Şimdi Ara

Tuttuğum takımı değiştirsem ne gibi tepkiler görürüm (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
2.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Lee-Enfield

quote:

Orjinalden alıntı: Feel Me

quote:

Orjinalden alıntı: Legend.

FENERBAHCELİ OLUNMAZ FENERBAHCELİ DOĞULUR.

Allah'a bin şükür öyle doğmamışım.

Arkadaşım sen Ertuğrulhocaspor'u tutmuyorsun,Beşiktaş'ı tutuyorsun.Haksızlık yapıldı diye Beşiktaş'ı bırakmak olmaz.Sen renklere aşıksın,Ertuğrul Sağlam'a değil.

Fenerbahçeli doğanların zaten bir ayrıcalığı vardır herkes o ayrıcalığa sahip olamaz

İyiki o ayrıcalığada sahip değilim.Bundan sonrada olmak istemiyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: Dreamboy

Arkadaşlar yıllardır tuttuğum takım olan beşiktaşı sırf ertuğrul hocaya haksızlık yapıldığını düşündüğüm için bırakmış bulunuyor ve fenerbahçeye geçmeyi düşünüyorum sizce ne yapayım

Kardeş 8-0 lık mağlübiyette bile takımından vazgeçmemişsin.Sen Ertuğrul Sağlam'a yapılan haksızlıktan dolayı takımını bırakıyorus.Kaçma,utanma gibi bir durum yok ortada.Bence rahat ve özgür ol
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dreamboy

Arkadaşlar yıllardır tuttuğum takım olan beşiktaşı sırf ertuğrul hocaya haksızlık yapıldığını düşündüğüm için bırakmış bulunuyor ve fenerbahçeye geçmeyi düşünüyorum sizce ne yapayım

Adam gibi bir Beşiktaşlı takımın değişmez..Yönetim kötü bunu herkes biliyor herkes takım mı değiştirsin ? Ayrıca fenerli olup napacan her yıl Türkiye kupası hasreti mi çekecen?Seyircisi desen maç boyunca tıp oynayan bir seyirci..Tezahüratları ondan bundan çalma..İlk 11 de Türk bulmak marifet sayılan bir takım..

• Bırak hiç takım tutma çok salakça bişey.

Ne gibi tepkiler görürüm sorusuna cevapları görüyorsun.
  • Pire için yorgan yakmak veya gavura kızıp oruç bozmak gibi bi' şey olur.
  • Topunuzu kesicem atmayın artık buraya.
    Allah aşkına çocuk musunuz bunlar nasıl yorumlar? Biri şu takım ezik şu daha da ezik gel bu takıma der biri bu takımlı olunmaz bu takımlı doğulur der. Tamam en büyük sizin takımınız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Monsteray.

Topunuzu kesicem atmayın artık buraya.
    Allah aşkına çocuk musunuz bunlar nasıl yorumlar? Biri şu takım ezik şu daha da ezik gel bu takıma der biri bu takımlı olunmaz bu takımlı doğulur der. Tamam en büyük sizin takımınız.

Bu yapılanlar mı çocukluk???Bu çocukluksa,İnönü,Saraçoğlu,Alisamiyendeki birçok kişi çocuk...
    Beşiktaş'ı sevip onu savunmak çocukluksa ben çocuğum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: __EFENDİ__

quote:

Bu yapılanlar mı çocukluk???Bu çocukluksa,İnönü,Saraçoğlu,Alisamiyendeki birçok kişi çocuk...

Dostum ben de beşiktaşlıyım sonuna kadar. Ben burda yapılan benim takımım iyi senin takımın kötü gel bize gibi laf atmaları anlamıyorum.

• en iyisi tutmamaktır.futbolu seviyorum ama takım tutmuyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Dostum ben de beşiktaşlıyım sonuna kadar. Ben burda yapılan benim takımım iyi senin takımın kötü gel bize gibi laf atmaları anlamıyorum.

Evet benim takımım Beşiktaş iyi gidiyor...Ama Fenerlilerin benim takımım iyi demeleri çok düşündürücü...

• takım nasıl degistiriyorsunuz yahu.Takım dediginiz duygudur.8 tane bile yese o takımı desteklemektir...Oyle bırakıyorum denılıyorsa siz zaten o takımı gonulden desteklemis olmazsınız...

sonuna kadar besiktas
  •  Tuttuğum takımı değiştirsem ne gibi tepkiler görürüm
  • delikanlılığından süphe duyulur Hele beşiktaştan vazgeçeceksen ohooo
  • quote:

Hırsız taraftarı olan Fener'i tutacağıma,aklımdan bir sayı tutarım daha iyi...

Ayrıca Fener'i tutmak çişini tutmak gibidir...Zaman gelecek herkes bırakacak...

Ulan adi herif kimsin sen Fenerlilere hırsız dersin senin sıfatın ne ki bizim hakkımızda yorum yaparsın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartalizma_26

quote:

Orjinalden alıntı: Legend.

FENERBAHCELİ OLUNMAZ FENERBAHCELİ DOĞULUR.

CARSI AKRABA EVLILIKLERINEDE KARSI

• Arkadaşın takım değiştirmesini fırsat bilerek Fenerbahce'ye hakaret edenler fenere karşı yılların ezilmişliğini dışarıya vuruyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bianconera

Arkadaşın takım değiştirmesini fırsat bilerek Fenerbahce'ye hakaret edenler fenere karşı yılların ezilmişliğini dışarıya vuruyorlar.

Beşiktaş-Fenerbahçe arasındaki tarihden biraz anlasaydın böyle saçma sapan bi yorum yapamazdın.
  • Nasıl kendini mutlu hissediyorsan onu yap.
    Ve eleştrilere gögüs ger...
  • boşver sen zaten Beşiktaş'lı olmamışsın daha
    takıl kafana göre
  • Gel seni galatasaraylı yapalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahve uzmanı -- 24 Ekim 2008; 22:13:15 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.