beni işe al ben eleman olayım moduna girdi. Bize aslında yeni bir çalışan lazım değil ilan muhabbet için, neyse bunu işe aldı vereceği para asgari ücretin 3 katı. Ertesi gün açtım dükkanı önce abisi geldi, dedim yeni bayan personel ne iş yapacak abi, dediki Bülent işe mı aldı. He dedim sayıyo sövüyor ama kardeşine ana bacı sövüyor. Yarım saat sonra abla geldi bunun da kafa gitti. Oğlum kahvaltılık birşeyler al gel falan olayına girdi. Patron her zamankinden erken geldi. Ofis çok iyi hiçbir iş yapmıyoruz ben çay çorba getiriyom. Bir hafta falan böyle devam ettik, ve imalatta iş var siparişler için arıyorlar ben bunları sıkıştırıyom abi bilmem neden aradılar yarın bu işler son, 3 gün sonra şu siparişler falan. Bunlar gündüz ablaya yavşama halleri o ve ben gidince işe devam etmeler. Abla da hergün mini etek dokolteli gömlek devam yani. Birgün patron geldi ablaya izin vermiş 2 haftalık eleman izne çıktı, sonra bizim patron da dedi 3-4 gün tatile çıkıyorum. Sonra patron geldi abla gelmedi bidaha, sonra Laguna satıldı yerine 131 murat geldi. Birgün baktım akşam dükkanın ışıklar yanıyor hırsız falan girer dedim gittim kapı kitli, açtım girdim içeri. Bir baktım Bülent rakı masası kurmuş ağlıyor abi dedim ne oldu. Ablamız göründüğü kadar saf değilmiş birsürü birşey anlattı benim yaşım küçük anlamadım nasıl olmuş, birsürü birşey olmuş ama yazlık araba falan gitmiş. Bunu dolandırmışlar yani.

• Sadece ilk mesaja ithafen, yazıyorum bunu gerisi açıkçası çok umrumda değil.

2002-2006 Pertevniyal lisesi

2007-2009- Muğla üniversitesi İngilizce İnşaat Müh

2009-2014 İstanbul Üniversitesi metalurji ve malzeme mühendisliği

2017-2017 Yeni Yüzyıl Üniversitesitesi İş Sağlığı ve Güvenliği tezsiz Yüksek lisans

2019 Aralık İsg sınavı Türkiye 274. SÜ. B sınıfı iş güvenliği uzmanı.

Yaptığı meslek - PlayStation kafe işletmek, yaş da 31-32.

Genelinizden büyük olduğunu düşündüğüm için söylüyorum, insanları mesleğine göre yaftalamayın, tavuk dönercinin dünya görüşünü ya da hayatını bilme ihtimaliniz yok, akşam acun izlemek zorunda değildir çok farklı olabilir.

Mazleme mühendisi ve yüksek lisansını makine üzerine yapmış bir dostum da pizzacı, isteyeni tanıştırabilirim.

• güldüm lan böyle çok adam var emin olabilirsin. iş görüşmesini Starbucks ta yapan denyolar var

• Tavuk dönerci diye geçme yerine göre günlük 3-5bin tl ciro yapıyorlar.
  • Uzundu be ama okudum. Ava giderken avlanmak dedikleri bu
  • Donerciyi suclayacagina kendin gibi abazalari sucla. Abazalar yuzunden heryer bayan elemena aliyor, Allahin donercisi tutup elemana kayacak hali yok milyonluk patronlar yapiyor o isi. Adam musteri cekecem diye her yolu dener tabi.
  • Kadınların çalışma hayatına girmesi çok kötü oldu. Her yerde bayan eleman aranıyor bu nedenle erkekler iş bulup evlenemiyor. Kadınlar parayı bulunca erkekleri eziyor. Evlenemeyen erkekler psikolojik bunalımlara giriyor ve toplum psikolojisi bundan etkileniyor.

Let the linç begin.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.